Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 8.

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló a térképen

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló értékelése:

30. helyezett a 284 hajdúszoboszlói szállás közül
61. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt apartmanokat kínál, háromcsillagos színvonalú szolgáltatásokkal, valamint saját wellness-részleggel, mindezt a városi fürdő és az Aqua Palace közvetlen szomszédságában.

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló képei

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel! Finom ételek,szuper kiszolgálás,és tiszta rendezett szobák és nem utolsó sorban tiszta wellness részleg. A jövőben szeretnénk még vissza térni! Köszönjük a Hotel dolgozóinak,hogy az ünnepek alatt is olyan készségesen dolgoztak! És persze a masszőrnek is külön köszönet,nagyon jó munkát végzett!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Csalódás! Nem működik a jakuzzi. Pár kerámia lap is hiányzik. A mosdókagylón 40 cm repedés, nyikorog az ágy (23-as szoba). Vacsorára a 3 gyereknek kértünk egy kancsó nem hideg vizet, meleget kaptunk. A meghirdetett zárt 50 gk beállós parkolóba bárki bármikor mehet, de a 14. gk már nem fér be és nem zárt.

icuska20 TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Kétévente üdülési joggal töltünk el egy hetet a családdal. Az apartmanunk új tv-vel gazdagodott. Nagyon tetszett a kinti zárt-és nyitott teraszrész, rengeteg vendég veszi igénybe. Minden este élő zene szórakoztatja nemcsak a hotel vendégeit, de a járókelők is szívesen állnak meg és táncra is perdül(het)nek.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
kedves, udvarias recepciósok. A takarítók minden nap ürítették a szemetesünket. Egy apró problémánk volt a TV-vel ---- rögtön jöttek és meg oldották. Volt egy pici gond az étkezéssel. Amikor mi voltunk az étterem akkor felújítás alatt volt és át kellett menni a z In Hotelbe, de nem volt nagy gond mert kb. 20 métere van tőlük.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14.
A Wellness részlegről feltöltött fotók alapján választottuk a szálláshelyet a férjemmel, hogy kiszakadjunk kicsit a hétköznapi mókuskerékből. Nagyon jó a marketingjük, mert a fotókon valóban gyönyörű wellness-részleg csábítja a pihenni vágyó érdeklődőket. Sajnos ez a valóságban elég lepusztult, a mozaik mállik a medence faláról, a masszázs-csapok és a Jakuzzi nem működik.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Szállás ár érték arányban kivánló, ételek finomak, bár reggelibe több fantáziát vihetnének, illetve a melegen tartást jó lenne megoldani. Wellness részlege kiváló, bár a medencéknél a befúvók nem működtek. Szálloda tiszta, személyzet nagyon barátságos. Szilveszteri programot nagyszerűen megszervezték, mindenkinek csak ajánlani tudom

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
Kellemes környezetben töltöttük el a Karácsonyt. Tiszta a hotel a medencék is megfelelőek voltak. Az ételek finomak voltak,az apartmanunk is tágas volt. Az előttem értékelőkhöz hasonlóan nekem is az a véleményem,hogy az ágy meglehetősen kényelmetlen,sőt az enyémből az ágyrács is kiesett.Összességében nem bántam meg,hogy ide jöttünk.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállást 14 órától lehetett elfoglalni. . . papíron. Amikor megérkeztünk több, mint egy órát vártunk, hogy kitakarítsák a szobát. 3 főre foglaltunk, két ágy volt bent. Bár pótolták, de azért fura. . . A tusoló nyitott, gondosan be van készítve vödör és felmosó. A wellness eleinte nem üzemelt, de amikor rendbe tették sem volt nagy szám.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Nagyon jó az elhelyezkedése a hotelnek, központi helyen található.A személyzet barátságos volt, a szoba kényelmes, minden igényt kielégítő.
A reggeli lehetett volna változatosabb, a vacsorához ivóvizet tehettek volna ki.Az ígért üdvözlőitalt nem kaptuk meg.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11.
A szálláshelyen nagyon jó az étterem reggeli és vacsora nagyon finom és bőséges a választék. A személyzet nagyon segítőkész és udvarias. Mi a férjemmel már 3. alkalommal voltunk ebben a hotelben.

Park Hotel Ambrózia
3-4 éjszaka 16.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri zenés-táncos gálavacsora all inclusive italfogyasztással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2019.12.29. - 2020.01.02.
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2020.01.31-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.01.18-ig
Silver Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2019.10.19. - 2019.10.22.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.16-ig
Hunguest Hotel Béke
4 nap/3 éjszaka 17.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 57.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 15.477 - 21.215,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, az éjszakák számától függően masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 25.700,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, élményfürdő belépővel, ajándék borral
Érvényes: 2020.01.31-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Téli relax napok (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX