Marci2012: Szuper kikapcsolódás a Laci betyár fogadóban - Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló

Szuper kikapcsolódás a Laci betyár fogadóban

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Rendezett, szép , otthonos érzést sugárzó fogadó. Nagyon kellemes környezet, finom ízletes ételek, barátságos személyzet, kedves vendéglátás. Csak jót......!!!!

Szeretnéd követni Marci2012 felhasználót?    Igen

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József A. u. 38.

2018. december 28.
Mintha haza mentünk volna,szivélyes fogadtatás,a helynek hangulata van.Az ellátásunk kiváló volt ,nagyon jól éreztük magunkat,az étkezésnél mindenféle jóizü böséges kinálat volt,a szobába tisztaság r,end,kellemes hőmérséklet,talán még egy fotel elkelt volna,denem vészes,egyszóval kellemesen...

2018. szeptember 24.
2 éjszakát töltöttünk itt egy 3 éves gyerek társaságában.Mindennel meg voltunk elégedve.A személyzet nagyon udvarias,kedves és segítőkész volt.A szoba tiszta és kényelmes volt.Az ételek egyszerűek de ízletesek voltak.

2018. augusztus 27.
Remek elhelyezkedés a fürdőhöz közel.A szálloda környezete nagyon szép és hangulatos. A személyzet kedves és szolgálatkész. Az étkezés változatos finom és bőséges. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.

Laci Betyár Fogadó, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-12-01 - 2019-12-20
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-02-11 - 2020-01-05
 - Ünnepi hosszú hétvége Március 15. alkalmából (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, városi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-14 - 2019-03-19