Kutyabarátság: Igazi kikapcsolódás - Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló

Igazi kikapcsolódás

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Mintha haza mentünk volna,szivélyes fogadtatás,a helynek hangulata van.Az ellátásunk kiváló volt ,nagyon jól éreztük magunkat,az étkezésnél mindenféle jóizü böséges kinálat volt,a szobába tisztaság r,end,kellemes hőmérséklet,talán még egy fotel elkelt volna,denem vészes,egyszóval kellemesen kikapcsolódtunk,köszönet érte az ott dolgozóknak.A csillagokat megérdemelték.Köszönettel:Makai házaspár

Szeretnéd követni Kutyabarátság felhasználót?    Igen

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József A. u. 38.

2019. december 28.
Hangulatos,családias légkör. Gyönyörű környezetben van a fogadó. Finom és bőséges étkezés. Kedves,szolgálatkész személyzet.

2019. szeptember 20.
Nagyon meg voltunk elégedve mind a négyen. Én, férjem, barátnőm és párja is. Bárkinek ajánlani tudom. Tiszta rendezett környezet, kiszolgálás remek, reggeli, vacsora kiváló. Bízom benne, hogy jövőre is eltudunk menni erre a helyre legalábbis szeretnénk. Üdvözlettel: Kassa Istvánné

2019. május 18.
2019. május 15-17-ig vendégeskedtünk a Fogadóban. Csatlakozunk a korábbi, szálláshelyet méltató véleményekhez. Mi is teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatással. A bőséges, finom ételek mellett készségesen kiszolgálták egyéni igényünket is. Ezúttal is köszönjük. :) Kellemes, tiszta,...

Laci Betyár Fogadó, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-10 - 2021-01-04
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-02-22 - 2021-02-22
 - Itt a farsang áll a bál! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógyfürdő belépővel, folklór műsorral és élőzenével, jelmez versennyel
Érvényes: 2020-02-21 - 2020-02-23