7473 Hajmás, Hrsz 073/4.

Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 3.
Húsvétra volt eredetileg foglalva, de a vírus miatt átraktuk. Csodálatos környék. Mint a mesében. Bőg a szarvas este és hajnalban. A szoba minden igénynek megfelel. személyzet csillagos ötös. Az ételek finomak. Szóval ez egy jó hely. Igaz, kicsit drágább az átlagnál, de megéri. Dombok, állatok, sportolási lehetőség. Wellness.
2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 31.
A hely és környèke nagyon szép, kényelmes, nyugodt. Egy festői környezet. A szobák kényelmesek, tiszták. A pincérek, személyzet kedvesek, segítőkészek. Ami nem igazán tetszett az a reggeli kínàlat. Nem választékos, minden nap ugyanazok voltak, nem volt gyümölcs, a rántotta nekünk ízetlen volt. A vacsora kínálatában csak hús és tészta ételek találhatóak.
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Tetszett: környezet, szállás, elhelyezés, udvarias személyzet
Javítandó: - a kapacitáshoz mérten kicsi a szabadtéri medence;
- a konyha a korábbi évekhez képest kicsit "gyengébb";
- a Plázs nem üzemel ;

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 9.
A farm télen is kellemes látvány, az üdülő komplexum és a farm, magas színvonalon kivitelezett korszerű, de a vidék hangulatát mégis hűen tükröző objektum.
A farmon kívül, a közelben, gyalogosan megközelíthető látnivaló nincs, viszont autóval a környéken (20 km) sok szép nevezetesség található.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
2 éves kisgyermekkel érkeztünk. Mindannyian jól éreztük magunkat, a kicsit is beleértve, mert a medencéknél, a játszóházban is megfelelő volt számára a kialakított környezet. A benti wellnesben mondjuk lehetne kicsi gyermek részére is medence, mert szerencsénkre jó idő volt, így nem kellett megtapasztalni, hogy mit is lehet itt csinálni rossz idő esetén.

Csaby TOP fotófeltöltő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elegünk volt már a téli szürke,korán sötétedő rohanós hétköznapokból és a tavaszi fáradtság is környékezett minket, így eldöntöttük hogy valami igazán csendes, békés helyen szeretnénk kikapcsolódni a párommal. A lényeg, hogy forgalomtól mentes, nem nyüzsgő a relaxálásra igazán kihegyezett eldugott kis falura vágytunk.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 4.
A szálloda/házak nagyon szép, kellemes és tiszta. A szobák megfelelően felszereltek. Teljes ellátás tartozott a csomagárunkba, a félpanziót használtuk ki, mivel napközben máshova mentünk programok végett - a vacsorák ízletesek voltak, az utolsó napi reggelink volt kicsit furcsa (még akkor is, ha ez a hosszú hétvége utáni első munkanapra esett), mert teljesen elfogyott a személyzet, aki észrevett volna minket és az étek is - bár megszólalásunkra ez gyorsan korrigálódott.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 26.
Minden nagyon profin volt megszervezve, jól éreztük magunkat és szeretnénk máskor is itt pihenni! Finomak voltak a lekvárok a reggelinél. Nagy csend és nyugalom és mégis mozgalmas programok.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 1.
A szálláshely a Zselic csodálatos dimbes-dombos környezetében helyezkedik el, tökéletes kikapcsolódást nyújtva mindazoknak, akik elvágyódnak a városi zsivajtól a természet lágy ölére. Gyönyörű zöld legelők, domboldalon legelő lovak, kristály-tiszta levegő, pazar tó a völgyben, igazi élmény-terápia!
2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
Gyönyörű őszi hétvégét töltöttünk el a Zselicvölgy szívében. Csodálatos helyszíne a pihenésnek. Nagyon kedves volt a személyzet, az ételek kifogástalanok. Nagyon jól éreztük magunkat. Ellátogattunk Bőszénfára a szarvasfarmra, és Patcára a Katica élményközpontba. Csak ajánlani tudjuk az összes helyszínt.

Hajmás
4 nap/3 éjszaka 35.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri élőzenés gálavacsorával, üdvözlőitallal, bowling versennyel, disznóvágással, gesztenyesütéssel és forraltborozással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.01.
Hajmás
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, állatfarm látogatással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Gere Art Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sándor Hotel
Pécs
2-4 éjszaka 15.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi zenés vacsoraesttel, meglepetés showműsorral, idegenvezetéses városnézéssel, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.28.
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.12.29-ig
Hotel Arkadia
Pécs
5 nap/4 éjszaka 6.188,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Gere Nyaralóház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri ünnepi vacsorával, szilveszter éjjel tűzijátékkal, pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hajmás
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, bowlingozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.01. - 2021.03.31.

Szállodák Hajmás környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Ősszel is vár a Dráva Hotel (min. 2 éj)
LoveBOX (min. 2 éj)

HajmásX