KZné Edit: Kellemes pihenés a Laci betyár Fogadóban - Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló

Kellemes pihenés a Laci betyár Fogadóban

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
A Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszlón nagyon jó választás volt! Szívélyes és kedves fogadtatás - tiszta, kényelmes, nagyon barátságos szálláshely – a személyzet/tulajdonos kedves és segítőkész bármilyen probléma esetén is. Reggelivel foglaltunk – de van lehetőség félpanzióval is foglalni. A reggeli finom, házias és nagyon bőséges, a választék is teljesen megfelelő.
Különféle programokkal kedveskednek a vendégeknek - ami a szállás értékelését jelentősen fokozza. Pl. Lovasbemutató! Az ágy kényelmes, és nagyon tiszta – a szoba berendezése megfelelő , minden igényt kielégítő. A fürdőszoba szintén tiszta – törülközőkkel és kézmosó folyadékkal ellátva, valamint bőségesen van WC papír is! Mindennel maximálisan elégedettek voltunk ...ár-érték arányban teljesen rendben van! Biztosan visszatérünk még ide! Csak ajánlani tudom- senkinek nem okoz csalódást!

Szeretnéd követni KZné Edit felhasználót?    Igen

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József A. u. 38.

2019. december 28.
Hangulatos,családias légkör. Gyönyörű környezetben van a fogadó. Finom és bőséges étkezés. Kedves,szolgálatkész személyzet.

2019. szeptember 20.
Nagyon meg voltunk elégedve mind a négyen. Én, férjem, barátnőm és párja is. Bárkinek ajánlani tudom. Tiszta rendezett környezet, kiszolgálás remek, reggeli, vacsora kiváló. Bízom benne, hogy jövőre is eltudunk menni erre a helyre legalábbis szeretnénk. Üdvözlettel: Kassa Istvánné

2019. május 18.
2019. május 15-17-ig vendégeskedtünk a Fogadóban. Csatlakozunk a korábbi, szálláshelyet méltató véleményekhez. Mi is teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatással. A bőséges, finom ételek mellett készségesen kiszolgálták egyéni igényünket is. Ezúttal is köszönjük. :) Kellemes, tiszta,...

Laci Betyár Fogadó, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-10 - 2021-01-04
 - Szenzációs szeptember (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 7.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-01 - 2020-09-30
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 8.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-09-23 - 2021-04-30