Kovácsné K Katalin: Csodálatos Karácsony a Park Hotel Ambróziában! - Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Csodálatos Karácsony a Park Hotel Ambróziában!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel!Finom ételek,szuper kiszolgálás,és tiszta rendezett szobák és nem utolsó sorban tiszta wellness részleg.A jövőben szeretnénk még vissza térni!Köszönjük a Hotel dolgozóinak,hogy az ünnepek alatt is olyan készségesen dolgoztak!És persze a masszőrnek is külön köszönet,nagyon jó munkát végzett!És kívánunk Nagyon Boldog Új évet mindenkinek!Köszönjük még egyszer ezt a csodás élményt!

Szeretnéd követni Kovácsné K Katalin felhasználót?    Igen

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 8.

2019. szeptember 22.
Egy hetet töltöttünk a párommal a szállodában. A személyzet nagyon segítőkész volt. Tiszta apartman fogadott bennünket. A wellness részleg megérett már egy kis felújításra. A jacuzzi nem üzemelt, az úszómedencében pedig a medence alján több helyen is hiányzott a mozaik. Tetszik, hogy a szálló...

2019. május 24.
Családdal töltöttünk egy hétvégét a szállodában. Szuper külön bejáratú lakosztályt kaptunk. Tiszta, rendezett volt, a reggeli és a vacsorával volt egy kis problémánk. Nem töltötték utána az ételeket, így aki kicsit később ment nem volt választék, az asztalokat nem szedték le. Ettől függetlenül...

2019. február 16.
Párommal két éjszakát töltöttünk a hotelben, azonban ez a két éjszaka mindennel telt csak nyugodt pihenéssel nem. Extra szolgáltatásként kaptunk egy egeret a szobába. Az első éjszaka hajnal fél 1-kor arra ébredtünk, hogy valami zörög. Miután felkapcsoltuk a lámpát azzal kellett szembesülnünk,...

Park Hotel Ambrózia, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tea délutánnal, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-26
 - Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 25.700,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, élményfürdő belépővel, ajándék borral
Érvényes: 2015-11-10 - 2020-01-31
 - Ambrózia éjszaka (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2017-02-01 - 2020-01-31