Ági és Csaba: 2 éjszaka a Prima Villa 3-ban - Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló

2 éjszaka a Prima Villa 3-ban

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
A PrímaVilla 3 szállás, fiatal pároknak nagyszerű kikapcsolódást biztosíthat. A szoba nagy volt, a fürdőszoba is tágas és tiszta.Középkorú házaspárnak már kicsit macerás" mert nem helyben van az étkezési lehetőség,igaz,"egy kicsi mozgás,mindenkinek kell!" A fürdési lehetőség is a fürdő területén volt,ami szintén távolság. A nagy melegben ez nem túl felüdítő.Végül is nem volt messze a szállástól. A környék aránylag csendes,este volt kicsit vidéki hangulat a szomszédban tartott állatok miatt. A szag néha megállt a szobában.
Összességében jó volt,de a jövőben inkább kisebb szállodát keresünk majd a kényelem miatt.Ilyen összegű szállást már ott is kapunk kicsit összkomfortosabb kivitelben.

Személyzet:
Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés: Átlagos
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni Ági és Csaba felhasználót?    Igen

Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József Attila u. 6. C épület (Gambrinusz-köz)

2019. június 16.
Megvoltam elégedve mindennel és itt is megköszönném a személyzet kedvességét és segítőkészségét. Én inkább egyes "kedves" vendégekről írnám meg a észrevételem. Kíváncsi lennék azokra akik a ételeket bírálták, hogy otthon mit esznek, hány fogást főznek például ebédre. Vannak akik még uzsonnát is...

2019. január 31.
Nagyon kedves a szállásadók, kényelmes, tiszta, jól felszerelt apartman, finom ételek! Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, amit mutat az is, hogy az eredeti 2 éjszaka helyett még egy hetet itt töltöttünk. Biztos, hogy vissza fogunk még térni. Mindent köszönünk!

2018. szeptember 8.
Csodás napok a Príma villában! Sok éve,mindig ide térünk vissza.Kellemes hely,kedves vendéglátóval.Több szobában is voltunk már ,mindenhol elégedettek voltunk.Az árhoz,teljesen megfelelő a szolgáltatás. Vendéglátosként csak gratulálni tudok,és további sok vendéget kívánok a jövőben. Még...

Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Akciós kényeztető gyógy-, wellness- és termálcsomag (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
Érvényes: 2017-07-01 - 2019-12-20
 - Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 4.995,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
Érvényes: 2017-07-01 - 2019-12-22
 - Aqua Palace élmény ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2017-07-14 - 2019-12-22