K.Máté: Egér extra szolgáltatásként - Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Egér extra szolgáltatásként

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Párommal két éjszakát töltöttünk a hotelben, azonban ez a két éjszaka mindennel telt csak nyugodt pihenéssel nem. Extra szolgáltatásként kaptunk egy egeret a szobába. Az első éjszaka hajnal fél 1-kor arra ébredtünk, hogy valami zörög. Miután felkapcsoltuk a lámpát azzal kellett szembesülnünk, hogy mozog a keksz a szekrényen, egy egér éppen szeretne hozzáférni a bontatlan csomagolásban lévő kekszhez. Nem akartunk hinni a szemünknek, hogy ez egy hotelben megtörténhet, de megtörtént. Azonnal a recepcióra mentünk le, akitől kértük, hogy most rögtön átköltözhessünk egy másik szobába. Nagyon segítőkész volt, így az éjszaka közepén mindenünket összepakolva új szobába költöztünk. A recepciós srác nem győzött elnézést kérni tőlünk. Ám ekkor már mondanom sem kell, hogy nyugodt pihenésről szó sem volt. A nagy ijedtségben a fürdőruhánkat a szobában felejtettük, mondanom sem kell, mikor reggel visszamentünk érte már hűlt helyét találtuk. A recepcióshoz fordultunk ismét, de korántsem volt olyan segítőkész, mint az az úriember, aki az éjszaka segített rajtunk. Ő annyival letudta, hogy majd a nap folyamán visszakapjuk. Két nap állt rendelkezésünkre összesen, de ha nem szólunk érte határozottabban, talán még most is várnánk.
A kijelentkezés napján szóvá tettük, hogy azért jogosnak éreznénk, ha valamivel kárpótolnának minket. Az igazgató úr 10%-ot volt hajlandó engedni, annak hatására, hogy a harmadik recepciós aki erről az esetről mit sem tudott, - ugyanis nem tájékoztatták a történtekről - felhívta ott előttünk. Saját felelősségére a recepciós elengedte nekünk még pluszban a parkolás költségét.
Azt vártuk, hogy az igazgató úr majd legalább egy bocsánat kérést megejt, de erre azóta is várunk, úgy tett mintha mi se történt volna.
A wellness részlegre, illetve a szobákra nem ártana egy felújítás.
Az étkezés a 3 csillagnál nem volt jobb. Egyszerű ételek voltak, viszont az utántöltésre több percet kellett várnunk, mert nem csipkedték magukat, hogy mindenki időben, normálisan ehessen amit szeretne.
Tanuló leckének jó volt, hogy tudjuk hová ne menjünk legközelebb “pihenni”.

Ennyire tetszett: Gyenge

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 8.

2019. szeptember 22.
Egy hetet töltöttünk a párommal a szállodában. A személyzet nagyon segítőkész volt. Tiszta apartman fogadott bennünket. A wellness részleg megérett már egy kis felújításra. A jacuzzi nem üzemelt, az úszómedencében pedig a medence alján több helyen is hiányzott a mozaik. Tetszik, hogy a szálló...

2019. május 24.
Családdal töltöttünk egy hétvégét a szállodában. Szuper külön bejáratú lakosztályt kaptunk. Tiszta, rendezett volt, a reggeli és a vacsorával volt egy kis problémánk. Nem töltötték utána az ételeket, így aki kicsit később ment nem volt választék, az asztalokat nem szedték le. Ettől függetlenül...

2019. január 4.
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel!Finom ételek,szuper kiszolgálás,és tiszta rendezett szobák és nem utolsó sorban tiszta wellness részleg.A jövőben szeretnénk még vissza térni!Köszönjük a Hotel dolgozóinak,hogy az ünnepek alatt is olyan készségesen dolgoztak!És persze a masszőrnek is...

Park Hotel Ambrózia, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tea délutánnal, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-26
 - Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 25.700,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, élményfürdő belépővel, ajándék borral
Érvényes: 2015-11-10 - 2020-01-31
 - Ambrózia éjszaka (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2017-02-01 - 2020-01-31