Ősz Béláné( Borika): Remek felüdülés a Hotel Silverben. - Silver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló értékelése
9. helyezett a 293 hajdúszoboszlói szállás közül

Remek felüdülés a Hotel Silverben.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Nagyon jól éreztük magunkat. A szállás és az étkezés nagyon jó volt. Talán lehetne kedvezményes belépőt adni a welnes fürdőbe, hisz ha kis gyerekkel érkezünk őket a gyógyfürdőbe nem lehet sokáig bevinni, illetve a pezsgő fürdő jó lenne ha folyamatosan üzemelne, mert sok a vendég és nem jut mindenkinek. A kinti medencénél ua. Talán egy kisebb játszóház és sókamra is jó lenne az új épületbe is. Jó lenne egy olyan öltöző ahol 11:00 után még lehetne öltözni ha marad a vendég fürödni.

Szeretnéd követni Ősz Béláné( Borika) felhasználót?    Igen

2020. február 19. - Silver Hotel válasza Ősz Béláné( Borika) értékelésére:
Kedves Ősz Béláné Borika!
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Sajnos a Hungarospa fürdőkomplexumba nem tudunk kedvezményes belépőt adni, nincs ilyen jellegű szerződésünk. Jellemzően csak a téli időszakban mennek át a gyerekes családok az élményfürdőbe, mert nyáron a kisgyerekkel érkezők is megtalálják a nekik való szabadtéri medencéket a szállodánk wellness kínálatában. A Játszóház és a Sókamra az Új épületben található, valószínűleg a Főépületben is szeretne hasonló szolgáltatást. A Főépületben van olyan öltöző, amit a vendégek igénybe vehetnek 11 óra után, miután a szobákat átadták, vagy amennyiben a szálloda telítettsége megengedi felár ellenében kérheti a szobából való késői távozást is. Üdvözlettel: a Hotel Vezetősége
Lévay Enikő (Silver Hotel)
Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 25.

2020. január 20.
Kicsi a föépület belsö medencéje kintimedence csak az uj szárnyban van amihez köntösben kell átmenni. A kinti medencénél nincs bár .A szobában nemlehetet pihenni merthangos alift valamint az alatta lévő konyhábol folyamatosan hangos zajok jöttek fel.

2020. január 13.
A kiszolgálással meg voltunk elégedve. Az ételek bőségesek voltak és nagyon finomak. Sajnos ott tartózkodásunk alatt a szomszédok zavartak a pihenésben, illetve az ágy egy kicsit lehetne kényelmesebb.Ettől a 2 dologtól eltekintve nagyon jól éreztük magunkat.

2020. január 5.
A személyzet hozzáállása kiváló, udvarias készséges gyors reagálás. A konyhájuk szuper mennyiségre és minőségre egyaránt. A főszakácsot el ne engedjék.

Silver Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-08-29
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2021-01-31
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.190 - 30.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2020-12-24