Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 8.

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló a térképen

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló értékelése:

29. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
63. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Akciós csomagok

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt apartmanokat kínál, háromcsillagos színvonalú szolgáltatásokkal, valamint saját wellness-részleggel, mindezt a városi fürdő és az Aqua Palace közvetlen szomszédságában.

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló képei

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
Meg voltunk elégedve a szállással. A személyzet kedves, segítőkész, a szolgáltatások is megfelelőek voltak. A szoba kényelmes volt és tiszta. Minden adott volt a pihentető,nyugodt nyaraláshoz . Az ételek felhozatala szintén megfelelő volt, a minőségében egyszer -kétszer akadtak ugyan kifogásolnivalók de összességében nézve átlagosnak mondható.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
A személyzet nagyon segítőkész volt, az ellátás kiváló. Kérdés esetén nagyon készségesen álltak a rendelkezésünkre. A szobák tisztasága átlagos volt, az ágyak kissé kényelmetlenek voltak, nyikorogtak.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Szinte mindennel meg voltam elégedve, egyedül a wellness szolgáltatással nem. Sajnos a kis medencében nem működött a jakuzzi, dec. 23-26-ig voltunk ott, a medencében semmi nem működött. A szerelő szerint hiányzott egy alkatrész, amit nem lehetett beszerezni. Karácsony volt, ez igaz. Azóta vajon sikerült megjavítani?

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
4nap 3éjszakát töltöttünk a szállodában ! Szép a szálloda és a szoba is bár hagy némi kivetni valót ! Rá férne egy kis felújítás,lógó vezetékek a falból a tv filmnézés közben folyamatosan meg szakadozó szolgáltatást nyújt ! A wellness részleg igen komoly felújításra szorul ! A medencékben nem működik semmi ,se pezsgő fürdő se semmi . . .

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Megérkezésünkkor alig találtuk meg,nem volt jól látható helyen a szálloda nevének kiírása. A parkoló elég szűkös és nem zárt. A szobánkban érkezésünkkor nem volt meleg víz. A vacsora a meghirdetett kezdési időpont után fél órával nagyon szegényes választékú volt. Nem pótolták ami elfogyott, csak külön kérésre. A pincérek nemtörődöm módon viselkedtek.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Tetszett az ételek változatossága, minősége. Nagyon ízletes volt. Nem tetszett az étkezések alkalmával a kiszolgáló személyzet nemtörődömsége ( kivéve egy fiatal fekete hajú lány.) Nem vették észre, ha valami elfogyott . Pl kenyér és nem nagy dologra gondolok.

Böbike baba TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Egy hetet töltöttünk a párommal a szállodában. A személyzet nagyon segítőkész volt. Tiszta apartman fogadott bennünket. A wellness részleg megérett már egy kis felújításra. A jacuzzi nem üzemelt, az úszómedencében pedig a medence alján több helyen is hiányzott a mozaik. Tetszik, hogy a szálló közel található a fürdőhöz, így akár esőben is könnyű átjutni.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Családdal töltöttünk egy hétvégét a szállodában. Szuper külön bejáratú lakosztályt kaptunk. Tiszta, rendezett volt, a reggeli és a vacsorával volt egy kis problémánk. Nem töltötték utána az ételeket, így aki kicsit később ment nem volt választék, az asztalokat nem szedték le. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat, a recepciós kifejezetten kedves és segítőkész volt.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal két éjszakát töltöttünk a hotelben, azonban ez a két éjszaka mindennel telt csak nyugodt pihenéssel nem. Extra szolgáltatásként kaptunk egy egeret a szobába. Az első éjszaka hajnal fél 1-kor arra ébredtünk, hogy valami zörög. Miután felkapcsoltuk a lámpát azzal kellett szembesülnünk, hogy mozog a keksz a szekrényen, egy egér éppen szeretne hozzáférni a bontatlan csomagolásban lévő kekszhez.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel! Finom ételek,szuper kiszolgálás,és tiszta rendezett szobák és nem utolsó sorban tiszta wellness részleg. A jövőben szeretnénk még vissza térni! Köszönjük a Hotel dolgozóinak,hogy az ünnepek alatt is olyan készségesen dolgoztak! És persze a masszőrnek is külön köszönet,nagyon jó munkát végzett!

Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától reumatológiai szakvizsgálattal vagy masszázskuponnal
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.08.14-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.676 - 26.056,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Hőforrás
2-4 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.913 - 19.554,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2020.09.13-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, gyerekjátszó használattal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Park Hotel Ambrózia
4 nap/3 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tea délutánnal, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal
2020.12.23. - 2020.12.26.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX