Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 21.

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló értékelése:

21. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
41. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre található a Hotel Hőforrás. A szálloda saját reumatológiai szakrendeléssel, gyógyászattal rendelkezik. A szálloda épületében egész évben üzemelő fedett termál medence, pezsgőfürdő, szauna, szolárium található. Május 1-től szeptember 30-ig a szálloda kertjében úszómedence, gyógymedence, és gyerekmedence áll a vendégek rendelkezésére.

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló képei

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló vélemények

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
A hotel külső megjelenés kissé retro stílusú és egy alapos nyílászáró csere ráférne, de az ágyak nagyon kényelmesek voltak, a személyzet kedves és segítőkész és az ételek is nagyon finomak.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Én glutén és tej érzékeny vagyok. Ezt előzetesen bejelentettem. Érkezés után a szakáccsal egyeztetve külön gondoskodtak az ellátásomról. Ezt nagyon köszönöm a felszolgálóknak. Nagyon köszönjük a gyógykezelést ellátóknak is a munkájukat. Egy hetes ott tartózkodásunk nagyon jó volt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Kellemes tiszta környezet, kedves kiszolgálás ,igazi pihenésre és relaxációra feltöltődésre vágyóknak kitűnő hely , csak ajánlani tudom.
Az ételek bőségesek választékosak, és finom házias ízvilág a jellemző.
A gyógyfürdője igazi felüdülést ad.
Szívesen választom újra ezt helyet.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Mindennel elégedettek voltunk, kivéve az éttermi személyzet egy-két alkalmazottjával - idősebb vagdalódzós férfi pincér-, akinek lenne mit tanulni még a vendéglátásból

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Visszatérő vendégként még ismerősöket is hoztunk, nekik is nagyon tetszett. A reggeli és a vacsora ízletes és nagyon sokféle. Meglepetésként szombat délután fánkot kaptunk, este pedig élőzenés farsangi bál volt. A személyzet udvarias, mindenre odafigyel. Nemcsak mi hanem ismerőseink is visszatérnek még ide. :)

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A tv retro stilusú,ami volt alap nézhetetlen !! A vacsoránál jobban oda kellene figyelni (nagy tömeg megszüntetése) ! Drinkbárba lévő italok felülvizsgálata, cseréje !! S végül de nem utoljára a szobába nincs WIFI !?!!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 7.
Párommal voltunk ,három napot töltünk ott. Az ételek finomak a személyzet kedves udvariasa, a tisztaság megfelelő a medence környéke az ablakok koszosak, az épületre ráférne egy felújitás. Ár érték megfelelő Nyugdijasoknak megfelelő a sok kezelés miatt. De családoknak akik gyerekkel érkeznek nem ez a megfelelő szálloda.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
A disznótoros ebéd maximum levesbüfének nevezhető. A 4 = 5 éjszaka a kezelésekkel valamelyest kompenzálta a disznótoros hétvégét.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
Az ár-érték arány tekintetében pontosan erre számítottunk. Azért volna pár apróság: pl. a hűtőcske kicsit rozoga, rontja az összképet. Kár. Ahogy azt is sajnáltuk, hogy túl volt fűtve a helyiség, folyton nyitni kellett az erkély ajtót. Csodás a kilátás, nyáron ki fogunk ülni, ha jövünk. Ahogy a medencékből is nagyszerű, hogy ki lehet látni és szellőzés is van.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Nekem nagyon tetszett a hely. Kedves kiszolgálás, igazán finom ételek voltak, a tisztasággal nem volt semmi gond. Nagyon tetszett, hogy saját termálvizes medencéjük van, el lehett ott ücsörögni egész nap akár, sokféle masszázs van, amit nagy sajnálatomra nem tudtam kipróbálni, de legközelebb mindenféleképp ez is meglesz!

Hotel Hőforrás
2-7 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencehasználattal, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.21-ig
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.07.12-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 35.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 25.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.248 - 16.918,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.904 - 13.828,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2020.09.13-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
5 nap/4 éjszaka 21.000 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Hőforrás
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX