Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 21.

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló értékelése:

23. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
45. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre található a Hotel Hőforrás. A szálloda saját reumatológiai szakrendeléssel, gyógyászattal rendelkezik. A szálloda épületében egész évben üzemelő fedett termál medence, pezsgőfürdő, szauna, szolárium található. Május 1-től szeptember 30-ig a szálloda kertjében úszómedence, gyógymedence, és gyerekmedence áll a vendégek rendelkezésére.

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló képei

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 7.
Párommal voltunk ,három napot töltünk ott. Az ételek finomak a személyzet kedves udvariasa, a tisztaság megfelelő a medence környéke az ablakok koszosak, az épületre ráférne egy felújitás. Ár érték megfelelő Nyugdijasoknak megfelelő a sok kezelés miatt. De családoknak akik gyerekkel érkeznek nem ez a megfelelő szálloda.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
Az ár-érték arány tekintetében pontosan erre számítottunk. Azért volna pár apróság: pl. a hűtőcske kicsit rozoga, rontja az összképet. Kár. Ahogy azt is sajnáltuk, hogy túl volt fűtve a helyiség, folyton nyitni kellett az erkély ajtót. Csodás a kilátás, nyáron ki fogunk ülni, ha jövünk. Ahogy a medencékből is nagyszerű, hogy ki lehet látni és szellőzés is van.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Nekem nagyon tetszett a hely. Kedves kiszolgálás, igazán finom ételek voltak, a tisztasággal nem volt semmi gond. Nagyon tetszett, hogy saját termálvizes medencéjük van, el lehett ott ücsörögni egész nap akár, sokféle masszázs van, amit nagy sajnálatomra nem tudtam kipróbálni, de legközelebb mindenféleképp ez is meglesz!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Én ebben a hotelben már voltam .Igaz nyáron.A szobába a párnák és a takaró lehet velem egy idős.Hideg volt fűtés alig. Az ételek némelyike ehetetlen .Én soknak ajánlottam de most sajnos én is nem azt éltem át amit vártam.A fürdőben a zaj nem érthető.Ü.Mné

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Első alkalommal látogattunk el az Önök szállodájába. A szoba elhelyezkedése, tisztasága megfelelő volt. A nagyon finom és bőséges reggeli és vacsora választék. Nagyon tetszett, hogy a szabadban is volt medence, többféle is, a fürdőzés is adott volt. A víz hőmérséklete megfelelő volt. Jól éreztük magunkat.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Kifogásom:csak 14 órakor lehet el foglalni a szobát és a harmadik napon már de.10 kor el kell hagyni a szállás helyet.Tulajdon képen ez csak 2 éjszaka és két fél nap.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztus 20-22-ig 3 nap 2 éjszakát töltöttem párommal a szállodában. Elvárásainknak maximálisan megfelelt a szállás. Tiszta, rendes szoba, fürdőszoba fogadott. A személyzet nagyon udvarias és figyelmes volt. Félpanziós ellátást kértünk, és ebben sem kellett csalódnunk. Az ételek mennyisége és minősége is megfelelő volt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy csalódás volt, munkás szállónak talán megfelelne. A szoba kicsi, a tv a hűtőn elhelyezve, a terasz borzasztó állapotban, a kilátás egy palatető, semmi mást nem lehetett látni, ráadásul egész éjszaka esett az eső és ezen úgy kopogott, hogy aludni képtelenség. Légkondi nincs, meleg viszont volt. A 80-as években jártunk itt, én még gyerekként, most ugyanúgy néz ki.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
kb 10 éve jártunk utoljára hszoboszlón . előtte v 20 évig minden évben . elhatároztuk,hogy nosztalgiából még uloljára elmegyünk . nem akartunk drága puccos helyet ,ezt egy ismerősünk ajánlotta . a három csillag miatt voltak fenntartásaink, de kellemeset csalódtunk . a három csillagot bőven hozta .

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 3.
A szálloda minden igényt kielégítő,csendes, nyugodt, pihenésre kíválóan alkalmas hely. A medencék tiszták, kellemes a parkosított rész, a személyzet kedves, segítőkész. A szobák megfelelőek, az ételek házias jellegűek , finomak, bőséges ! A következő kiruccanást is ide tervezzük, reméljük hamarosan összejön! Örülök, hogy ezt a szállodát választottam!

Hotel Hőforrás
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.12.12-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 22.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.11.21-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.360 - 16.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
2-5 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX