Kassa Istvánné: Remek kikapcsolódás a Laci Betyár Csárdában - Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló

Remek kikapcsolódás a Laci Betyár Csárdában

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Nagyon meg voltunk elégedve mind a négyen. Én, férjem, barátnőm és párja is. Bárkinek ajánlani tudom. Tiszta rendezett környezet, kiszolgálás remek, reggeli, vacsora kiváló. Bízom benne, hogy jövőre is eltudunk menni erre a helyre legalábbis szeretnénk.

Üdvözlettel: Kassa Istvánné

Szeretnéd követni Kassa Istvánné felhasználót?    Igen

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József A. u. 38.

2019. december 28.
Hangulatos,családias légkör. Gyönyörű környezetben van a fogadó. Finom és bőséges étkezés. Kedves,szolgálatkész személyzet.

2019. május 18.
2019. május 15-17-ig vendégeskedtünk a Fogadóban. Csatlakozunk a korábbi, szálláshelyet méltató véleményekhez. Mi is teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatással. A bőséges, finom ételek mellett készségesen kiszolgálták egyéni igényünket is. Ezúttal is köszönjük. :) Kellemes, tiszta,...

2018. december 28.
Mintha haza mentünk volna,szivélyes fogadtatás,a helynek hangulata van.Az ellátásunk kiváló volt ,nagyon jól éreztük magunkat,az étkezésnél mindenféle jóizü böséges kinálat volt,a szobába tisztaság r,end,kellemes hőmérséklet,talán még egy fotel elkelt volna,denem vészes,egyszóval kellemesen...

Laci Betyár Fogadó, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-10 - 2021-01-04
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 7.700 - 8.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-02-23 - 2021-04-30
 - Itt a farsang áll a bál! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógyfürdő belépővel, folklór műsorral és élőzenével, jelmez versennyel
Érvényes: 2020-02-21 - 2020-02-23