Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló ★★★

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila utca 25.

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló a térképen

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló értékelése:

5. helyezett a 297 hajdúszoboszlói szállás közül
8. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

A hajdúszoboszlói fürdőkomplexum területén található a háromcsillagos Hungarospa Thermal Hotel, amely nyugodt, csendes környezetben biztosít magas színvonalú gyógy- és rekreációs szolgáltatásokat.

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló képei

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
Minden tökéletes volt. Segítőkész, kedves személyzet. Az ételek finomak voltak, a választék is megfelelő volt. A WIFI gyenge volt, de nyaraláskor az ember beszélgessen inkább a barátaival, és a családtagjaival.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a személyzet udvarias viselkedése, segítőkészsége. Nem tetszett, hogy a parkolóhelyek nem voltak szinkronban a szálloda telítettségével. Nehezen tudtunk parkolni a szálló területén. Nem tetszett az sem, hogy az építkezés miatt nem tudtuk használni a központi strandhoz vezető rövidebb utat.
Válasz az értékelésre - 2020. július 27.
Kedves Kis Gábor!
Köszönjük szépen a pozitív értékelést. A parkolóhelyekkel kapcsolatban már kidolgozás alatt vannak a tervek a bővítésre.
A szomszédos építkezés miatt az átjárás lehet többnek tűnhet, de ugyanannyi távolságot kell így is sétálni, csak a fürdő másik részére érkeznek. Lehet emiatt tűnt kényelmetlenebbnek ez az útvonal.
Görög Nikolett (Hungarospa Thermal Hotel)

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 19.
Remek hetet töltöttünk az egész családdal,mindegyikünk nagyon jól érezte magát,az időjárás is kitűnő volt.Összességében nagyon elégedettek voltunk a szállással ,személyzettel és az étteremmel egyaránt.Teljes mértékben bátran ajánlom mindenkinek .
Válasz az értékelésre - 2020. július 21.
Kedves Vendégünk!
Minden kollégánk nevében köszönjük szépen a pozitív értékelést és a kedves szavakat. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között köszönthetjük Önöket!
Görög Nikolett (Hungarospa Thermal Hotel)

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Nagyon tetszett,hogy mosolyogtak a recepción már az első pillanatban ahogy megérkeztünk. Rendkívűl kedves és segítőkész volt minden dolgozó. Nem akarok kiemelni senkit,mert nem lenne helyes. Csak gratulálni tudok a vezetésnek,hogy ilyen jó csapattal dolgozik. A mai világban a türelem és odafigyelés nagy erény. További sok sikert és biztos vagyok benne ,hogy ide még visszatérünk.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
A személyzet kedves és segítőkész volt, az ételek finomak és mennyisége is kielégítő. Tisztaság az elvárásnak megfelelő.Remekül éreztük magunkat, szívesen visszatérnénk ismét.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 10.
Minden nagyon tetszett, nagyon elégedettek voltunk, a személyzet is kitett magáért. Ami nem tetszett, hogy a szállodában lévő medencéket a gyerekek nem tudják használni. A drinkbár nyitvatartása hosszabb is lehetne.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szőnyeg nagyon foltos volt. Az ágy középen besüllyedt. Az ételek nem elég változatosak. Sok zavaró hangot lehetett hallani már korán reggel az ablak alatt. 1 nappal korábban hazajöttünk, de kifizettük mind a 4 éjszakát. Sokat kellett gyalogolni a fürdőig és vissza fájós lábbal. Régóta ide járunk, de most meguntuk.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Ételek finomak voltak! Jó kis csendes helyen található pihenésre vágyóknak nagyon ajánlom Szállodán belül a gyógymedencék benti kinti könnyen megközelíthetö a pihenést szolgálja !

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi szobát kaptunk,nagyon szuper volt. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek bőségesek,néha sótlan, néha túlszárított a hús, de választék az van. 4 és 9 éves gyerekekkel érkeztünk, a medencéből szó szerint kihajtott bennünket az úszómester. 3 benti és egy kinti medence van,gyógy, nagyon meleg vizűek. . .

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Egy hete voltunk itt megszokottan jo helynek gondolom most is, de egy kis javitani valo lenne, A korabbiakhoz merten emelkedtek az arak hisz tobben foglalunk nagyobb a kereslet, de miert kerul tobbe , ha neha kezeles nelkul egy egy napra kornyek nezesre mennenk igy tobbe kerul mint kezelessel. . Sehol sem kotelezo a kezeles mas szallodaban.

Hungarospa Thermal Hotel
4 nap/3 éjszaka 20.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.000 - 27.495,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.10.24-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.835 - 23.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 53.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.225 - 24.982,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Hőforrás
2-4 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 28.270,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, élményfürdő belépővel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 21.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy reggelivel a szobában, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hungarospa Thermal Hotel
4 nap/3 éjszaka 30.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Szilveszter (min. 3 éj)
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Atlantisi nászút (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX