PappK66: Ezt választanám máskor is. - Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló

Ezt választanám máskor is.

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Nagyon tetszett ez a szálloda. Korrekt árak, gyors kiszolgálás, kényelmes, tiszta szobák.Jó parkolási lehetőség.A welness részleg is szép és hivogató. Az étteremben a választék széles körű.Nagyon kellemes környezetben található a hotel, és könnyen megközelíthető autóval. Közel helyezkedik el Hajdúszoboszló központjához. A személyzet nagyon segítőkész,és gyors a kiszolgálás mindenhol a szállodában, a bár részben is.

Személyzet:
Étkezés:

Szeretnéd követni PappK66 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 12-14.

2019. július 9.
Minden tökéletes volt, segítőkész a személyzet, finomak az ételek, szuper a kinti grill terasz. Az kicsit bosszantott hogy itt a kávéhoz tejszín helyett egy pici tejet kértem, és külön fizetni kellett érte, de ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat.

2019. április 1.
Mar nem eloszor jartunk a szallodaban elegdetten tavoztunk es ujra eljovunk , mert jo volt a szoba segitokeszen alltak a kerdeseinkhez a Recepcion is. Egy eszrevetelem volna nagyon keves a magyar tv adas, bar nem tevezni jovunk, hanaem gyogyulni, de azert az tulzas, hogy kb 23 adas...

2019. február 21.
A szoba nagyon kényelmes, izléses,csak egy kifogás merült fel bennünk hogy a nedves töröközők száritására csak egy szétnyitható száritó áll rendelkezésre, nagyon örültem volna egy fürdőszobai törölközőszáritónak mert a fürdőköntös és a wellnes törölközők nem száradnak meg a két fürdőzés között.Az...

Hunguest Hotel Apollo, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-13 - 2020-12-31
 - Húsvét (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 18.833,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-04-13
 - Október 23. (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 18.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2020-10-22 - 2020-10-26