Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló ★★

Legjobb ár félpanzióval
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
Átlagos 2023. július 28.a párjával járt itt
Egy hirtelen jött ötlet alapján foglaltam 2 éjszakára szállást. Örültem, hogy főszezonban találtam, s ráadásul közel a Prémium Zóna bejáratához. Mire megérkeztünk, lehült az idő, aminek csupán annyi előnye volt, hogy nem pusztultunk meg a klíma nélküli fülledt, meleg szobákban.
Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - SzobákLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - BelsőLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - EgyébLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - Külső képLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - Külső képLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - FürdőszobaLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - VendéglátásLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - VendéglátásLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - VendéglátásLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - VendéglátásLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - Külső kép
Kiváló 2022. február 14.a párjával járt itt
Öt éjszakát töltöttünk itt, nagyon kedvező áron. A szemközti gyógyüdülőbe bónuszként kaptuk a belépőt, a kezeléseket. Szálláshelyünk patyolat tiszta, félpanziós étkezésünk nagyon finom, és bőséges volt. A házigazdák, Ildikó,és Laci barátságos emberek, akiknek a vendég kívánsága az első.
Kiváló 2022. január 2.a párjával járt itt
A megerkezeskor mar nagyon segitokesz,figyelmes szemelyzet fogadott.A panzio szep,nagyon tiszta, meleg mindenhol,szep,kenyelmes szobank volt.Az etelek finomak,valtozatosak es bosegesek voltak.Nagyon jol ereztuk magunkat,masoknak is szivesen ajanlom. Bldog Ujevet kivanunk a hazigazdaknak es dolgozoiknak es nem utolsosorban Onoknek is.
Kiváló 2021. december 28.a párjával járt itt
Kedves fogadtatás. A személyzet, figyelmes segítőkész, családias légkör. Házias ételek, ízletesek a mennyiség bőségesek. A svédasztalos reggeli sokféle választékkal. A karácsonyi ünnepi vacsora fogások szinte mindent tartalmaztak amit ilyenkor szokás készíteni.
Kiváló 2021. május 10.a párjával járt itt
Gyönyörű kert, környezet, patyolattiszta szállás. Családias, kedves, barátságos, igazi "a vendégért vagyunk" hozzáállás. Finom, bőséges ellátás. Ildikó és családjának köszönet mindenért.
Kiváló 2020. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
A Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszlón nagyon jó választás volt! Szívélyes és kedves fogadtatás - tiszta, kényelmes, nagyon barátságos szálláshely – a személyzet/tulajdonos kedves és segítőkész bármilyen probléma esetén is. Reggelivel foglaltunk – de van lehetőség félpanzióval is foglalni.
Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - SzobákLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - SzobákLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - BelsőLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - BelsőLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - Belső
Kiváló 2019. december 28.a párjával járt itt
Hangulatos,családias légkör. Gyönyörű környezetben van a fogadó. Finom és bőséges étkezés. Kedves,szolgálatkész személyzet.
Kiváló 2019. szeptember 20.barátokkal járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mind a négyen. Én, férjem, barátnőm és párja is. Bárkinek ajánlani tudom. Tiszta rendezett környezet, kiszolgálás remek, reggeli, vacsora kiváló. Bízom benne, hogy jövőre is eltudunk menni erre a helyre legalábbis szeretnénk.

Üdvözlettel: Kassa Istvánné
Kiváló 2019. május 18.barátokkal járt itt
2019. május 15-17-ig vendégeskedtünk a Fogadóban. Csatlakozunk a korábbi, szálláshelyet méltató véleményekhez. Mi is teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatással. A bőséges, finom ételek mellett készségesen kiszolgálták egyéni igényünket is. Ezúttal is köszönjük. :) Kellemes, tiszta, korrekt szálláshely, kedves, szolgálatkész személyzettel. 35 személy fogadására van férőhely.
Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - Külső képLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - BelsőLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - BelsőLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - SzobákLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - Medence/kertLaci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló - Medence/kert
Kiváló 2018. december 28.a párjával járt itt
Mintha haza mentünk volna,szivélyes fogadtatás,a helynek hangulata van. Az ellátásunk kiváló volt ,nagyon jól éreztük magunkat,az étkezésnél mindenféle jóizü böséges kinálat volt,a szobába tisztaság r,end,kellemes hőmérséklet,talán még egy fotel elkelt volna,denem vészes,egyszóval kellemesen kikapcsolódtunk,köszönet érte az ott dolgozóknak. A csillagokat megérdemelték. Köszönettel:Makai házaspár