Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József A. u. 38.

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló a térképen

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló értékelése:

1. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
1. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló bemutatkozása

Pihenje ki fáradalmait Hajdúszoboszlón a Laci Betyár fogadóban!

Hamisítatlan alföldi hangulattal, kényelmes, kétágyas, fürdőszobás szobákkal, igény esetén apartmannal, házias ételekkel, családias kiszolgálással várjuk kedves Vendégeinket.

Pihenje ki fáradalmait Hajdúszoboszlón a Laci Betyár fogadóban!

A Fogadó közvetlenül Európa legnagyobb fürdőkomplexuma, a Hungarospa Gyógy- és Strandfürdő mellett található. Hatalmas parkosított udvarunkon minden korosztály megtalálja a kedvére valót. Üldögéljen egy finom kávéval a napsütötte teraszon a szökőkút mellett! Bújjon össze párjával a romantikus kerti pagodában! Csodálja meg gyermekeivel az aranyhalakat a kerti tóban! Lazítson a „Betyár Beach”-en dézsafürdőnkben! Éttermünkben finom pálinkákkal, pincénkben hazai csapolt sörökkel és családi pincészetek boraival koccinthat. Magyaros ételekkel, alkalmanként kemencében sült finomságokkal, ünnepek alkalmával zenés – műsoros estekkel várjuk Önöket!

Gyógykúrát venne igénybe? Elég egy köntösben átsétálnia a szemben lévő Hungarospa Thermál Hotelbe***, és kedvezményes áron kérhet TB támogatott gyógykezeléseket.

Betyár jó pihenést kívánunk!

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló képei

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
A Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszlón nagyon jó választás volt! Szívélyes és kedves fogadtatás - tiszta, kényelmes, nagyon barátságos szálláshely – a személyzet/tulajdonos kedves és segítőkész bármilyen probléma esetén is. Reggelivel foglaltunk – de van lehetőség félpanzióval is foglalni. A reggeli finom, házias és nagyon bőséges, a választék is teljesen megfelelő.
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Hangulatos,családias légkör. Gyönyörű környezetben van a fogadó. Finom és bőséges étkezés. Kedves,szolgálatkész személyzet.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Nagyon meg voltunk elégedve mind a négyen. Én, férjem, barátnőm és párja is. Bárkinek ajánlani tudom. Tiszta rendezett környezet, kiszolgálás remek, reggeli, vacsora kiváló. Bízom benne, hogy jövőre is eltudunk menni erre a helyre legalábbis szeretnénk.

Üdvözlettel: Kassa Istvánné

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. május 15-17-ig vendégeskedtünk a Fogadóban. Csatlakozunk a korábbi, szálláshelyet méltató véleményekhez. Mi is teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatással. A bőséges, finom ételek mellett készségesen kiszolgálták egyéni igényünket is. Ezúttal is köszönjük. :) Kellemes, tiszta, korrekt szálláshely, kedves, szolgálatkész személyzettel.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Mintha haza mentünk volna,szivélyes fogadtatás,a helynek hangulata van. Az ellátásunk kiváló volt ,nagyon jól éreztük magunkat,az étkezésnél mindenféle jóizü böséges kinálat volt,a szobába tisztaság r,end,kellemes hőmérséklet,talán még egy fotel elkelt volna,denem vészes,egyszóval kellemesen kikapcsolódtunk,köszönet érte az ott dolgozóknak.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Rendezett, szép , otthonos érzést sugárzó fogadó. Nagyon kellemes környezet, finom ízletes ételek, barátságos személyzet, kedves vendéglátás. Csak jót......!!!!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
2 éjszakát töltöttünk itt egy 3 éves gyerek társaságában.Mindennel meg voltunk elégedve.A személyzet nagyon udvarias,kedves és segítőkész volt.A szoba tiszta és kényelmes volt.Az ételek egyszerűek de ízletesek voltak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Remek elhelyezkedés a fürdőhöz közel.A szálloda környezete nagyon szép és hangulatos.
A személyzet kedves és szolgálatkész. Az étkezés változatos finom és bőséges. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Kényelmes hangulatos szállás barátságos és kedves személyzet.A kert nagyon hangulatos,és ötletes.A fogadó közel van a fürdő bejáratához,a központhoz ahol minden megtalálható.Bátran merem ajánlani másoknak is.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
Mindennel meg voltunk elégedve 7 csodálatos napot töltöttünk a Laci Betyárfogadóban.

Az ételek és nagyon finomak és bőségesek voltak.
Kedvesek és segitőkészek voltak mindenben.

Laci Betyár Fogadó
3-5 éjszaka 8.580,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorákkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.20. - 2020.12.27.
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.08.11-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 26.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.733 - 30.383,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Hőforrás
2-4 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.941 - 21.751,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2020.09.13-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700 - 8.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX