DZK1978: Nem erre számítottunk, de jól éreztük magunkat. - Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló értékelése
36. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Nem erre számítottunk, de jól éreztük magunkat.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Közel a strand hátsó bejárata kb. 200m. Központ kb 600m, tehát az elhelyezkedése jó volt. 2 Standard szobát kértünk, ami méret és felszereltség szempontjából megfelelőnek mondható, tisztasággal nem volt gond, viszont az általunk használt két szobára ráférne egy kis karbantartás, a többi szobáról nem tudunk nyilatkozni, mivel azokat nem láttuk. A teljesség igénye nélkül egy pár példa: szoba 1: szekrényajtó leszakadva, szekrény mellé téve, tetőtéri ablak redőny leszakadva, a sötétítés nem megoldható, a WC folyamatosan folyik, a szék karfája lógott, kb 8 cm kilengéssel. szoba 2: szekrényajtó leszakadva, szekrény mellé téve, légkondi működésképtelen, hűtőrács a földön, hőmérsékletérzékelő kiesve a földön, szék kartámlája kiszakadva, zuhanyzó gégecső megtörve, spriccel mindenhová. Maga a szálloda is egy kicsit lelakott, egyes részeiben nem befejezett, de már amortizálódik, csempe felpattogott, kinti lépcskorlát törött stb. Személyzet átlagosan mondható, mindenben készségesek voltak.

Ennyire tetszett: Gyenge

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Gábor Áron 34.

2019. július 9.
Ami leginkább tetszett az a személyzet, különösképpen a felszolgálók közvetlensége, humora . Vidámabbá tették az étkezéseket .Sosem kellett sokat várni az ételekre . Még a takarító kislány is aranyos, közvetlen volt .A személyzet segítőkész . Tisztaság mindenhol kitűnő volt .A fürdőszobában...

2019. június 24.
Nem is tudom hol kezdjem . Sajnos a szoba és a hotel teljesen átlagos vagy annál is kevesebb . Nem ezt várnám egy 4 csillagos szállodától. A bejárati rész kb elmenne de hátul és oldalt is gondozatlan , a konyhából származó szemét szétdobálva hátul . A szobában a lékondicionáló miatt a pihenés...

2019. június 3.
A hotel elhelyezkedése nagyon jó, közel a fürdő. A parkolás az udvarban kicsit nehézkes, kevés a hely, de a közeli nem fizető parkolós utcában megoldható.A személyzet nagyon segítőkész, barátságos, udvarias. Az ételintoleranciámat figyelembe véve minden alkalommal megoldották a desszert...

Wellness Hotel-M, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenés és wellness Hajdúszoboszlón (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.498,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, kedvezménnyel a fürdőbelépő árából, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-31 - 2020-05-30
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-04
 - All inclusive ajánlat
2 nap/1 éjszaka 17.605,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, korlátlan italfogyasztással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-22 - 2020-05-31