ferencbartha: Minden tekintetben elégedett voltam a szálláshellyel - Prima Villa 3 Hajdúszoboszló

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló értékelése
8. helyezett a 289 hajdúszoboszlói szállás közül

Minden tekintetben elégedett voltam a szálláshellyel

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Tiszta, rendes a szállás, amit ígértek minden megvolt.
A személyzet kedves, barátságos, segítőkész.
Bőséges és finom reggeli, és vacsora (5 fajta vacsoramenü)választási lehetőséggel finom és elég.
A szoba tiszta, légkondicionálás megoldott.
Parkolás biztonságos, bent van a zárt udvarban. Ár-érték aránya kiváló!!!

Szeretnéd követni ferencbartha felhasználót?    Igen

Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mikes utca 3.

2019. július 30.
Az 1. számú szobában a franciaágy nagyon kemény és a lapos TV képe nagyon "mákos" volt. Más minden teljesen rendben volt. A Major Étkezde lehetne egy kicsit közelebb a szálláshelyhez. Összességében jó ellátású, kényelmes hely, pihenésre abszolút megfelelő !

2019. június 16.
Nagyon elégedettek vagyok! A kiszolgálás, segítőkészség átlagon felüli volt. A szállás, étkezés kifogástalan volt. Köszönöm szépen a lehetőséget! Megyek máskor is! Üdvözlettel: Sándor

2019. május 20.
Kedvesen, udvariasan fogadtak.De az elutazásnál már fél 9-kor el kellett hagyni a villát.Ez nem lenne baj, ha a csomagot ott lehetne hagyni délutánig, hiszen még ezt a napot is célszerű kihasználni. Miután az étkezés egy távolabbi panzió éttermében volt,így csak az éjszakát töltöttük a...

Prima Villa 3, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 4.995,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
Érvényes: 2017-07-01 - 2019-12-22
 - Akciós kényeztető gyógy-, wellness- és termálcsomag (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
Érvényes: 2017-07-01 - 2019-12-20
 - Szent karácsonyi ünnepi ajánlat (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi ünnepi vacsorával
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27