Vendég: Fantasztikusan 2 nap a Príma Villában - Prima Villa 3 Hajdúszoboszló

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló értékelése
8. helyezett a 289 hajdúszoboszlói szállás közül

Fantasztikusan 2 nap a Príma Villában

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Ajánlani tudom mindenkinek, hogy próbálja ki a Príma Villa apartmant Hajdúszoboszlón. Remekül éreztük magunkat, érkezéskor való tájékoztatás, a Tulajdonos kedvessége, a szállás, minden maximálisan kielégítő volt. A reggeli és a vacsora nagyon változatos és finom volt. Legközelebb is Önöket fogjuk választani.

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mikes utca 3.

2019. július 30.
Az 1. számú szobában a franciaágy nagyon kemény és a lapos TV képe nagyon "mákos" volt. Más minden teljesen rendben volt. A Major Étkezde lehetne egy kicsit közelebb a szálláshelyhez. Összességében jó ellátású, kényelmes hely, pihenésre abszolút megfelelő !

2019. június 17.
Tiszta, rendes a szállás, amit ígértek minden megvolt. A személyzet kedves, barátságos, segítőkész. Bőséges és finom reggeli, és vacsora (5 fajta vacsoramenü)választási lehetőséggel finom és elég. A szoba tiszta, légkondicionálás megoldott. Parkolás biztonságos, bent van a zárt udvarban....

2019. június 16.
Nagyon elégedettek vagyok! A kiszolgálás, segítőkészség átlagon felüli volt. A szállás, étkezés kifogástalan volt. Köszönöm szépen a lehetőséget! Megyek máskor is! Üdvözlettel: Sándor

Prima Villa 3, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 4.995,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
Érvényes: 2017-07-01 - 2019-12-22
 - Akciós kényeztető gyógy-, wellness- és termálcsomag (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
Érvényes: 2017-07-01 - 2019-12-20
 - Szent karácsonyi ünnepi ajánlat (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi ünnepi vacsorával
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27