K.Zoltán és családja: Egy tökéletes nyaralás, csak sajnos rövid volt. - Napsugár Apartmanok Hajdúszoboszló

Egy tökéletes nyaralás, csak sajnos rövid volt.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
A szállás tökéletesen megfelelt az elvárásainknak. Az étkezés jó volt, bőséges. Amin lehetne esetleg változtatni a vacsora kapcsán az az, hogy egész hétre egy menűsor van. Egyébként az ételek finomak voltak, a kiszolgálás tökéletes. Összességében egy nagyon jó helyen nyaraltunk.

Szeretnéd követni K.Zoltán és családja felhasználót?    Igen

2020. augusztus 2. - Napsugár Apartmanok válasza K.Zoltán és családja értékelésére:
Köszönjük az értékelést,és a bizalmat. Ha tehetik jöjjek el máskor is. Üdv.
Katona Tibor (Napsugár Apartmanok)
Napsugár Apartmanok Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Kenézy utca 23.

2020. július 27.
Az apartman szép volt.modern,de az ágy kényelmetlen.Wifi nem volt-csak a teraszon.a szobában nem volt jel.A tv-csatornák a műsor közepén leálltak,szinte alig volt nézhető adó.A saját étteremben az étel első nap bőséges.utána lecsökkent-kb.fél adagokra.Sokat kellett várni az ételre.Volt olyan...

2020. július 26.
Tágas, kényelmes, jól felszerelt családi apartmanban (hatalmas terasz, szép kert) töltöttünk el 7 éjszakát. A bőséges, választékos reggelit a kedves és segítőkész házigazda a szálláshely étkezőjében szolgálta fel. A vacsora helyszíne az apartmantól kellemes sétára lévő, a strandfürdő mellett...

2020. július 24.
Nagyon szép igényes szállás, szép nagy szobát kaptunk. Tulajdonos rendes volt, és nagyon rugalmas. 1,5 éves gyerekkel utaztunk. Reggeli a szálláson volt, vacsora étteremben. Jó volt minden. Arra számítottunk, hogy a szobához van konyha és fürdő,wc de ezek a helyiségek külön voltak. De így is jó...

Napsugár Apartmanok, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Napsugaras fürdőzés (min. 5 éj)
6 nap/ 5 éjszaka 5.820,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék üveg bor bekészítéssel, kerékpározási, grillezési lehetőséggel, tollaslabda pálya használattal, parkolással
Érvényes: 2020-07-25 - 2021-05-01
 - Családi ajánlat (min. 4 éj)
5 nap/ 4 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpározási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-05-01 - 2021-05-01
 - Fürdőzés az élményekben (min. 3 éj)
4 nap/ 3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással,ajándék bor bekészítéssel, kerékpározási lehetőséggel
Érvényes: 2020-05-12 - 2021-05-01