Piccolo: Szuper hétvége a Thermálban - Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Szuper hétvége a Thermálban

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Tetszett a személyzet udvarias viselkedése, segítőkészsége. Nem tetszett, hogy a parkolóhelyek nem voltak szinkronban a szálloda telítettségével. Nehezen tudtunk parkolni a szálló területén. Nem tetszett az sem, hogy az építkezés miatt nem tudtuk használni a központi strandhoz vezető rövidebb utat.

Étkezés:

Szeretnéd követni Piccolo felhasználót?    Igen

2020. július 27. - Hungarospa Thermal Hotel válasza Piccolo értékelésére:
Kedves Kis Gábor!
Köszönjük szépen a pozitív értékelést. A parkolóhelyekkel kapcsolatban már kidolgozás alatt vannak a tervek a bővítésre.
A szomszédos építkezés miatt az átjárás lehet többnek tűnhet, de ugyanannyi távolságot kell így is sétálni, csak a fürdő másik részére érkeznek. Lehet emiatt tűnt kényelmetlenebbnek ez az útvonal. Jövő évben már az új fürdőegység is vendégeink rendelkezésére áll majd, így ismét a megszokott útvonalon közelíthető meg a fürdő. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Görög Nikolett (Hungarospa Thermal Hotel)
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József Attila utca 25.

2020. augusztus 16.
Minden tökéletes volt. Segítőkész, kedves személyzet. Az ételek finomak voltak, a választék is megfelelő volt. A WIFI gyenge volt, de nyaraláskor az ember beszélgessen inkább a barátaival, és a családtagjaival.

2020. július 19.
Remek hetet töltöttünk az egész családdal,mindegyikünk nagyon jól érezte magát,az időjárás is kitűnő volt.Összességében nagyon elégedettek voltunk a szállással ,személyzettel és az étteremmel egyaránt.Teljes mértékben bátran ajánlom mindenkinek .

2020. január 20.
Nagyon tetszett,hogy mosolyogtak a recepción már az első pillanatban ahogy megérkeztünk.Rendkívűl kedves és segítőkész volt minden dolgozó.Nem akarok kiemelni senkit,mert nem lenne helyes.Csak gratulálni tudok a vezetésnek,hogy ilyen jó csapattal dolgozik. A mai világban a türelem és odafigyelés...

Hungarospa Thermal Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Spa ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.000 - 27.495,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-12 - 2020-12-21
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 20.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 30.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02