Péter 59: Kellemes közös kiruccanás sógornőmékkel - Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló értékelése
36. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül

Kellemes közös kiruccanás sógornőmékkel

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Ami leginkább tetszett az a személyzet, különösképpen a felszolgálók közvetlensége, humora . Vidámabbá tették az étkezéseket .Sosem kellett sokat várni az ételekre . Még a takarító kislány is aranyos, közvetlen volt .A személyzet segítőkész . Tisztaság mindenhol kitűnő volt .A fürdőszobában sokat kellett várni, mire jött a meleg víz , percekig folyatni kellett a vizet hozzá. A hajszárító nem működött . A törölköző nem igen volt nedv szívó, törülközés után is vizes voltam .Ami viszont nem igazán nyerte meg a tetszésemet az a korlátlan fogyasztás mikéntje volt. Amennyiben ugye korlátlan, miért korlátozódik az étteremre és a hallra . Ha a kikért italt felviszem a szobába, már fizetnem kell érte ,de ha kiviszem a kertbe , akkor nem . Most akkor korlátlan, vagy sem ? Ha úgy veszem nem az . Nem a minibárt használom ,amiért természetesen fizetnem kell, hanem a foglalás árában benne lévő , meghirdetett szolgáltatást használom .

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Péter 59 felhasználót?    Igen

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Gábor Áron 34.

2019. augusztus 21.
Közel a strand hátsó bejárata kb. 200m. Központ kb 600m, tehát az elhelyezkedése jó volt. 2 Standard szobát kértünk, ami méret és felszereltség szempontjából megfelelőnek mondható, tisztasággal nem volt gond, viszont az általunk használt két szobára ráférne egy kis karbantartás, a többi szobáról...

2019. június 24.
Nem is tudom hol kezdjem . Sajnos a szoba és a hotel teljesen átlagos vagy annál is kevesebb . Nem ezt várnám egy 4 csillagos szállodától. A bejárati rész kb elmenne de hátul és oldalt is gondozatlan , a konyhából származó szemét szétdobálva hátul . A szobában a lékondicionáló miatt a pihenés...

2019. június 3.
A hotel elhelyezkedése nagyon jó, közel a fürdő. A parkolás az udvarban kicsit nehézkes, kevés a hely, de a közeli nem fizető parkolós utcában megoldható.A személyzet nagyon segítőkész, barátságos, udvarias. Az ételintoleranciámat figyelembe véve minden alkalommal megoldották a desszert...

Wellness Hotel-M, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenés és wellness Hajdúszoboszlón (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.498,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, kedvezménnyel a fürdőbelépő árából, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-31 - 2020-05-30
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-04
 - All inclusive ajánlat
2 nap/1 éjszaka 17.605,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, korlátlan italfogyasztással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-22 - 2020-05-31