Kellemetlen érkezés

Mátyás Király Gyógyszálloda HajdúszoboszlóMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló a térképen

Átlagos 2016. márciusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. március 16.
Sajnos a kedves és szép fogadtatás után egy szörnyű szoba fogadott minket. A falak összekenve mindennel az ajtófélfa és a padló ragadt a hányás kinézetű valamitől. A fürdőszobában iszonyat vizelet szag és összekent wc fogadott. Magyarán az ágy áthúzásán kívül semmi nem lett megcsinálva.Természetesen nem hagytam szó nélkül amit később ki is takarítottak már amennyire lehetett.A recepción kedvesek voltak és elnézést kértek, de az első benyomáson az már nem segített, ennek ellenére ajánlanám mert a wellness részlege az jó csak hiányoltam egy családi medencét.Az étterem személyzetével tisztaságával és az ételekkel maximálisan elégedettek voltunk az csillagos ötös!
Személyzet:
Elhelyezkedés:Kiváló
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Vendéglátás

Mátyás Király Gyógyszálloda további értékelései

2024.02.04a párjával
Nagyon szép hely jártunk itt,imádom Hajdúszoboszlót ,Nagyon választékos étkezés,kisgyermekes családoknak is ajánlanám,kedves személyzet ,Nagyon jó fürdőzés lehetőség is van
2023.12.29a párjával
Központi helyen van a szálloda zárt parkolóval. A szoba jó méretű, kényelmes. A reggeli és vacsora nagyon választékos és finom. Ebédre jó leveseket kaptunk. A gyógykezeléseket is kaptuk minden nap, épületen belül. Szép volt a karácsonyi ünnepség és másnap a kedves ajándéknak is örültünk. Az egész...
2023.09.04a párjával
Nagyon barátságosak a személyzet, segítőkészek. A szobák tiszták és kényelmesek. Az ételek bőségessek és nagyon finomak. Tisztára Úrnak éreztük magunkat. A wellness részleg fantasztikus.
Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló