A zselicvölgyi légyfarm

Zselicvölgy Szabadidőfarm HajmásZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás a térképen

Szörnyű 2017. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. július 24.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Érzelmeim szerint ordenáré és alpári stílusnak lenne helye a véleményem megfogalmazásakor.
Érkezéskor csak a szobák elfoglalásakor tűnt fel a helyiségekben lévő rengeteg házilégy. Mindannyiunkat leptek a legyek, ami a szabadba léptünkkor enyhült.
Kávét és üdítőt ittunk a recepció előtti teraszon. Igyekezni kellett, mert ahol kávé volt, vagy üdítő (a kanál, a csésze és a poharak széle, a kávécukor zacskója, a kicsöppent lé az asztalon, stb.), ott szó szerint egymást érték a legyek. Nem jutott eszembe lefényképezni, ahogy lepnek mindent és mindenkit.
Tudom, hogy az élővilág fontos és hatalmas része a rovarok osztálya. És milyen zseniális, ahogy a házilégy repül (plafonra bukfenccel leszáll), táplálkozik, ilyen "kicsi" központi idegrendszerrel szaporodik, tájékozódik és így tovább. Úgy szocializálódtam, hogy:
- az ételemet én eszem, és akinek adok
- a számon ne mászkáljon senki és semmi
- ha alszom, senki piszkáljon én sem piszkálok senkit
- csapatostól nem török senkire, mert éhes vagyok . . .
A legyek iránti undorom felülírta sajnos a pihenést. Folyamatosan futott bennem a kód, mely szerint a hálószobában és a kapcsolódó helyiségekből élve, vagy holtan el kell távolítani a legyeket.
Összegzésként a téli időszakot javasolnám mindenkinek. Azt, amikor a legyek téli álmot alszanak, és a fagyok tizedelik állományukat. És kizártnak tartom, hogy a tulajdonosi-üzemeltetői kör ne tudna erről.
Személyzet:Kiváló
Tisztaság:Szörnyű
Ár / érték arány:Szörnyű
Kényelem:Szörnyű
Étkezés:Szörnyű
Elhelyezkedés:Kiváló

Zselicvölgy Szabadidőfarm további értékelései

2022.02.13a párjával
Egy éjszakát töltöttünk el kettesben a férjemmel.A szoba tiszta, ízléses és kényelmes, Valentin nap alkalmából pezsgőt és köszöntő desszertet készítettek be. Érkezés után sétáltunk egy nagyot ebben a csodálatos környezetben, ahol csendre és nyugalomra leltünk. 3 fogásos vacsorát...
2021.06.25gyerekekkel
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. Gyönyörű környezet, segítőkész személyzet, finom ételek, tiszta szobák. Teljesen gyermekbarát. Ajánlom! Biztosan visszatérünk még!
2020.09.03a párjával
Húsvétra volt eredetileg foglalva, de a vírus miatt átraktuk. Csodálatos környék. Mint a mesében. Bőg a szarvas este és hajnalban. A szoba minden igénynek megfelel. személyzet csillagos ötös. Az ételek finomak. Szóval ez egy jó hely. Igaz, kicsit drágább az átlagnál, de megéri. Dombok, állatok,...
Gálosfa Vendégház Gálosfa - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.16-ig