Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József A. u. 38.

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló a térképen

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló értékelése:

5. helyezett a 297 hajdúszoboszlói szállás közül
8. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló képei

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
A Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszlón nagyon jó választás volt! Szívélyes és kedves fogadtatás - tiszta, kényelmes, nagyon barátságos szálláshely – a személyzet/tulajdonos kedves és segítőkész bármilyen probléma esetén is. Reggelivel foglaltunk – de van lehetőség félpanzióval is foglalni. A reggeli finom, házias és nagyon bőséges, a választék is teljesen megfelelő.
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Hangulatos,családias légkör. Gyönyörű környezetben van a fogadó. Finom és bőséges étkezés. Kedves,szolgálatkész személyzet.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Nagyon meg voltunk elégedve mind a négyen. Én, férjem, barátnőm és párja is. Bárkinek ajánlani tudom. Tiszta rendezett környezet, kiszolgálás remek, reggeli, vacsora kiváló. Bízom benne, hogy jövőre is eltudunk menni erre a helyre legalábbis szeretnénk.

Üdvözlettel: Kassa Istvánné

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. május 15-17-ig vendégeskedtünk a Fogadóban. Csatlakozunk a korábbi, szálláshelyet méltató véleményekhez. Mi is teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatással. A bőséges, finom ételek mellett készségesen kiszolgálták egyéni igényünket is. Ezúttal is köszönjük. :) Kellemes, tiszta, korrekt szálláshely, kedves, szolgálatkész személyzettel.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Mintha haza mentünk volna,szivélyes fogadtatás,a helynek hangulata van. Az ellátásunk kiváló volt ,nagyon jól éreztük magunkat,az étkezésnél mindenféle jóizü böséges kinálat volt,a szobába tisztaság r,end,kellemes hőmérséklet,talán még egy fotel elkelt volna,denem vészes,egyszóval kellemesen kikapcsolódtunk,köszönet érte az ott dolgozóknak.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Rendezett, szép , otthonos érzést sugárzó fogadó. Nagyon kellemes környezet, finom ízletes ételek, barátságos személyzet, kedves vendéglátás. Csak jót......!!!!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
2 éjszakát töltöttünk itt egy 3 éves gyerek társaságában.Mindennel meg voltunk elégedve.A személyzet nagyon udvarias,kedves és segítőkész volt.A szoba tiszta és kényelmes volt.Az ételek egyszerűek de ízletesek voltak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Remek elhelyezkedés a fürdőhöz közel.A szálloda környezete nagyon szép és hangulatos.
A személyzet kedves és szolgálatkész. Az étkezés változatos finom és bőséges. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Kényelmes hangulatos szállás barátságos és kedves személyzet.A kert nagyon hangulatos,és ötletes.A fogadó közel van a fürdő bejáratához,a központhoz ahol minden megtalálható.Bátran merem ajánlani másoknak is.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
Mindennel meg voltunk elégedve 7 csodálatos napot töltöttünk a Laci Betyárfogadóban.

Az ételek és nagyon finomak és bőségesek voltak.
Kedvesek és segitőkészek voltak mindenben.

Laci Betyár Fogadó
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, korai bejelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 46.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.450 - 27.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.29.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 49.500,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.155 - 25.019,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencék használatával, szabadidős játékokkal, heti mozgásprogramokkal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.08.20-ig
Park Hotel Ambrózia
8 nap/7 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, köntös bekészítéssel
Érvényes: 2022.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.985 - 12.421,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2021.09.11-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
5 nap/4 éjszaka 21.000 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal
2021.07.15. - 2021.08.16.
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal, wellness-részleg használattal, privát wellness lehetőséggel
Érvényes: 2021.07.10-ig
Laci Betyár Fogadó
5 nap/4 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Kemencés party élőzenével, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.07.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Kalandos és élményteli Húsvét Erdőspusztán (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX