nerimamusz: Kedvező ár-érték arány! - Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló értékelése
21. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül

Kedvező ár-érték arány!

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
A hotel külső megjelenés kissé retro stílusú és egy alapos nyílászáró csere ráférne, de az ágyak nagyon kényelmesek voltak, a személyzet kedves és segítőkész és az ételek is nagyon finomak.

Szeretnéd követni nerimamusz felhasználót?    Igen

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 21.

2020. március 10.
Én glutén és tej érzékeny vagyok. Ezt előzetesen bejelentettem. Érkezés után a szakáccsal egyeztetve külön gondoskodtak az ellátásomról. Ezt nagyon köszönöm a felszolgálóknak. Nagyon köszönjük a gyógykezelést ellátóknak is a munkájukat. Egy hetes ott tartózkodásunk nagyon jó volt.

2020. február 18.
Kellemes tiszta környezet, kedves kiszolgálás ,igazi pihenésre és relaxációra feltöltődésre vágyóknak kitűnő hely , csak ajánlani tudom. Az ételek bőségesek választékosak, és finom házias ízvilág a jellemző. A gyógyfürdője igazi felüdülést ad. Szívesen választom újra ezt helyet.

2020. február 18.
Mindennel elégedettek voltunk, kivéve az éttermi személyzet egy-két alkalmazottjával - idősebb vagdalódzós férfi pincér-, akinek lenne mit tanulni még a vendéglátásból

Hotel Hőforrás, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Garantált legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-17 - 2020-12-22
 - 4=5 akció - aludjon rá egyet nyáron is
6 nap/5 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencehasználattal, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-03 - 2020-08-21
 - 4=5 akció - aludjon rá egyet
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-19 - 2020-12-18