Wellness Apartman Hajdúszoboszló

07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Wellness Apartman Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2015. június 28.gyerekekkel járt itt
A tulajdonos hölgy kedves és segítőkész. Az apartman új szuperül felszerelt és győnyörű. A fürdő és a belváros közelsége szuper de az apartman környéke csendes és nyugodt. Mi 6 felnőtt és 3 különböző korú gyermekkel voltunk és minden gyermek és felnőtt szuperűl érezte magát. Csupa csupa pozitiv biztos hogy nagyon sokszor visszatérünk még.
Wellness Apartman Hajdúszoboszló - Medence/kert
Kiváló 2014. június 10.gyerekekkel járt itt
Újra visszamennék. Minden kifogástalan volt! Csak jót írhatok! :))
Maximálisan elégedettek vagyunk a családommal együtt.
Mindent nagyon köszönünk:)
Ajánlom mindenkinek aki egy kis feltöltődésre vágyik,negatív tapasztalat nem ért minket.
Felhőtlen kikapcsolódást nyújtott számunkra.
Bőséges volt az ellátás,kényelmes az apartman.
Jövőre visszajövünk:)
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Megközelités remek, az ellátás pazar, tisztaság mindenütt, talán a wellnes részleget lehetne bőviteni,egy ekkora szállodában ha teltház van akkor kicsi, de legkozelebb tovább is szeretnék maradni mert a kiszolgálás, kényelem, ellátás pazar, csak a kilókra kell vigyázni. . . Szóval remek egy kis hely, közel a gyógyfrdő, élményfürdő, és a parkositott rész
Szörnyű 2014. április 22. járt itt
Ajándékba kaptunk egy 16 ezer Ft értékű kupont. A kupon korlátlan wellness használatot ígér (szauna, fitness sarok, jakuzzi). Ehelyett a szolgáltatásoknak csak a felét tudtuk igénybe venni. Egyedül a szauna működött rendesen. A szobabicikli és az elliptikus tréner sem volt állítható, a kijelzője sem működött, a jakuzzi pedig egyszer sem működött a 2 nap alatt amíg ott voltunk.
Kiváló 2013. december 11.a párjával járt itt
December 6-án érkeztünk ebbe a csodás szállodába egy hétvégére. Minden rendben ment elfoglaltuk az apartmanunkat ami olyan szép és kényelmes volt hogy csak bámultunk a felszereltségén és a kényelmén igazán fullos volt minden. Késő délután lementünk a wellness részlegre és egy jót szaunáztunk jakuzziztunk csak mi ketten voltunk a párommal csendes nyugodt pihenésünk volt.
Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Csendes,nyugodt környezetben helyezkedik el a szállás. Igazi pihenést,feltöltődést biztosít. A pihenést élvezetessé teszi még a kíváló wellnes részleg és kültéri medence ,valamint fittnes gépek használata. Az ágyak nagyon kényelmesek,jól felszerelt konyha van. Külön jó,hogy állatbarát szálláshelyről van szó,így kisállat bevihető. A tulajdonos kedves,korrekt.