Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József A. u. 38.

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló a térképen

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló értékelése:

3. helyezett a 297 hajdúszoboszlói szállás közül
4. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló képei

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
A Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszlón nagyon jó választás volt! Szívélyes és kedves fogadtatás - tiszta, kényelmes, nagyon barátságos szálláshely – a személyzet/tulajdonos kedves és segítőkész bármilyen probléma esetén is. Reggelivel foglaltunk – de van lehetőség félpanzióval is foglalni. A reggeli finom, házias és nagyon bőséges, a választék is teljesen megfelelő.
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Hangulatos,családias légkör. Gyönyörű környezetben van a fogadó. Finom és bőséges étkezés. Kedves,szolgálatkész személyzet.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Nagyon meg voltunk elégedve mind a négyen. Én, férjem, barátnőm és párja is. Bárkinek ajánlani tudom. Tiszta rendezett környezet, kiszolgálás remek, reggeli, vacsora kiváló. Bízom benne, hogy jövőre is eltudunk menni erre a helyre legalábbis szeretnénk.

Üdvözlettel: Kassa Istvánné

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. május 15-17-ig vendégeskedtünk a Fogadóban. Csatlakozunk a korábbi, szálláshelyet méltató véleményekhez. Mi is teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatással. A bőséges, finom ételek mellett készségesen kiszolgálták egyéni igényünket is. Ezúttal is köszönjük. :) Kellemes, tiszta, korrekt szálláshely, kedves, szolgálatkész személyzettel.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Mintha haza mentünk volna,szivélyes fogadtatás,a helynek hangulata van. Az ellátásunk kiváló volt ,nagyon jól éreztük magunkat,az étkezésnél mindenféle jóizü böséges kinálat volt,a szobába tisztaság r,end,kellemes hőmérséklet,talán még egy fotel elkelt volna,denem vészes,egyszóval kellemesen kikapcsolódtunk,köszönet érte az ott dolgozóknak.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Rendezett, szép , otthonos érzést sugárzó fogadó. Nagyon kellemes környezet, finom ízletes ételek, barátságos személyzet, kedves vendéglátás. Csak jót......!!!!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
2 éjszakát töltöttünk itt egy 3 éves gyerek társaságában.Mindennel meg voltunk elégedve.A személyzet nagyon udvarias,kedves és segítőkész volt.A szoba tiszta és kényelmes volt.Az ételek egyszerűek de ízletesek voltak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Remek elhelyezkedés a fürdőhöz közel.A szálloda környezete nagyon szép és hangulatos.
A személyzet kedves és szolgálatkész. Az étkezés változatos finom és bőséges. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Kényelmes hangulatos szállás barátságos és kedves személyzet.A kert nagyon hangulatos,és ötletes.A fogadó közel van a fürdő bejáratához,a központhoz ahol minden megtalálható.Bátran merem ajánlani másoknak is.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
Mindennel meg voltunk elégedve 7 csodálatos napot töltöttünk a Laci Betyárfogadóban.

Az ételek és nagyon finomak és bőségesek voltak.
Kedvesek és segitőkészek voltak mindenben.

Laci Betyár Fogadó
6 nap/5 éjszaka 8.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness kúrával, gyógyfürdő és uszoda használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.12.01-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.835 - 50.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 53.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.807 - 14.562,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítéssel, sütivel és forralt borral, wellness-részleg és fitneszrészleg használattal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Laci Betyár Fogadó
3 nap/ 2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, játék lehetőséggel, korai érkezéssel és késői távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen