Barátokkal megfelelő hely

Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló a térképen

Átlagos 2016. februárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. május 11.
Élménybeszámoló a hajdúszoboszlói „Hotel Hőforrás” vendégeként.

A hotel kiválasztása:

Több alkalommal voltam Hajdúszoboszlón és máshol különböző szállodában hosszabb-rövidebb ideig.
Ebben a hotelben még nem voltam, de az egyik barátom – aki már volt ott - javasolta, hogy tegyek egyszer látogatást én is, mert „nem volt rossz”. Szoktam a jó barátaim tanácsára hallgatni.
Így történt, hogy 2016. február 15 -19. között a Hunqest Hotel Hőforrás vendégei voltunk.

Az első benyomások:

A „Hőforrás előtt korábban már sokszor elsétáltam, de nem érzetem késztetést arra, hogy egyszer a vendége legyek. A bejárata kicsit „rátelepült” a Mátyás király utcára. Építészetileg nem tiszta a bejárat környéke, könyvárusítás folyik, hirdetések vannak, ami önmagában nem rossz, de zavaró.
Összességében nekem nem tetszik az ilyen típusú bejárat, megjelenés.

A gépkocsi parkolás.

A gépkocsi parkolás - részben védett helyen - az udvarban van megoldva, ami jó.
A szálloda befogadóképességéhez mérten azonban - a mai előírások szerint – kevés hely van.
A parkoló állapota sem megfelelő, itt-ott kátyús. (Esős idő volt.) A víz megáll, nem volt könnyű a csomagokkal a hátsó bejárathoz gyalog eljutni.
A hátsó bejárattól lépcsőn kellett felmenni a félemeletre, onnan le a recepcióig lépcsőn.
Itt volt egy felhajtható deszkalejáró, de az meredek volt, senki nem használta.
A recepción kedvesen fogadtak. Megfelelő tájékoztatást kaptunk.

A szoba és mellékhelyiségei.

A szoba rendezett és tiszta volt. A fürdőszoba mosdót, zuhanyzót és WC-t tartalmazott.
A piperepolc mellett kellett volna egy táskatartó.
Fogas kevés volt a törölköző, fürdőköpeny részére, a zuhanyozó mellett kapaszkodó kellett volna.
A szoba megfelelő légcseréje nem volt megoldva, az erkélyajtót kellett kinyitni éjszaka, ami miatt az ablak mellett alvó vendég megfázott.
A klíma- vagy fűtésventilátor zajos volt.

Az étkezés és étterem.

Az étterem szépen volt feldíszítve, a szálloda legelitebb része.
Az étterem felszolgálói kedvesek, udvariasak, szolgálatkészek voltak, és mellé nagyon finom ételekkel láttak el bennünket.

A wellnes fürdő és szolgáltatások.

A szállodában két fürdőmedence volt található, egy wellnes- és egy gyógymedence. A medencékben a vízcsere minden nap megtörtént, amit úgy tudtunk észlelni, hogy néha kora reggel is megmártóztunk. Esetenként a wellnes medencében vízi torna volt és akkor az egyéb vendégeket kitessékelték a medencéből.
A finn szauna helyisége általában telítve volt, de kellő udvariasság mellett igénybe tudtuk venni.

Összesítve az itt töltött időt.

Elmondhatjuk, hogy a kellemes időtöltés mellett kisebb kellemetlenségeket kellett csak elviselni.
A kiszolgálás, az éttermi ellátás, a személyzet mindent megtett, hogy a kedves vendég jól érezze magát. A hiányosságok kis része odafigyeléssel pótolható, a nagyobb hiányosságok csak az egész szálloda átalakításával, korszerűsítésével oldható meg.
A jelenlegi helyzetben a hajdúszoboszlói Hunqest Hotel Hőforrás vendégeként az ár-érték arány elfogadható volt.

Kazincbarcika, 2016. május hó

Ádám György vendég

Hotel Hőforrás további értékelései

2024.04.16a párjával
Sajnos a szálloda tulajdonos váltás miatt több hónapig zárva volt! Mi a második héten voltunk, de még nem voltak teljesen felkészülve a vendégek zökkenőmentes fogadására! A gyógykezelések beosztása elég nehézkesen ment! Kevés volt a szakember! Elutazás napján nem működöt a bankterminált, ki...
2023.09.25a párjával
A szálloda kicsit retró, de tiszta. A wifi a földszinten kívül használhatatlan, jelerő a szobában gyenge. A reggeli minden nap ugyan az, nincs különösebb változatosság. Az esti svédasztalos vacsora kétféle főételre korlátozódik, de ízletes. Feltételezésem szerint mivel szezon vége van a kültéri...
2023.09.04egyedül
Tényleg két csillagos.....Mindenre ráfér a felújítás. Főleg a fürdőszobára!!! Az ételek finomak voltak, a séfnek 5 csillag! Nem működött minden medence és ezt az interneten nem tették közzé ott tudtam meg..... A recepciósok nagyon kedvesek, a pincérek lehetnének lelkesebbek. Egyszer ki...

A Hotel Hőforrás legnépszerűbb csomagjai

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 2 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Gyógyító kikapcsolódás (min. 5 éj)
Gyógyító kikapcsolódás
2024.08.30-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat