Kenézy Szállás Hajdúszoboszló

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Kenézy Szállás Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2019. június 30.a párjával járt itt
Az előzetesen egyeztetetthez képest 2 órát késtünk, nagyon rugalmasan viszonyultak hozzánk. Készségesek, kedvesek, vendégszeretők. Ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2019. március 16.barátokkal járt itt
2018.augusztusban nyaraltunk a Hajdúszoboszlói Kenézy vendégházban. A szállás nagyon szép, kényelmes és nagyon megfelelő volt. A szállásadók nagyon kedvesek, figyelmesek voltak. Mindennel elégedettek voltunk.
Ezért az idén is itt foglaltuk le szállásunkat.
6 fős baráti társaság Szombathely
Szörnyű 2014. augusztus 4.a párjával járt itt
Sajnos egyet kell értsek göndörkével. most júliusban voltunk. Telefonon velünk is közölték hogy 11-ig érjünk oda és a szállást 9-ig hagyjuk el. Meglepetésünkre mi is egy garázsból kialakított szűk szobának nem mondható helyiséget kaptunk. Levegőtlen, szűk valami volt. A reggeli egy melegszendvics.
Gyenge 2014. június 16. járt itt
Tavaly áprilisban voltunk itt egy kuponos akcióval. A szállás lefoglalása többszöri időpont egyeztetéssel történt, a tulajdonos arra hivatkozott, hogy ahol el lennénk helyezve, ott csőtörés miatt munkáltok folynak. Végül sikerült egy időpontban megállapodni, mielőtt lejárt volna a kupont.
Kiváló 2014. március 11.a párjával járt itt
December első felében jártunk ott párommal. Születésnapi meglepetésnek szántam neki. A szállásadók nagyon kedvesek,figyelmesek,és szeretereméltóak,mindig figyeltek,hogy kellemesen érezzük magunkat,hogy jókat tudjunk pihenni ésfinomakat,frisseket enni. A félpanziós étkeztetésünk isteni finom volt,gusztusosan elkészítve.
Kiváló 2014. január 18.a párjával járt itt
A szállás tiszta, szép, csendes. A tulajdonosok nagyon kedvesek és segítőkészek.
Többféle fürdőzésből lehet választani: városi termálfürdő, Béke Gyógyfürdő, Aqua Palace.
Nekünk mindhárom tetszett. A reggeli bőséges, a vacsora egy kis fogadóban van, ahol szintén nagyon finom minden étel és készségesek a dolgozók. Sokszor szeretnék még visszamenni.