Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József A. u. 38.

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló a térképen

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló értékelése:

1. helyezett a 284 hajdúszoboszlói szállás közül
1. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló bemutatkozása

Pihenje ki fáradalmait Hajdúszoboszlón a Laci Betyár fogadóban!

Hamisítatlan alföldi hangulattal, kényelmes, kétágyas, fürdőszobás szobákkal, magyaros, házias ételekkel, családias kiszolgálással várjuk kedves Vendégeinket.

Pihenje ki fáradalmait Hajdúszoboszlón a Laci Betyár fogadóban!

A Fogadó közvetlenül Európa legnagyobb fürdőkomplexuma, a Hungarospa Gyógy- és Strandfürdő mellett található. Hatalmas parkosított udvarunkon minden korosztály megtalálja a kedvére valót. Üldögéljen egy finom kávéval a napsütötte teraszon a szökőkút mellett! Bújjon össze párjával a romantikus kerti pagodában! Csodálja meg gyermekeivel az aranyhalakat a kerti tóban! A nyári teraszon finom pálinkával, hazai sörökkel és a Varga Pincészetek boraival koccinthat. Rendezvények alkalmával kemencében sült finomságokkal várjuk Önöket!

Gyógykúrát venne igénybe? Elég egy köntösben átsétálnia a szemben lévő Hungarospa Thermál Hotelbe***, és kedvezményes áron kérhet TB támogatott gyógykezeléseket.

Betyár jó pihenést kívánunk!

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló képei

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Mintha haza mentünk volna,szivélyes fogadtatás,a helynek hangulata van. Az ellátásunk kiváló volt ,nagyon jól éreztük magunkat,az étkezésnél mindenféle jóizü böséges kinálat volt,a szobába tisztaság r,end,kellemes hőmérséklet,talán még egy fotel elkelt volna,denem vészes,egyszóval kellemesen kikapcsolódtunk,köszönet érte az ott dolgozóknak.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Rendezett, szép , otthonos érzést sugárzó fogadó. Nagyon kellemes környezet, finom ízletes ételek, barátságos személyzet, kedves vendéglátás. Csak jót......!!!!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
2 éjszakát töltöttünk itt egy 3 éves gyerek társaságában.Mindennel meg voltunk elégedve.A személyzet nagyon udvarias,kedves és segítőkész volt.A szoba tiszta és kényelmes volt.Az ételek egyszerűek de ízletesek voltak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Remek elhelyezkedés a fürdőhöz közel.A szálloda környezete nagyon szép és hangulatos.
A személyzet kedves és szolgálatkész. Az étkezés változatos finom és bőséges. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Kényelmes hangulatos szállás barátságos és kedves személyzet.A kert nagyon hangulatos,és ötletes.A fogadó közel van a fürdő bejáratához,a központhoz ahol minden megtalálható.Bátran merem ajánlani másoknak is.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
Mindennel meg voltunk elégedve 7 csodálatos napot töltöttünk a Laci Betyárfogadóban.

Az ételek és nagyon finomak és bőségesek voltak.
Kedvesek és segitőkészek voltak mindenben.
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 27.
Rendkívül jól éreztük magunkat a fogadóban. A személyzet és a tulajdonosok is nagyon kedvesek. A büféreggeli bőséges és minden igényt kielégítő volt. A háromfogásos, választható menüvacsoráról csak felsőfokban lehet beszélni! Itt a vendég szinte családtagnak érezheti magát. A szép, zöld, csendes környék nyugalmat áraszt, és biztosítja a zavartalan pihenést.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 9.
A sobában a tisztaság a jellemző. A fürdőszoba kicsit szükös, de a szoba nagyon kellemes. Az internet WIFI tökéletes. A fogadósné kedves,szívesen elbeszélget a vendégekkel. Most csak páran voltunk, de a kaja így is kiváló volt. A reggeli és a vacsora is nagyon bőséges. Az udvar berendezése nyáron nagyon izgi lehet, most ebben az időszakban ezt nem tudtuk kihasználni.
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 8.
Az év utolsó napjait töltöttük a panzióban,két nyugdíjas hölgy akik 40 éve barátnők vagyunk. Nagyon jól éreztük magunkat e családias panzióban. Az udvarias,barátságos személyzet mind erről gondoskodott. A finom,házisa ételek bőségesek voltak. A Szilveszter este nagyon jól sikerűlt,amihez a színvonalas Folklór műsor nagymértékben hozzájárúlt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 8.
Csak gratulálni tudunk a fogadót vezető házaspárnak, nagy szeretettel és odaadással dolgoznak. A vendégek minden kívánságára odafigyelnek és lehetőség szerint minden kérést teljesítenek. Szívesen ellátogatnánk nyáron is ide, csodálatos a kert, ahol biztosan kellemesen telnek a melegebb napok is.
Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük.

Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, kemencés party-val, városi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Laci Betyár Fogadó
5 nap/4 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépőkkel. kemencés party-val, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Villa Toscana
Érvényes: 2020.03.21-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 20.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2020.03.28-ig
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 51.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 14.233 - 15.062,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Deák Vendégház Hajdúszoboszló
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Atlantisi nyár (min. 2 éj)
Szilveszteri vigasság (min. 3 éj)
Tavaszi gyógykúra nyugdíjasoknak (min. 4 éj)

HajdúszoboszlóX