TomiMolnar

Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Gasztrosznob
Regisztráció2018.05.11
Utoljára itt2021.06.16

2018. május 11.a párjával járt itt
Egy igazán kellemes, rendkivül jó helyen lèvö hotelt sikerült megismernünk, ez pedig nem más mint a Kikelet Club Hotel, Miskolctapolcán. Amit igazán említèsre mèltónak tartok, az az èteleik minösège; 3 csillagos hotel lètère az ètteremben felszolgált ètelek jópár 4-5 csillagos hotelnek jelenthetnènek követendö pèldát, igazi(!
Kikelet Club Hotel válasza
Kedves Molnár Tamás!
Nagyon szépen köszönjük értékelését. Örülünk, hogy ennyire meg voltak elégedve éttermünk szolgáltatásaival.
Várjuk Önöket legközelebb is vissza, és reméljük, hogy akkor mindenre maximális pontszámot kaphatunk Önöktől!
2018. május 13., , Kikelet Club Hotel
Kiváló 2021. június 16.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben, barátságos és hozzáértő személyzettel. Egyik legjobb hely a feltöltődésre. A szobák és a közös terek is tiszták. A kiszolgáló személyzet figyel a részletekre és a teraszon ülve az embernek az az érzése támadhat, hogy jó lenne megállítani az időt. :)
Mi nagyon szerettük az egészet úgy ahogy van.
Kiváló 2021. június 16.családjával járt itt
Több helyet is kipróbáltunk a városban, de összességében ez volt a legjobb. Itt nyoma sincs az “ipari” vendéglátásnak. A személyzet udvarias, mosolygós és jól képzett. Rugalmasak és egyértelműen szeretik amit csinálnak. Értékelendő! Ami az ételeket illeti, nekünk minden ízlett.
Felhasználó fényképei:
Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló -