Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila u. 6. C épület (Gambrinusz-köz)

Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló a térképen

Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló értékelése:

9. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
19. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló bemutatkozása

A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman ideális választás a fürdőzni vágyók számára, hiszen csupán 50 méterre fekszik a hajdúszoboszlói termálfürdőtől és az Aqua-Palace Élményfürdőtől.

Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló képei

Szállások Hajdúszoboszló városában
Wellness csomagok Hajdúszoboszló városában

Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló vélemények

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Megvoltam elégedve mindennel és itt is megköszönném a személyzet kedvességét és segítőkészségét. Én inkább egyes "kedves" vendégekről írnám meg a észrevételem. Kíváncsi lennék azokra akik a ételeket bírálták, hogy otthon mit esznek, hány fogást főznek például ebédre. Vannak akik még uzsonnát is csomagolnak maguknak, vagy összetapogatják a pékárút.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Nagyon kedves a szállásadók, kényelmes, tiszta, jól felszerelt apartman, finom ételek! Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, amit mutat az is, hogy az eredeti 2 éjszaka helyett még egy hetet itt töltöttünk. Biztos, hogy vissza fogunk még térni. Mindent köszönünk!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8.
Csodás napok a Príma villában!
Sok éve,mindig ide térünk vissza.Kellemes hely,kedves vendéglátóval.Több szobában is voltunk már ,mindenhol elégedettek voltunk.Az árhoz,teljesen megfelelő a szolgáltatás.
Vendéglátosként csak gratulálni tudok,és további sok vendéget kívánok a jövőben.
Még visszatérünk ;)
Idősebb pár:
"Kiváló szállás"

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
A PrímaVilla 3 szállás, fiatal pároknak nagyszerű kikapcsolódást biztosíthat. A szoba nagy volt, a fürdőszoba is tágas és tiszta. Középkorú házaspárnak már kicsit macerás" mert nem helyben van az étkezési lehetőség,igaz,"egy kicsi mozgás,mindenkinek kell! " A fürdési lehetőség is a fürdő területén volt,ami szintén távolság. A nagy melegben ez nem túl felüdítő.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Mindennel elégedetek voltunk. A szállásadó kedves volt,az ételek finomak és válltozatosak. A szállás tiszta és rendezett.
Biztos megyünk máskor is ide.
2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Az ár érték arány megfelelő. Kár, hogy az étkezéshez és a kezelésekhez nagyon sokat kellett gyalogolni. A szálláshelyen a zuhanyfülkében fel kellene szerelni egy polcot, mert a tusfürdőt és a sampont nem lehet hova tenni, így elég problémás a mosakodás. Másik probléma az elhúzódó kezelések. Vasárnapi érkezés után csak kedden kezdődnek és pénteken is tart így.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 24.
"Mi egy családi nyaralás alkalmával töltöttünk el az apartmanban pár napot. A lányom gluténérzékeny. Ezt előre jeleztem. KIFOGÁSTALAN figyelmességben,ellátásban volt részünk. "Kellemes a szoba, nyugodt pihenést ad. Közel van a gyógyfürdő. "Különösen a hígéniára is gondot fordítanak. "Kedves Tulajdonos,mindenkinek szeretettel ajánlom. Mi biztosan visszatérünk.
2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. március 10.
A szállás remek volt. A Hungarospa gyógykezelései kiválóak. Az étkezés első osztályú volt. Az étkezde nagyon messze volt. Szóban 500 méterről volt szó. Valójában kb. 1. 5km. Pedig jeleztem,hogy 80 éves is lesz a csoportban. A 4 napos kiváló kezelést,ha már hétfőtől kaptuk volna,akkor a pénteki kiköltözés után nem lett volna probléma felvenni azokat.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
Mivel személyzet nem volt, így nem tudok értékelést adni erről. Nagyon meglepődtünk, amikor kiderült, hogy két szobánk van, de nem volt vele semmi gond. Nagyon jól éreztük magunkat, jó volt hogy fürdőbelépőt is kaptunk, valamint kezeléseket. Az étkezés is nagyon jó volt.
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 27.
A szoba, fürdőszoba tiszta, tágas és kényelmes. Ami zavart, hogy a nappalit és a közlekedő folyósót ott tartózkodásunk alatt ágyneműk szárítására használták, amely úgy gondolom abszolut nem "vendégbarát"! ? , s az esztétikai és komfort érzetünket is kellemetlenül befolyásolta, valamint a vendégház udvara a fűvágáson kívül még egy kis rendrakást elbírt volna.

Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.12.20-ig
3 nap/2 éjszaka 4.995,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
Érvényes: 2019.12.22-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.08.24-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 46.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 72.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 12.287 - 13.712,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 7.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.25.
3 nap/2 éjszaka 8.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Szilveszter (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX