Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József A. u. 38.

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló a térképen

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló értékelése:

1. helyezett a 294 hajdúszoboszlói szállás közül
1. helyezett Észak Alföldön - 665 szállás közül

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló képei

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Hangulatos,családias légkör. Gyönyörű környezetben van a fogadó. Finom és bőséges étkezés. Kedves,szolgálatkész személyzet.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Nagyon meg voltunk elégedve mind a négyen. Én, férjem, barátnőm és párja is. Bárkinek ajánlani tudom. Tiszta rendezett környezet, kiszolgálás remek, reggeli, vacsora kiváló. Bízom benne, hogy jövőre is eltudunk menni erre a helyre legalábbis szeretnénk.

Üdvözlettel: Kassa Istvánné

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. május 15-17-ig vendégeskedtünk a Fogadóban. Csatlakozunk a korábbi, szálláshelyet méltató véleményekhez. Mi is teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatással. A bőséges, finom ételek mellett készségesen kiszolgálták egyéni igényünket is. Ezúttal is köszönjük. :) Kellemes, tiszta, korrekt szálláshely, kedves, szolgálatkész személyzettel.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Mintha haza mentünk volna,szivélyes fogadtatás,a helynek hangulata van. Az ellátásunk kiváló volt ,nagyon jól éreztük magunkat,az étkezésnél mindenféle jóizü böséges kinálat volt,a szobába tisztaság r,end,kellemes hőmérséklet,talán még egy fotel elkelt volna,denem vészes,egyszóval kellemesen kikapcsolódtunk,köszönet érte az ott dolgozóknak.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Rendezett, szép , otthonos érzést sugárzó fogadó. Nagyon kellemes környezet, finom ízletes ételek, barátságos személyzet, kedves vendéglátás. Csak jót......!!!!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
2 éjszakát töltöttünk itt egy 3 éves gyerek társaságában.Mindennel meg voltunk elégedve.A személyzet nagyon udvarias,kedves és segítőkész volt.A szoba tiszta és kényelmes volt.Az ételek egyszerűek de ízletesek voltak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Remek elhelyezkedés a fürdőhöz közel.A szálloda környezete nagyon szép és hangulatos.
A személyzet kedves és szolgálatkész. Az étkezés változatos finom és bőséges. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Kényelmes hangulatos szállás barátságos és kedves személyzet.A kert nagyon hangulatos,és ötletes.A fogadó közel van a fürdő bejáratához,a központhoz ahol minden megtalálható.Bátran merem ajánlani másoknak is.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
Mindennel meg voltunk elégedve 7 csodálatos napot töltöttünk a Laci Betyárfogadóban.

Az ételek és nagyon finomak és bőségesek voltak.
Kedvesek és segitőkészek voltak mindenben.
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 27.
Rendkívül jól éreztük magunkat a fogadóban. A személyzet és a tulajdonosok is nagyon kedvesek. A büféreggeli bőséges és minden igényt kielégítő volt. A háromfogásos, választható menüvacsoráról csak felsőfokban lehet beszélni! Itt a vendég szinte családtagnak érezheti magát. A szép, zöld, csendes környék nyugalmat áraszt, és biztosítja a zavartalan pihenést.

Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.29-ig
Villa Toscana
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, napi friss gyümölccsel vagy süteménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.15.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Hotel Járja
8 nap/7 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsággyal, elő- és utószezonban fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 297.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.809 - 15.366,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.01.08.
Hotel Hőforrás
2-7 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, egészséghét programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Laci Betyár Fogadó
6 nap/5 éjszaka 8.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógyfürdő és uszoda használattal, wellness kúrával, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Napi árak
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)

HajdúszoboszlóX