Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 12-14.

Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló a térképen

Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló értékelése:

4. helyezett a 297 hajdúszoboszlói szállás közül
6. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló bemutatkozása

Európa legnagyobb fürdőkomplexumától pár száz méterre várja kikapcsolódni, gyógyulni vágyó Vendégeit Hajdúszoboszló legújabb négycsillagos szállodája a Hunguest Hotel Apollo.

Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló képei

Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
Nagyon tiszta, rendezett nem csak a szoba, a szálloda de a benti, kinti medence és egyéb hozzátartozó részek is. A reggeli bőséges, nem tudok olyat mondani amit nem kaptam meg.
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Az utazásunk spontán ötlettel kezdődött. Volt ajándékutalványunk, ezért olyan szállodát kerestünk, ahol ezt felhasználhatjuk. Mivel Hajdúszoboszlóhoz korábbi utazásaink alkalmával szép emlékek kötődnek, ezért választottuk a Hotel Apollót. Nagyon hangulatos, csendes, szinte családias a szálloda. Kifogástalan a wellness. Udvarias a személyzet.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Minden tökéletes volt, segítőkész a személyzet, finomak az ételek, szuper a kinti grill terasz. Az kicsit bosszantott hogy itt a kávéhoz tejszín helyett egy pici tejet kértem, és külön fizetni kellett érte, de ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Mar nem eloszor jartunk a szallodaban elegdetten tavoztunk es ujra eljovunk , mert jo volt a szoba segitokeszen alltak a kerdeseinkhez a Recepcion is. Egy eszrevetelem volna nagyon keves a magyar tv adas, bar nem tevezni jovunk, hanaem gyogyulni, de azert az tulzas, hogy kb 23 adas idegen nyelu egy magyar szallodaban, Nem a magyar vendeg a tobbseg?

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Nagyon tetszett ez a szálloda. Korrekt árak, gyors kiszolgálás, kényelmes, tiszta szobák. Jó parkolási lehetőség. A welness részleg is szép és hivogató. Az étteremben a választék széles körű. Nagyon kellemes környezetben található a hotel, és könnyen megközelíthető autóval. Közel helyezkedik el Hajdúszoboszló központjához.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 21.
A szoba nagyon kényelmes, izléses,csak egy kifogás merült fel bennünk hogy a nedves töröközők száritására csak egy szétnyitható száritó áll rendelkezésre, nagyon örültem volna egy fürdőszobai törölközőszáritónak mert a fürdőköntös és a wellnes törölközők nem száradnak meg a két fürdőzés között.
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
A reggeli és vacsora bőséges és finom volt, minden este más és más finomságokat kóstolhattunk meg. A wellness részleg is kifogástalan volt, azonban kicsit érthetetlen volt számunkra, hogy az Apollo wellness részlege miért nem működött, hiszen az modernebb, és a szállodához megfelelő méretű, illetve házon belül volt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
A szálloda rendkívül jól karbantartott, a személyzet udvarias, segítőkész. A saját wellness nem nagy, de használható, azonban a szomszédos Béke szálló gyógyfürdője zárt folyosón elérhető, s ott minden szolgáltatás elérhető. Az étkezés is a Béke szálló éttermében történt, ahol a személyzet rendkívül udvarias volt és folyamatosan figyelte, hogy mikor csökken a büfében felszolgált ételek mennyisége, s mielőtt kifogyott volna pótolta.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú hétvégét töltöttünk Hajdúszoboszlón a párommal, s örülünk, hogy ezt a szép és kényelmes hotelt választottuk. Tágas, kényelmes és szép szobánk, a kedves és segítőkész személyzet mind hozzájárult ahhoz, hogy elfeledjük a hétköznapokat, a folyamatos rohanást, és streszt. A wellness-részleg nagyon hangulatos, jó volt kikapcsolódni, feltöltődni.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Második alkalommal töltöttünk el itt egy teljes hetet, és most is elégedetten távoztunk. Négy személyes apartmanunk(ketten voltunk) ízlésesen berendezett és minden kényelemmel felszerelt volt. A wellnesz-részlege kiegészült a szintén négy csillagos Béke hotel wellnesz részlegének korlátlan használatával, amit egy nagyon szép favázú átjárón lehetett megközelíteni.

Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 53.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 39.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.11.29-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.835 - 50.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.807 - 14.562,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2020.12.11. - 2021.12.20.
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítéssel, sütivel és forralt borral, wellness-részleg és fitneszrészleg használattal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 40.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Karácsony (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX