Pásztor Alice: 4 nap teljes kényelem és kikapcsolódás - Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

4 nap teljes kényelem és kikapcsolódás

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Tisztaság, kényelem a szállodában, a személyzet nagyon udvarias és segítőkész, az étteremben a kiszolgálás gyors és udvarias, a reggeli és a vacsora nagyon izletes és bőséges volt. Az Aqua Palace-ba ( és a gyógyfürdőbe ez területileg egy helyen van) 10 perces kényelmes sétával át lehet érni a szállodából papucsban és fürdőköpenyben. A fürdőköpenyt lehetne méretre adni, mert egy kicsit nagy volt ránk, bár a szélben nagyon jó volt.

Szeretnéd követni Pásztor Alice felhasználót?    Igen

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József Attila utca 25.

2020. január 20.
Nagyon tetszett,hogy mosolyogtak a recepción már az első pillanatban ahogy megérkeztünk.Rendkívűl kedves és segítőkész volt minden dolgozó.Nem akarok kiemelni senkit,mert nem lenne helyes.Csak gratulálni tudok a vezetésnek,hogy ilyen jó csapattal dolgozik. A mai világban a türelem és odafigyelés...

2019. december 29.
A személyzet kedves és segítőkész volt, az ételek finomak és mennyisége is kielégítő. Tisztaság az elvárásnak megfelelő.Remekül éreztük magunkat, szívesen visszatérnénk ismét.

2019. december 10.
Minden nagyon tetszett, nagyon elégedettek voltunk, a személyzet is kitett magáért. Ami nem tetszett, hogy a szállodában lévő medencéket a gyerekek nem tudják használni. A drinkbár nyitvatartása hosszabb is lehetne.

Hungarospa Thermal Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Spa hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-20 - 2021-04-30
 - Pihentető 4-es (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-21 - 2021-04-30
 - Gyógyító hétköznapok (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 12.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg ellátással, fürdő igénybevételével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-20 - 2021-04-30