laciv6: Soha többet . - Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló értékelése
36. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Soha többet .

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem is tudom hol kezdjem .
Sajnos a szoba és a hotel teljesen átlagos vagy annál is kevesebb . Nem ezt várnám egy 4 csillagos szállodától. A bejárati rész kb elmenne de hátul és oldalt is gondozatlan , a konyhából származó szemét szétdobálva hátul . A szobában a lékondicionáló miatt a pihenés szinte lehetetlen . Csörög zörög szörcsög kikapcsolt állapotban is . 6 napot voltunk a 7 helyett de egyszer sem volt takarítás vagy esetleg törölközők cseréje . A szobaszéfet nem sikerült még a kérésemre sem megjavítani pedig volt a szobában kettő is . Az már csak hab a tortán hogy a TV sem működött de legalább azt kicserélték . Az ételek ehetőek de semmi extra . A székek állapota nem egy 4csillagos hotelhoz méltó de inkább semelyikhez , foltosak kényelmetlenek . Mi teljes ellátást kértünk amiben elvileg korlátlan ital fogyasztás is van . A hotelban kaptuk az információt hogy ez csak reggel 8-tol este 8-ig igaz. Persze ebben az időpontban van a legkevesebb vendég mert ugye a strandon fürödnek :)
Szóval ez így nem korrekt szerintem .
A velnes részleg jó volt, jó a medence is és a pezsgő fürdő is .
A strandon a 10%-os belépő kedvezményről nem tudnak és ezért nem is kaptunk , de ez igazából nem is érdekelne .
Sajnos az elszámolásnál is voltak gondok :) Ezért figyeljen mindenki hogy mit is fizet :) Pl én kétszer fizettem ki a turisztikai adót a figyelmetlenségem miatt vagy azért mert bíztam a korrekt elszámolásban . Valószinűleg még tudnám folytatni de szeretném inkább elfelejteni ezt a nyaralást minél hamarabb . Igen és egy nappal hamarabb el is jöttünk mint a kifizetett időpont volt .

Ennyire tetszett: Gyenge

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Gábor Áron 34.

2019. augusztus 21.
Közel a strand hátsó bejárata kb. 200m. Központ kb 600m, tehát az elhelyezkedése jó volt. 2 Standard szobát kértünk, ami méret és felszereltség szempontjából megfelelőnek mondható, tisztasággal nem volt gond, viszont az általunk használt két szobára ráférne egy kis karbantartás, a többi szobáról...

2019. július 9.
Ami leginkább tetszett az a személyzet, különösképpen a felszolgálók közvetlensége, humora . Vidámabbá tették az étkezéseket .Sosem kellett sokat várni az ételekre . Még a takarító kislány is aranyos, közvetlen volt .A személyzet segítőkész . Tisztaság mindenhol kitűnő volt .A fürdőszobában...

2019. június 3.
A hotel elhelyezkedése nagyon jó, közel a fürdő. A parkolás az udvarban kicsit nehézkes, kevés a hely, de a közeli nem fizető parkolós utcában megoldható.A személyzet nagyon segítőkész, barátságos, udvarias. Az ételintoleranciámat figyelembe véve minden alkalommal megoldották a desszert...

Wellness Hotel-M, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-04
 - All inclusive ajánlat
2 nap/1 éjszaka 17.605,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, korlátlan italfogyasztással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-22 - 2020-05-31
 - Kedvezményes ár teljes ellátással
2 nap/1 éjszaka 15.280,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-22 - 2020-05-31