Rövid tartózkodás - nem túl jó élmények

Silver Hotel HajdúszoboszlóSilver Hotel Hajdúszoboszló a térképen

Gyenge 2020. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. március 8.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Egy éjszakára mentünk, több család. A mi szobánkban 2 felnőtt, 2 gyerek volt. A felnőtt ágyak szenzációsak,motorosan állítható.

Ami negatív volt röviden:
- előre kérték a teljes díjat, érkezéskor, félpanzió egy éjszakáért 62.000.-Ft volt.
- a reggelinél az 5 éves fiamnak elvittem szalvétában egy megkezdett fél kiflit, az ajtóban álló hölgy kérdőre vonta a feleségemet, hogy miért viszi el az étteremből a fél kiflit. Ott hagytuk.
- a minibárt az utazás napján, reggel lezárták (tehát figyelték, hogy mikor megyünk reggelizni?) még kijelentkezés előtt (amíg reggeliztünk).
- A vacsoránál nem lehetett a már leadott kb. 6.000.- Ft-os ital rendelés mellé vizet kérni, csak üveges ásványvizet.
- a minibárból az érkezés estéjén ittunk 1 kólát és 2 szénsavas ásványvizet. Ebből az egyik szénsavas ásványvíz kupakja fel volt nyitva és valaki a szénsavmentes vízzel töltötte meg. Természetesen ezt is kifizettük.
- A játékteremben a 3 versenyautó szimulátorból 2 elnyelte csak a pénzt, nem működött.
- Amikor megérkeztünk, az utcán kell parkolni (díjkötes a szálloda recepciósa elmondása szerint). Majd miután kifizettük előre a szobát, kaptunk egy kártyát, amivel lehet használni a parkolót.

A pozitív:
- A vacsora nagyon bőséges, ízletes volt!
- Bowling pàlya

Nem kérek választ, mi biztosan nem megyünk ide többet, de tényleg csak segítségképpen írtam le, amit írtam, mert csak kis odafigyeléssel, udvariassággal egészen jó szálloda lehetne ez egy kis városban.
Személyzet:Gyenge
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Gyenge

Silver Hotel további értékelései

2024.03.11egyedül
Nagyon kedves és szolgálatkész volt a személyzet. Az ételek rendkívül finomak voltak. A választék is nagyon bőséges volt. Amit hiányoltam: a tájékoztatás - mármint nem a személyzet részéről - jó lenne prospektus, kis térkép a szállodáról mi és hol található, árakkal. A szobával kapcsolatban:...
2024.01.03a párjával
Csodálatos szilveszteri partit kreált a szálloda.Böséges ellátás jó zene fantasztikus hangulat.Biztos vagyok benne 2024 szilvesztert az egész családom a szállodában tölti majd. Pihenésre és kedélyes szórakozásra vágyóknak kiváló lehetőség.Zenés vacsorák és tánc lehetősége mér csak hab a...
2024.01.02a párjával
Dicséret illeti a Szálloda dolgozóit udvarias, segítőkész, gyors intézkedéseiért, előzékeny viselkedéséért, az éttermi választékért. Maga a Szálloda főépülete kissé "leharcoltnak" tűnt, és nem csak a bútorok állapotát illetően! Ami nagyon nem tetszett az a folyamatos, a parkoló felől - zárt...

A Silver Hotel legnépszerűbb csomagjai

Silver Hotel Hajdúszoboszló - Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére (min. 2 éj)
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver Napok (min. 2 éj)
Nyári Silver Napok
07.01-08.31.