Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 8.

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló a térképen

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló értékelése:

33. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
64. helyezett Észak Alföldön - 660 szállás közül

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt apartmanokat kínál, háromcsillagos színvonalú szolgáltatásokkal, valamint saját wellness-részleggel, mindezt a városi fürdő és az Aqua Palace közvetlen szomszédságában.

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló képei

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
4nap 3éjszakát töltöttünk a szállodában ! Szép a szálloda és a szoba is bár hagy némi kivetni valót ! Rá férne egy kis felújítás,lógó vezetékek a falból a tv filmnézés közben folyamatosan meg szakadozó szolgáltatást nyújt ! A wellness részleg igen komoly felújításra szorul ! A medencékben nem működik semmi ,se pezsgő fürdő se semmi . . .

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Megérkezésünkkor alig találtuk meg,nem volt jól látható helyen a szálloda nevének kiírása. A parkoló elég szűkös és nem zárt. A szobánkban érkezésünkkor nem volt meleg víz. A vacsora a meghirdetett kezdési időpont után fél órával nagyon szegényes választékú volt. Nem pótolták ami elfogyott, csak külön kérésre. A pincérek nemtörődöm módon viselkedtek.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Tetszett az ételek változatossága, minősége. Nagyon ízletes volt. Nem tetszett az étkezések alkalmával a kiszolgáló személyzet nemtörődömsége ( kivéve egy fiatal fekete hajú lány.) Nem vették észre, ha valami elfogyott . Pl kenyér és nem nagy dologra gondolok.

Böbike baba TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Egy hetet töltöttünk a párommal a szállodában. A személyzet nagyon segítőkész volt. Tiszta apartman fogadott bennünket. A wellness részleg megérett már egy kis felújításra. A jacuzzi nem üzemelt, az úszómedencében pedig a medence alján több helyen is hiányzott a mozaik. Tetszik, hogy a szálló közel található a fürdőhöz, így akár esőben is könnyű átjutni.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Családdal töltöttünk egy hétvégét a szállodában. Szuper külön bejáratú lakosztályt kaptunk. Tiszta, rendezett volt, a reggeli és a vacsorával volt egy kis problémánk. Nem töltötték utána az ételeket, így aki kicsit később ment nem volt választék, az asztalokat nem szedték le. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat, a recepciós kifejezetten kedves és segítőkész volt.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal két éjszakát töltöttünk a hotelben, azonban ez a két éjszaka mindennel telt csak nyugodt pihenéssel nem. Extra szolgáltatásként kaptunk egy egeret a szobába. Az első éjszaka hajnal fél 1-kor arra ébredtünk, hogy valami zörög. Miután felkapcsoltuk a lámpát azzal kellett szembesülnünk, hogy mozog a keksz a szekrényen, egy egér éppen szeretne hozzáférni a bontatlan csomagolásban lévő kekszhez.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel! Finom ételek,szuper kiszolgálás,és tiszta rendezett szobák és nem utolsó sorban tiszta wellness részleg. A jövőben szeretnénk még vissza térni! Köszönjük a Hotel dolgozóinak,hogy az ünnepek alatt is olyan készségesen dolgoztak! És persze a masszőrnek is külön köszönet,nagyon jó munkát végzett!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Csalódás! Nem működik a jakuzzi. Pár kerámia lap is hiányzik. A mosdókagylón 40 cm repedés, nyikorog az ágy (23-as szoba). Vacsorára a 3 gyereknek kértünk egy kancsó nem hideg vizet, meleget kaptunk. A meghirdetett zárt 50 gk beállós parkolóba bárki bármikor mehet, de a 14. gk már nem fér be és nem zárt.

icuska20 TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Kétévente üdülési joggal töltünk el egy hetet a családdal. Az apartmanunk új tv-vel gazdagodott. Nagyon tetszett a kinti zárt-és nyitott teraszrész, rengeteg vendég veszi igénybe. Minden este élő zene szórakoztatja nemcsak a hotel vendégeit, de a járókelők is szívesen állnak meg és táncra is perdül(het)nek.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
kedves, udvarias recepciósok. A takarítók minden nap ürítették a szemetesünket. Egy apró problémánk volt a TV-vel ---- rögtön jöttek és meg oldották. Volt egy pici gond az étkezéssel. Amikor mi voltunk az étterem akkor felújítás alatt volt és át kellett menni a z In Hotelbe, de nem volt nagy gond mert kb. 20 métere van tőlük.

Villa Toscana
Érvényes: 2021.01.19-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.220,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Aqua-Palace fürdőbelépővel, masszázsággyal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 25.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 49.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 54.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.809 - 15.105,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Laci Betyár Fogadó
5 nap/4 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Kemencés party élőzenével, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.15.
Hotel Hőforrás
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázsutalvánnyal, kártya és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.474 - 11.626,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
2020.06.01. - 2020.09.13.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Téli relax napok (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX