SzántaiGyöngyi: Hszoboszlói csalódás - Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hszoboszlói csalódás

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szőnyeg nagyon foltos volt. Az ágy középen besüllyedt. Az ételek nem elég változatosak. Sok zavaró hangot lehetett hallani már korán reggel az ablak alatt. 1 nappal korábban hazajöttünk, de kifizettük mind a 4 éjszakát. Sokat kellett gyalogolni a fürdőig és vissza fájós lábbal. Régóta ide járunk, de most meguntuk.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József Attila utca 25.

2019. július 14.
Ételek finomak voltak! Jó kis csendes helyen található pihenésre vágyóknak nagyon ajánlom Szállodán belül a gyógymedencék benti kinti könnyen megközelíthetö a pihenést szolgálja !

2019. június 14.
Családi szobát kaptunk,nagyon szuper volt. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek bőségesek,néha sótlan, néha túlszárított a hús, de választék az van.4 és 9 éves gyerekekkel érkeztünk, a medencéből szó szerint kihajtott bennünket az úszómester. 3 benti és egy kinti medence van,gyógy, nagyon...

2019. május 13.
Egy hete voltunk itt megszokottan jo helynek gondolom most is, de egy kis javitani valo lenne, A korabbiakhoz merten emelkedtek az arak hisz tobben foglalunk nagyobb a kereslet, de miert kerul tobbe , ha neha kezeles nelkul egy egy napra kornyek nezesre mennenk igy tobbe kerul mint...

Hungarospa Thermal Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 25.075,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri bállal, zenés szórakoztató műsorral, éjfélkor pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-04
 - Meghitt Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-27
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 18.400,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-09-28 - 2019-12-22