Góbiszné: Szuper 4 nap a Hungarospa Thermal Hotel-ben. - Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Szuper 4 nap a Hungarospa Thermal Hotel-ben.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Nagyon tetszett,hogy mosolyogtak a recepción már az első pillanatban ahogy megérkeztünk.Rendkívűl kedves és segítőkész volt minden dolgozó.Nem akarok kiemelni senkit,mert nem lenne helyes.Csak gratulálni tudok a vezetésnek,hogy ilyen jó csapattal dolgozik. A mai világban a türelem és odafigyelés nagy erény. További sok sikert és biztos vagyok benne ,hogy ide még visszatérünk.Tisztelettel:Góborné Mariann és családja.

Szeretnéd követni Góbiszné felhasználót?    Igen

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József Attila utca 25.

2020. augusztus 16.
Minden tökéletes volt. Segítőkész, kedves személyzet. Az ételek finomak voltak, a választék is megfelelő volt. A WIFI gyenge volt, de nyaraláskor az ember beszélgessen inkább a barátaival, és a családtagjaival.

2020. július 25.
Tetszett a személyzet udvarias viselkedése, segítőkészsége. Nem tetszett, hogy a parkolóhelyek nem voltak szinkronban a szálloda telítettségével. Nehezen tudtunk parkolni a szálló területén. Nem tetszett az sem, hogy az építkezés miatt nem tudtuk használni a központi strandhoz vezető rövidebb utat.

2020. július 19.
Remek hetet töltöttünk az egész családdal,mindegyikünk nagyon jól érezte magát,az időjárás is kitűnő volt.Összességében nagyon elégedettek voltunk a szállással ,személyzettel és az étteremmel egyaránt.Teljes mértékben bátran ajánlom mindenkinek .

Hungarospa Thermal Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Spa ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.000 - 27.495,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-12 - 2020-12-21
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 20.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 30.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02