Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 21.

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló értékelése:

16. helyezett a 300 hajdúszoboszlói szállás közül
27. helyezett Észak Alföldön - 684 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre található a Hotel Hőforrás. A szálloda saját reumatológiai szakrendeléssel, gyógyászattal rendelkezik. A szálloda épületében egész évben üzemelő fedett termál medence, pezsgőfürdő, szauna, szolárium található. Május 1-től szeptember 30-ig a szálloda kertjében úszómedence, gyógymedence, és gyerekmedence áll a vendégek rendelkezésére.

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló képei

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló vélemények

2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 11.
Kedves szemelyzet, félpanzió bőséges reggelivel és vacsorával. A vacsora utáni édesség nem izlett.
A hotel kicsit retro, de ez semmit sem zavart!!!Patyolat tiszta, habos ágynemű!
Kényelmes ágyak.
A szálloda igyekszik modernebbé varázsolni a szobákat.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel 7 éjszakára foglaltunk szállást a Hotel Hőforrásba. Olyan helyet kerestünk, ahol van gyógyászati részleg, nem kell beutaló, s ahol a Hotelen belül található gyógyvizes és élménymedence is. Ezeknek a feltételeknek a Hotel Hőforrás Hajdúszoboszlón megfelelt. A hiányosságokat nem szeretném részletezni, megtették ezt már többen is.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 11.
Augusztusban töltöttünk el 3 szuper napot. Minden téren meg voltunk elégedve,nyugalom,pihenés,szuper kiszolgáló személyzet,tisztaság,változatos,finom ízek. A termálvíz hatékonyságáról nem is beszélve. Az ár is pénztárcabarát! Különösen közép-idősebb korosztálynak ajánlom, nincs hangoskodás,zaj,kikapcsolódni itt igazán lehetséges. Nem sokára ismét megyünk!

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29.
Párommal szeptemberben jártunk a szállodában. Nem volt nagy tumultus, így igazi kikapcsolódásban, pihenésben volt részünk. A recepción mindig készségesen álltak rendelkezésünkre, adtak felvilágosítást ill. útmutatást, ha valamit nem tudtunk. A tisztaság megfelelő volt a szálloda korához és a vírus okozta helyzethez képest. Betartották az előírásokat (fertőtlenítés).

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 12.
A szálló felújításra szorul.Az étterem vacsorakínálata elég szegényes. A külső és belső medencék kielégítik a fürödni vágyó vendégek igényeit. Parkolási díj??? ez egy szállodánál legyen már benne az árban!Az előleg fizetéséről nincs nyilvántartásuk a portaszolgálaton.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
A hotel külső megjelenés kissé retro stílusú és egy alapos nyílászáró csere ráférne, de az ágyak nagyon kényelmesek voltak, a személyzet kedves és segítőkész és az ételek is nagyon finomak.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Én glutén és tej érzékeny vagyok. Ezt előzetesen bejelentettem. Érkezés után a szakáccsal egyeztetve külön gondoskodtak az ellátásomról. Ezt nagyon köszönöm a felszolgálóknak. Nagyon köszönjük a gyógykezelést ellátóknak is a munkájukat. Egy hetes ott tartózkodásunk nagyon jó volt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Kellemes tiszta környezet, kedves kiszolgálás ,igazi pihenésre és relaxációra feltöltődésre vágyóknak kitűnő hely , csak ajánlani tudom.
Az ételek bőségesek választékosak, és finom házias ízvilág a jellemző.
A gyógyfürdője igazi felüdülést ad.
Szívesen választom újra ezt helyet.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Mindennel elégedettek voltunk, kivéve az éttermi személyzet egy-két alkalmazottjával - idősebb vagdalódzós férfi pincér-, akinek lenne mit tanulni még a vendéglátásból

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Visszatérő vendégként még ismerősöket is hoztunk, nekik is nagyon tetszett. A reggeli és a vacsora ízletes és nagyon sokféle. Meglepetésként szombat délután fánkot kaptunk, este pedig élőzenés farsangi bál volt. A személyzet udvarias, mindenre odafigyel. Nemcsak mi hanem ismerőseink is visszatérnek még ide. :)

Hotel Hőforrás
4 nap/3 éjszaka 9.900 - 13.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezménnyel, mozgásprogramokkal
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640 - 11.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencék használatával, szabadidős játékokkal, heti mozgásprogramokkal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hunguest Hotel Béke
2021.12.01. - 2022.12.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 52.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2023.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.450 - 28.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.29-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 29.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 13.833 - 21.354,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kuponokkal és kedvezményekkel
2021.07.01. - 2021.12.22.
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától masszázskuponnal
Érvényes: 2022.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.728 - 13.376,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2021.09.11-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
5 nap/4 éjszaka 21.000 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal
2021.07.15. - 2021.08.16.
Hotel Hőforrás
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőrészleg használattal, beltéri és kültéri medencehasználattal, sportolási lehetőséggel, masszázskuponnal
2021.07.01. - 2021.08.22.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Virágkarnevál (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX