TLujza

TLujza adatlapja

Imádok utazni.
Jelenleg a magán-szálláshelyekre esküszöm, több helyen is voltam.
Köztük a Kenézy Szálláson Hajdúszoboszlón, - már több éve idejárok -.
Mindennel nagyon meg vagyok elégedve. Kellemes, csendes, tiszta. A szállásadók nagyon kedvesek, vendégszeretők. Ide érdemes mindenkinek betérnie. Csak ajánlani tudom.
A magánszálláshelyek sokkal olcsóbbak, mint a szállodák, viszont a különbözeten minden nap élvezni tudom az Aqua Palac-t, ami csodálatos.
Regisztráció2013.12.14
Utoljára itt2015.12.29

Kiváló 2014. január 18.gyerekekkel járt itt
Ami nagyon-nagyon tetszett az az hogy borzasztóan udvarias és vendég centrikus volt a tulajdonos. A szállás gyönyörű, tiszta és csendes - elérhető áron luxus -. Ami az ellátással kapcsolatos bőséges a reggeli, szuper a vacsora! Remélem a közel jövőben is alkalmunk lesz elmenni ide. És ismerősöknek barátoknak is fogom ajánlani.
2015. június 5.a párjával járt itt
Mivel imádom a kényelmet, nagyon örültem, hogy közel van a fürdő bejárata. Az apartmanban rend és tisztaság fogadott. A reggeli és vacsora friss és finom volt. Szóval szuper volt!!!Rendezett a kert, az utcafront. Jól lehet parkolni. Minden rendben volt. Hajdúszoboszló mindig a szívem csücske volt. De az is maradt.
Gyenge 2015. december 27.gyerekekkel járt itt
Már érkezéskor - decemberben 15 órakor - az étteremben 2 órát töltöttünk, de megfáztunk, - ez így volt 3 napon keresztül - sőt délben nem volt csak langyos víz zuhanyozni. 5 főért fizettünk, de 4 tányér, 4 pohár stb. volt. A törölközők nem száradtak meg télvíz idején - de kedvesek voltak kicserélték -
Ár/értékarány szörnyű.