János1953: Szuper Szilveszter a Hotel Silverben - Silver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló értékelése
8. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül

Szuper Szilveszter a Hotel Silverben

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
A személyzet hozzáállása kiváló, udvarias készséges gyors reagálás.
A konyhájuk szuper mennyiségre és minőségre egyaránt. A főszakácsot
el ne engedjék.

Szeretnéd követni János1953 felhasználót?    Igen

2020. február 19. - Silver Hotel válasza János1953 értékelésére:
Kedves Kiss János! Nagyon szépen köszönjük a visszajelzést! Külön köszönjük Gonda Attila világ- és olimpiai bajnok mesterszakácsunkra vonatkozó elismerő szavait!
Üdvözlettel: a Hotel Vezetősége
Lévay Enikő (Silver Hotel)
Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 25.

2020. március 8.
Egy éjszakára mentünk, több család. A mi szobánkban 2 felnőtt, 2 gyerek volt. A felnőtt ágyak szenzációsak,motorosan állítható. Ami negatív volt röviden: - előre kérték a teljes díjat, érkezéskor, félpanzió egy éjszakáért 62.000.-Ft volt. - a reggelinél az 5 éves fiamnak elvittem...

2020. január 20.
Kicsi a föépület belsö medencéje kintimedence csak az uj szárnyban van amihez köntösben kell átmenni. A kinti medencénél nincs bár .A szobában nemlehetet pihenni merthangos alift valamint az alatta lévő konyhábol folyamatosan hangos zajok jöttek fel.

2020. január 13.
A kiszolgálással meg voltunk elégedve. Az ételek bőségesek voltak és nagyon finomak. Sajnos ott tartózkodásunk alatt a szomszédok zavartak a pihenésben, illetve az ágy egy kicsit lehetne kényelmesebb.Ettől a 2 dologtól eltekintve nagyon jól éreztük magunkat.

Silver Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.300 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-08-29
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2021-06-19
 - Pünkösd
2 nap/1 éjszaka 18.360,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2020-05-28 - 2020-06-01