Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló ★★★

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila utca 25.

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló a térképen

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló értékelése:

6. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
8. helyezett Észak Alföldön - 666 szállás közül

Akciós csomagok

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

A hajdúszoboszlói fürdőkomplexum területén található a háromcsillagos Hungarospa Thermal Hotel, amely nyugodt, csendes környezetben biztosít magas színvonalú gyógy- és rekreációs szolgáltatásokat.

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló képei

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Nagyon tetszett,hogy mosolyogtak a recepción már az első pillanatban ahogy megérkeztünk. Rendkívűl kedves és segítőkész volt minden dolgozó. Nem akarok kiemelni senkit,mert nem lenne helyes. Csak gratulálni tudok a vezetésnek,hogy ilyen jó csapattal dolgozik. A mai világban a türelem és odafigyelés nagy erény. További sok sikert és biztos vagyok benne ,hogy ide még visszatérünk.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
A személyzet kedves és segítőkész volt, az ételek finomak és mennyisége is kielégítő. Tisztaság az elvárásnak megfelelő.Remekül éreztük magunkat, szívesen visszatérnénk ismét.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 10.
Minden nagyon tetszett, nagyon elégedettek voltunk, a személyzet is kitett magáért. Ami nem tetszett, hogy a szállodában lévő medencéket a gyerekek nem tudják használni. A drinkbár nyitvatartása hosszabb is lehetne.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szőnyeg nagyon foltos volt. Az ágy középen besüllyedt. Az ételek nem elég változatosak. Sok zavaró hangot lehetett hallani már korán reggel az ablak alatt. 1 nappal korábban hazajöttünk, de kifizettük mind a 4 éjszakát. Sokat kellett gyalogolni a fürdőig és vissza fájós lábbal. Régóta ide járunk, de most meguntuk.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Ételek finomak voltak! Jó kis csendes helyen található pihenésre vágyóknak nagyon ajánlom Szállodán belül a gyógymedencék benti kinti könnyen megközelíthetö a pihenést szolgálja !

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi szobát kaptunk,nagyon szuper volt. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek bőségesek,néha sótlan, néha túlszárított a hús, de választék az van. 4 és 9 éves gyerekekkel érkeztünk, a medencéből szó szerint kihajtott bennünket az úszómester. 3 benti és egy kinti medence van,gyógy, nagyon meleg vizűek. . .

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Egy hete voltunk itt megszokottan jo helynek gondolom most is, de egy kis javitani valo lenne, A korabbiakhoz merten emelkedtek az arak hisz tobben foglalunk nagyobb a kereslet, de miert kerul tobbe , ha neha kezeles nelkul egy egy napra kornyek nezesre mennenk igy tobbe kerul mint kezelessel. . Sehol sem kotelezo a kezeles mas szallodaban.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Nagyon kellemes Húsvétot töltöttünk a Hungarospa Thermal Hotelben Hajdúszoboszlón. Kedves fogadtatás, gyors ügyintézés, szép, tiszta jól felszerelt szobák. Na és a gyógyvíz és a wellness részleg igazán mindenki igényét kielégítette.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Nagyon tetszett a szálloda,a Aqua Palace,örültünk a sokáig tartó nyitvatartásnak,viszont amit hiányoltunk a hajdúszoboszlói esti életet, a bazárokat ami nagyon hiányzik a városból!Ők adtak egy kis hangulatot a pihenéshez!

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kényelmes, csendes szálloda a pihenni vágyóknak. Mindennap finom és bőséges volt a reggeli és a vacsora. A személyzet udvarias, figyelmes. Köszönjük szépen, hogy egy kis ünnepi hangulatot varázsoltak a szállodába (pezsgő, zenés ünnepi vacsora, koktélparti, meglepetés csokinyuszi). Jól éreztük magunkat, ha tehetjük, még visszatérünk.

Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg ellátással, fürdő igénybevételével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.29-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.300 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.376,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
Érvényes: 2020.06.01-ig
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.05.29-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 47.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 45.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.397 - 15.360,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700 - 8.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hungarospa Thermal Hotel
8 nap/7 éjszaka 13.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX