Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 21.

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló értékelése:

20. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
39. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre található a Hotel Hőforrás. A szálloda saját reumatológiai szakrendeléssel, gyógyászattal rendelkezik. A szálloda épületében egész évben üzemelő fedett termál medence, pezsgőfürdő, szauna, szolárium található. Május 1-től szeptember 30-ig a szálloda kertjében úszómedence, gyógymedence, és gyerekmedence áll a vendégek rendelkezésére.

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló képei

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 12.
A szálló felújításra szorul.Az étterem vacsorakínálata elég szegényes. A külső és belső medencék kielégítik a fürödni vágyó vendégek igényeit. Parkolási díj??? ez egy szállodánál legyen már benne az árban!Az előleg fizetéséről nincs nyilvántartásuk a portaszolgálaton.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
A hotel külső megjelenés kissé retro stílusú és egy alapos nyílászáró csere ráférne, de az ágyak nagyon kényelmesek voltak, a személyzet kedves és segítőkész és az ételek is nagyon finomak.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Én glutén és tej érzékeny vagyok. Ezt előzetesen bejelentettem. Érkezés után a szakáccsal egyeztetve külön gondoskodtak az ellátásomról. Ezt nagyon köszönöm a felszolgálóknak. Nagyon köszönjük a gyógykezelést ellátóknak is a munkájukat. Egy hetes ott tartózkodásunk nagyon jó volt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Kellemes tiszta környezet, kedves kiszolgálás ,igazi pihenésre és relaxációra feltöltődésre vágyóknak kitűnő hely , csak ajánlani tudom.
Az ételek bőségesek választékosak, és finom házias ízvilág a jellemző.
A gyógyfürdője igazi felüdülést ad.
Szívesen választom újra ezt helyet.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Mindennel elégedettek voltunk, kivéve az éttermi személyzet egy-két alkalmazottjával - idősebb vagdalódzós férfi pincér-, akinek lenne mit tanulni még a vendéglátásból

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Visszatérő vendégként még ismerősöket is hoztunk, nekik is nagyon tetszett. A reggeli és a vacsora ízletes és nagyon sokféle. Meglepetésként szombat délután fánkot kaptunk, este pedig élőzenés farsangi bál volt. A személyzet udvarias, mindenre odafigyel. Nemcsak mi hanem ismerőseink is visszatérnek még ide. :)

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A tv retro stilusú,ami volt alap nézhetetlen !! A vacsoránál jobban oda kellene figyelni (nagy tömeg megszüntetése) ! Drinkbárba lévő italok felülvizsgálata, cseréje !! S végül de nem utoljára a szobába nincs WIFI !?!!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 7.
Párommal voltunk ,három napot töltünk ott. Az ételek finomak a személyzet kedves udvariasa, a tisztaság megfelelő a medence környéke az ablakok koszosak, az épületre ráférne egy felújitás. Ár érték megfelelő Nyugdijasoknak megfelelő a sok kezelés miatt. De családoknak akik gyerekkel érkeznek nem ez a megfelelő szálloda.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
A disznótoros ebéd maximum levesbüfének nevezhető. A 4 = 5 éjszaka a kezelésekkel valamelyest kompenzálta a disznótoros hétvégét.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
Az ár-érték arány tekintetében pontosan erre számítottunk. Azért volna pár apróság: pl. a hűtőcske kicsit rozoga, rontja az összképet. Kár. Ahogy azt is sajnáltuk, hogy túl volt fűtve a helyiség, folyton nyitni kellett az erkély ajtót. Csodás a kilátás, nyáron ki fogunk ülni, ha jövünk. Ahogy a medencékből is nagyszerű, hogy ki lehet látni és szellőzés is van.

Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Hotel Hőforrás
2-4 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.09.29-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 36.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.255 - 21.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 10.587 - 26.996,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, halpedikűrrel, arcmaszkkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal, wellness-részleg használattal, privát wellness lehetőséggel
Hotel Hőforrás
5-7 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

HajdúszoboszlóX