Sokat köszönhet neki a város

Pávai-Vajna Ferenc szobra HajdúszoboszlóPávai-Vajna Ferenc szobra Hajdúszoboszló a térképen

Kihagyhatatlan 2023. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. augusztus 8.
Nem tudom, Hajdúszoboszló mi lenne, ha nem lenne ott ez a rengeteg gyógyfürdő? De kár ezen elmélkedni, mert mióta az eszemet tudom, ott van, mindenki fürdővárosnak ismeri, csak nekem nem jött meg a kedvem hozzá, el nem tudtam képzelni, mi a fenét lehet ott csinálni, pedig éveken át ott kellett kötelezően összegyűlni a tanügyigazgatás nagyarcaival. Na, de most már egy élőbb, színesebb város benyomását kelti, és az, hogy így felfejlődött, nem kis mértékben köszönhető Pávai-Vajna Ferencnek, a gyógyvizek atyjának. Ez a szobra nem túl régi, méltó helyen áll, a fürdő főbejárata előtt. talán az egyetlen egészalakos szobor a nagy geológusról, övezze hát tisztelet ezért ezt az embert!
Pávai-Vajna Ferenc szobra Hajdúszoboszló - EgyébPávai-Vajna Ferenc szobra Hajdúszoboszló - Külső képPávai-Vajna Ferenc szobra Hajdúszoboszló - Külső képPávai-Vajna Ferenc szobra Hajdúszoboszló - EgyébPávai-Vajna Ferenc szobra Hajdúszoboszló - EgyébPávai-Vajna Ferenc szobra Hajdúszoboszló - EgyébPávai-Vajna Ferenc szobra Hajdúszoboszló - Egyéb
Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló