Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló ★★★

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila utca 25.

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló a térképen

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló értékelése:

6. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
8. helyezett Észak Alföldön - 658 szállás közül

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

A hajdúszoboszlói fürdőkomplexum területén található a háromcsillagos Hungarospa Thermal Hotel, amely nyugodt, csendes környezetben biztosít magas színvonalú gyógy- és rekreációs szolgáltatásokat.

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló képei

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szőnyeg nagyon foltos volt. Az ágy középen besüllyedt. Az ételek nem elég változatosak. Sok zavaró hangot lehetett hallani már korán reggel az ablak alatt. 1 nappal korábban hazajöttünk, de kifizettük mind a 4 éjszakát. Sokat kellett gyalogolni a fürdőig és vissza fájós lábbal. Régóta ide járunk, de most meguntuk.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Ételek finomak voltak! Jó kis csendes helyen található pihenésre vágyóknak nagyon ajánlom Szállodán belül a gyógymedencék benti kinti könnyen megközelíthetö a pihenést szolgálja !

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi szobát kaptunk,nagyon szuper volt. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek bőségesek,néha sótlan, néha túlszárított a hús, de választék az van. 4 és 9 éves gyerekekkel érkeztünk, a medencéből szó szerint kihajtott bennünket az úszómester. 3 benti és egy kinti medence van,gyógy, nagyon meleg vizűek. . .

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Egy hete voltunk itt megszokottan jo helynek gondolom most is, de egy kis javitani valo lenne, A korabbiakhoz merten emelkedtek az arak hisz tobben foglalunk nagyobb a kereslet, de miert kerul tobbe , ha neha kezeles nelkul egy egy napra kornyek nezesre mennenk igy tobbe kerul mint kezelessel. . Sehol sem kotelezo a kezeles mas szallodaban.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Nagyon kellemes Húsvétot töltöttünk a Hungarospa Thermal Hotelben Hajdúszoboszlón. Kedves fogadtatás, gyors ügyintézés, szép, tiszta jól felszerelt szobák. Na és a gyógyvíz és a wellness részleg igazán mindenki igényét kielégítette.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Nagyon tetszett a szálloda,a Aqua Palace,örültünk a sokáig tartó nyitvatartásnak,viszont amit hiányoltunk a hajdúszoboszlói esti életet, a bazárokat ami nagyon hiányzik a városból!Ők adtak egy kis hangulatot a pihenéshez!

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kényelmes, csendes szálloda a pihenni vágyóknak. Mindennap finom és bőséges volt a reggeli és a vacsora. A személyzet udvarias, figyelmes. Köszönjük szépen, hogy egy kis ünnepi hangulatot varázsoltak a szállodába (pezsgő, zenés ünnepi vacsora, koktélparti, meglepetés csokinyuszi). Jól éreztük magunkat, ha tehetjük, még visszatérünk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Tisztaság, kényelem a szállodában, a személyzet nagyon udvarias és segítőkész, az étteremben a kiszolgálás gyors és udvarias, a reggeli és a vacsora nagyon izletes és bőséges volt. Az Aqua Palace-ba ( és a gyógyfürdőbe ez területileg egy helyen van) 10 perces kényelmes sétával át lehet érni a szállodából papucsban és fürdőköpenyben.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19.
Nagyon jók voltak a kezelések. Igazi gyógyító elhívatott személyek voltak. Kedvesek, figyelmesek, elégedettek voltunk az összes személyzettel.
újra visszafogunk menni.

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Remek hely a tökéletes kikapcsolódásra. Házias ízek, udvarias személyzet, tökéletes tisztaság, kényelem. Az étterem, tiszta, hangulatos. A szálloda gyógyvizes medencéje és a szauna teljes kikapcsolódásra adott lehetőséget.
A masszírozás is a vártnál jobb volt, teljesen ellazított.

Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
Villa Toscana
Érvényes: 2020.11.22-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 22.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.000 - 49.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 66.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 10.327 - 17.671,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg ellátással, fürdő igénybevételével, parkolással

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Őszi romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX