Napsugár Apartmanok Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Kenézy utca 23.

Napsugár Apartmanok Hajdúszoboszló a térképen

Szállások Hajdúszoboszló városában
Wellness csomagok Hajdúszoboszló városában

Napsugár Apartmanok Hajdúszoboszló vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
A szállás tökéletesen megfelelt az elvárásainknak. Az étkezés jó volt, bőséges. Amin lehetne esetleg változtatni a vacsora kapcsán az az, hogy egész hétre egy menűsor van. Egyébként az ételek finomak voltak, a kiszolgálás tökéletes. Összességében egy nagyon jó helyen nyaraltunk.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 2.
Köszönjük az értékelést,és a bizalmat. Ha tehetik jöjjek el máskor is. Üdv.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
Az apartman szép volt. modern,de az ágy kényelmetlen. Wifi nem volt-csak a teraszon. a szobában nem volt jel. A tv-csatornák a műsor közepén leálltak,szinte alig volt nézhető adó. A saját étteremben az étel első nap bőséges. utána lecsökkent-kb. fél adagokra. Sokat kellett várni az ételre.
Válasz az értékelésre - 2020. július 28.
Köszönjük, kijavítjuk a hibákat. Üdv.
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Tágas, kényelmes, jól felszerelt családi apartmanban (hatalmas terasz, szép kert) töltöttünk el 7 éjszakát. A bőséges, választékos reggelit a kedves és segítőkész házigazda a szálláshely étkezőjében szolgálta fel. A vacsora helyszíne az apartmantól kellemes sétára lévő, a strandfürdő mellett található étterem volt.
Válasz az értékelésre - 2020. július 28.
Köszönjük megtisztelő értékelésüket, tovább is ezen az úton megyünk. Hajdúszoboszló visszavárja Önöket, ha tehetik !! Üdv.
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 24.
Nagyon szép igényes szállás, szép nagy szobát kaptunk. Tulajdonos rendes volt, és nagyon rugalmas. 1,5 éves gyerekkel utaztunk. Reggeli a szálláson volt, vacsora étteremben. Jó volt minden. Arra számítottunk, hogy a szobához van konyha és fürdő,wc de ezek a helyiségek külön voltak. De így is jó volt.
Válasz az értékelésre - 2020. július 26.
Köszönjük a kedves szavakat, és elégedettségüket, H-szoboszló visszavárja Önöket Győrből is. Üdv.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
Pécsről utaztunk, de nem bántuk meg. Ilyen kedves, segítőkész szállásadóval még nem találkoztunk soha :) Nagyon jól éreztük magunkat, köszönünk Mindent (a kedves szavakat, az igényes szállást, a finom ételeket, és a remek programajánlásokat) :) Mindenkinek ajánlom a Napsugár apartmanokat!
Válasz az értékelésre - 2020. június 24.
Köszönjük a dicsérő szavakat,
szeretettel vissza várjuk Önöket, e szép városunkba, és fürdőnkbe. Üdv.
2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Tisztességes tájékoztatás, korrekt árak. Időpontok betartása. A szállás tiszta, kényelmes, közel van a fürdőkhöz, a városközponthoz. A reggeli választható és finom volt. Csak ajánlani tudom!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
3 nap két éjszakára foglaltam apartman a fent emlitett helyen 5 főre. A foglalásom és a visszaigazolásomon egy családi ház kertjében lévő apartman volt feltüntetve , képről csodálatos mediterrán környezetben,grillezési, bográcsozási lehetőséggel. Mikor megérkeztünk, közölte az úr, hogy nem az emitett apartmanban szállásol el mnket hanem a strand bejáratától kb.
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
A szállás nagyon jó volt, és még az is hogy a kutyámat is vihetem magammal, a tulaj tündéri kedves és még abban is hogy kivitt minket az állomásra, lehetett választani a menüből én a vacsorát kértem, meg vagyok elégedve és mindent köszönök. Nagyon jó volt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 15.
Köszönjük, jöjjenek máskor is!

Napsugár Apartmanok
6 nap/ 5 éjszaka 5.820,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék üveg bor bekészítéssel, kerékpározási, grillezési lehetőséggel, tollaslabda pálya használattal, parkolással
Napsugár Apartmanok
5 nap/ 4 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpározási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.08.04-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.255 - 26.838,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.360 - 29.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Napsugár Apartmanok
4 nap/ 3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással,ajándék bor bekészítéssel, kerékpározási lehetőséggel

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX