Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 8.

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló a térképen

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló értékelése:

26. helyezett a 286 hajdúszoboszlói szállás közül
56. helyezett Észak Alföldön - 648 szállás közül

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt apartmanokat kínál, háromcsillagos színvonalú szolgáltatásokkal, valamint saját wellness-részleggel, mindezt a városi fürdő és az Aqua Palace közvetlen szomszédságában.

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló képei

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló vélemények

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Családdal töltöttünk egy hétvégét a szállodában. Szuper külön bejáratú lakosztályt kaptunk. Tiszta, rendezett volt, a reggeli és a vacsorával volt egy kis problémánk. Nem töltötték utána az ételeket, így aki kicsit később ment nem volt választék, az asztalokat nem szedték le. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat, a recepciós kifejezetten kedves és segítőkész volt.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal két éjszakát töltöttünk a hotelben, azonban ez a két éjszaka mindennel telt csak nyugodt pihenéssel nem. Extra szolgáltatásként kaptunk egy egeret a szobába. Az első éjszaka hajnal fél 1-kor arra ébredtünk, hogy valami zörög. Miután felkapcsoltuk a lámpát azzal kellett szembesülnünk, hogy mozog a keksz a szekrényen, egy egér éppen szeretne hozzáférni a bontatlan csomagolásban lévő kekszhez.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel! Finom ételek,szuper kiszolgálás,és tiszta rendezett szobák és nem utolsó sorban tiszta wellness részleg. A jövőben szeretnénk még vissza térni! Köszönjük a Hotel dolgozóinak,hogy az ünnepek alatt is olyan készségesen dolgoztak! És persze a masszőrnek is külön köszönet,nagyon jó munkát végzett!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Csalódás! Nem működik a jakuzzi. Pár kerámia lap is hiányzik. A mosdókagylón 40 cm repedés, nyikorog az ágy (23-as szoba). Vacsorára a 3 gyereknek kértünk egy kancsó nem hideg vizet, meleget kaptunk. A meghirdetett zárt 50 gk beállós parkolóba bárki bármikor mehet, de a 14. gk már nem fér be és nem zárt.

icuska20 TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Kétévente üdülési joggal töltünk el egy hetet a családdal. Az apartmanunk új tv-vel gazdagodott. Nagyon tetszett a kinti zárt-és nyitott teraszrész, rengeteg vendég veszi igénybe. Minden este élő zene szórakoztatja nemcsak a hotel vendégeit, de a járókelők is szívesen állnak meg és táncra is perdül(het)nek.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
kedves, udvarias recepciósok. A takarítók minden nap ürítették a szemetesünket. Egy apró problémánk volt a TV-vel ---- rögtön jöttek és meg oldották. Volt egy pici gond az étkezéssel. Amikor mi voltunk az étterem akkor felújítás alatt volt és át kellett menni a z In Hotelbe, de nem volt nagy gond mert kb. 20 métere van tőlük.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Wellness részlegről feltöltött fotók alapján választottuk a szálláshelyet a férjemmel, hogy kiszakadjunk kicsit a hétköznapi mókuskerékből. Nagyon jó a marketingjük, mert a fotókon valóban gyönyörű wellness-részleg csábítja a pihenni vágyó érdeklődőket. Sajnos ez a valóságban elég lepusztult, a mozaik mállik a medence faláról, a masszázs-csapok és a Jakuzzi nem működik.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Szállás ár érték arányban kivánló, ételek finomak, bár reggelibe több fantáziát vihetnének, illetve a melegen tartást jó lenne megoldani. Wellness részlege kiváló, bár a medencéknél a befúvók nem működtek. Szálloda tiszta, személyzet nagyon barátságos. Szilveszteri programot nagyszerűen megszervezték, mindenkinek csak ajánlani tudom

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
Kellemes környezetben töltöttük el a Karácsonyt. Tiszta a hotel a medencék is megfelelőek voltak. Az ételek finomak voltak,az apartmanunk is tágas volt. Az előttem értékelőkhöz hasonlóan nekem is az a véleményem,hogy az ágy meglehetősen kényelmetlen,sőt az enyémből az ágyrács is kiesett.Összességében nem bántam meg,hogy ide jöttünk.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállást 14 órától lehetett elfoglalni. . . papíron. Amikor megérkeztünk több, mint egy órát vártunk, hogy kitakarítsák a szobát. 3 főre foglaltunk, két ágy volt bent. Bár pótolták, de azért fura. . . A tusoló nyitott, gondosan be van készítve vödör és felmosó. A wellness eleinte nem üzemelt, de amikor rendbe tették sem volt nagy szám.

Park Hotel Ambrózia
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tea délutánnal, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal
2019.12.23. - 2019.12.26.
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2020.01.31-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.05.27-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 26.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 19.267,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, zenés műsorral, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.03.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 17.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 24.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 15.250 - 63.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 13.651,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 25.700,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, élményfürdő belépővel, ajándék borral
Érvényes: 2020.01.31-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Atlantis relax (min. 4 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Óévbúcsúztató (min. 3 éj)

HajdúszoboszlóX