Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Gábor Áron 34.

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló a térképen

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló értékelése:

42. helyezett a 293 hajdúszoboszlói szállás közül
86. helyezett Észak Alföldön - 661 szállás közül

Akciós csomagok

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló bemutatkozása

Alig 500 méterre a hajdúszoboszlói Termálfürdőtől és az Aquaparktól, csendes környezetben, saját kerttel várja vendégeit a Wellness Hotel-M. A gyógyfürdőiről híres üdülővárosban igényes wellness- és pihenési lehetőségekkel szolgál.

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló képei

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 14.
A legnagyobb baj az volt, hogy a meghirdetett all inclusive ellátásról a helyszínen derült ki, hogy csak
- étkezések környékén és
- bizonyos sörökre, borokra érvényes,
más borokra külön csomag-ráadás fizetése ellenében, a töményekre meg még azon felüli fizetés ellenében vonatkozik.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Közel a strand hátsó bejárata kb. 200m. Központ kb 600m, tehát az elhelyezkedése jó volt. 2 Standard szobát kértünk, ami méret és felszereltség szempontjából megfelelőnek mondható, tisztasággal nem volt gond, viszont az általunk használt két szobára ráférne egy kis karbantartás, a többi szobáról nem tudunk nyilatkozni, mivel azokat nem láttuk.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Ami leginkább tetszett az a személyzet, különösképpen a felszolgálók közvetlensége, humora . Vidámabbá tették az étkezéseket . Sosem kellett sokat várni az ételekre . Még a takarító kislány is aranyos, közvetlen volt . A személyzet segítőkész . Tisztaság mindenhol kitűnő volt . A fürdőszobában sokat kellett várni, mire jött a meleg víz , percekig folyatni kellett a vizet hozzá.

Értékelt: 2019. június 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem is tudom hol kezdjem . Sajnos a szoba és a hotel teljesen átlagos vagy annál is kevesebb . Nem ezt várnám egy 4 csillagos szállodától. A bejárati rész kb elmenne de hátul és oldalt is gondozatlan , a konyhából származó szemét szétdobálva hátul . A szobában a lékondicionáló miatt a pihenés szinte lehetetlen . Csörög zörög szörcsög kikapcsolt állapotban is .

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
A hotel elhelyezkedése nagyon jó, közel a fürdő. A parkolás az udvarban kicsit nehézkes, kevés a hely, de a közeli nem fizető parkolós utcában megoldható. A személyzet nagyon segítőkész, barátságos, udvarias. Az ételintoleranciámat figyelembe véve minden alkalommal megoldották a desszert biztosítását. A reggeli és a vacsora bőséges, a minősége is kifogástalan.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
A pihenésünk alatt nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, intelligens volt, azonnal a rendelkezésünkre álltak. A reggeli nagyon bőséges és finom. A vacsora friss és ízletes volt. Összességében mi nagyon kellemesen pihentünk!

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel jó helyen van, de sok negativ tapasztalatunk volt. A tisztaság egyenlő a nullával, a fürdőszobában nincs folyékony szappan, a wc ülőke olyan volt mint amit lehánytak, a szőnyeg sáros és foltos volt, a bútorok szét voltak esve, az éjjeli lámpákban nem volt égő, a konnektor kilógott a falból, balesetveszélyes volt. A TV szemcsés volt, nézhetetlen.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 8.
az épület nagyon szép, szobánk kényelmes és tiszta volt. A személyzet segitőkész, barátságos, udvarias. A reggeli és a vacsora mennyisége és minősége kifogásolhatatlan. Rossz idő ellenére is nagyon kellemes hat napot töltöttünk a szállodában, ha tehetjük még visszamegyünk.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Welness részlegük nagyon nagyon gyenge foglaláskor nem tüntetik fel hogy a gyerekek csak fél adag vacsorát kapnak desszert a vacsora után 1 szelet sütemény szobában régi elavult tv szemcsés alig lehet látni valamit hütőttől aludni nem lehet olyan hangosan szol udvarba a parkolás szinte lehetetlen kevés hely van

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14.
Hétvégén voltunk (2 éjszaka, all inclusive). Elég forgalmas volt a hely, de nem túlzsúfolt. Jól éreztük magunkat, visszatérünk még valamikor. A személyzettel maximálisan meg voltunk elégedve, a bárban dolgozó pultossal kiemelkedően. Mindenki kedves és segítőkész volt. Elromlott a hajszaritó (előfordul) és azonnal adtak másikat, rögtön javitva így a hibát.

Wellness Hotel-M
3 nap/2 éjszaka 8.498,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, kedvezménnyel a fürdőbelépő árából, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.27-ig
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 17.605 - 23.584,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, korlátlan italfogyasztással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Villa Toscana
Érvényes: 2021.02.20-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.266,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 20.250,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 44.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 297.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.543 - 18.834,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 13.619 - 19.598,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Húsvéti ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

HajdúszoboszlóX