Nelson Hotel Hajdúszoboszló ★★★★

Nelson Hotel Hajdúszoboszló
Nelson Hotel HajdúszoboszlóNelson Hotel Hajdúszoboszló
Nelson Hotel HajdúszoboszlóNelson Hotel Hajdúszoboszló

Nelson Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Nelson Hotel Hajdúszoboszló központjában található, 13 ízlésesen berendezett, kényelmes szobával, saját étteremmel, cukrászdával és saját ingyenes parkolóval várja vendégeit. Minden vendég ingyenesen használhatja wellness részleget és a vezeték nélküli Internetet is.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Nelson Hotel Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2021. augusztus 31.a párjával járt itt
A Nelson hotel a fürdőtől távolabb esik, de csak annyira, hogy nyugalom és csend van esténként. Egy jóleső sétával elérhető a strand és minden más is. A reggelik változatosak bőségesek és finomak voltak, ám mindhárom reggel pontosan ugyanazt kínálták. Egy kis fantáziával ezen lehetne változtatni.
Kiváló 2021. június 16.a párjával járt itt
Kicsi butiq hotel a város szívében, ahol az ipari turizmusnak nyoma sincs. Kevés szoba, nagyon jó minőségű beltérrel. A Spa rész is kicsi, és időpont foglalás után csak a te társaságod használja, díjmentesen. Ebédidő után az étterem belső része is csendes. . . ha esetleg “dolgozni” kellene laptopon, ott is megtehetjük.
Nelson Hotel Hajdúszoboszló - VendéglátásNelson Hotel Hajdúszoboszló - Vendéglátás
Kiváló 2019. január 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó elhelyezkedésű, elegáns és stílusos hotel. Mindennél maximálisan meg voltunk elégedve. Biztos visszamegyünk!
Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
Hajdúszoboszló egy csodaszép kis város, a kedvenc városom. Bár debreceni vagyok, de nagyon szeretek ott pihenni. 2014-ben két napot töltöttem a férjemmel a Nelson Hotelben, ahol megragadott bennünket az elegáns szobák hangulata, a kitűnő konyha,(kérésemre a szobába hozta a pincér az isteni vacsorát) a kellemes wellness részleg és elsősorban a recepciós munkatársak kedvessége, udvariassága.
Nelson Hotel Hajdúszoboszló - Wellness
Kiváló 2015. október 24.a párjával járt itt
Gyakorlatilag a második alkalommal vagyunk itt , de egyszerűen mindig meg tudnak lepni 😉Csodálatos hely 😀
Kiváló 2015. június 24.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon elegáns, a szobák amit béreltünk szépek, elegánsak, a galériázott megoldás remek helykínálatot eredményezett a szobákban. A reggeli bőséges, finom volt. A gyerekek a jakuzziban nagyon jól szórakoztak.
Köszönjük Nelson Hotel!
Kiváló 2014. október 23.a párjával járt itt
A 3. szobát ne kérd. Iszonyat hangos. Mellette van egy szoba (kiszolgáló helyiségek), és az ott lévő elhúzhatós szekrény ajtaja ahogy húzzák nagyon hangos. De amúgy profi a hely, maximálisan meg vagyunk elégedve.
Kiváló 2014. január 24.családjával járt itt
Többször jártunk már itt, egyszer sem csalódtunk. Pontosabban egy alkalommal volt egy kis "meglepetés", de a mi hibánkból. A szálloda orvosolta a problémánkat. Gyönyörű szép, öröm betérni ide. Rendkívül jó az ár-érték arány! Bár nincs saját wellness részlege, pár percnyire van a gyógyfürdőtől. Törzshelyünkké vált!
Kiváló 2013. augusztus 24.a párjával járt itt
Tökéletes két napot töltöttünk a Hotel Nelsonban. Figyelmes kiszolgálásban volt részünk, a személyzet barátságos, szakszerű és segítőkész. A tisztaság tökéletes, a konyha remek, a reggeli svédasztal fantasztikusan gazdag és ízletes. A berendezés és a díszítés ízléses, hangulatos.
Kiváló 2013. április 18.a párjával járt itt
2012. október 27. én voltunk 1évesek szerelmemmel,így elterveztem,hogy meglepem 1 wellness hétvégével sokáig kerestem szállásokat nézegettem képeket helyeket és egyszer csak rátaláltam a Nelson Hotel-ra szállás.