7473 Hajmás, Hrsz 073/4.

10. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás képei

Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Tetszett: környezet, szállás, elhelyezés, udvarias személyzet
Javítandó: - a kapacitáshoz mérten kicsi a szabadtéri medence;
- a konyha a korábbi évekhez képest kicsit "gyengébb";
- a Plázs nem üzemel ;

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 9.
A farm télen is kellemes látvány, az üdülő komplexum és a farm, magas színvonalon kivitelezett korszerű, de a vidék hangulatát mégis hűen tükröző objektum.
A farmon kívül, a közelben, gyalogosan megközelíthető látnivaló nincs, viszont autóval a környéken (20 km) sok szép nevezetesség található.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
2 éves kisgyermekkel érkeztünk. Mindannyian jól éreztük magunkat, a kicsit is beleértve, mert a medencéknél, a játszóházban is megfelelő volt számára a kialakított környezet. A benti wellnesben mondjuk lehetne kicsi gyermek részére is medence, mert szerencsénkre jó idő volt, így nem kellett megtapasztalni, hogy mit is lehet itt csinálni rossz idő esetén.

Csaby TOP fotófeltöltő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elegünk volt már a téli szürke,korán sötétedő rohanós hétköznapokból és a tavaszi fáradtság is környékezett minket, így eldöntöttük hogy valami igazán csendes, békés helyen szeretnénk kikapcsolódni a párommal. A lényeg, hogy forgalomtól mentes, nem nyüzsgő a relaxálásra igazán kihegyezett eldugott kis falura vágytunk.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 4.
A szálloda/házak nagyon szép, kellemes és tiszta. A szobák megfelelően felszereltek. Teljes ellátás tartozott a csomagárunkba, a félpanziót használtuk ki, mivel napközben máshova mentünk programok végett - a vacsorák ízletesek voltak, az utolsó napi reggelink volt kicsit furcsa (még akkor is, ha ez a hosszú hétvége utáni első munkanapra esett), mert teljesen elfogyott a személyzet, aki észrevett volna minket és az étek is - bár megszólalásunkra ez gyorsan korrigálódott.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 26.
Minden nagyon profin volt megszervezve, jól éreztük magunkat és szeretnénk máskor is itt pihenni! Finomak voltak a lekvárok a reggelinél. Nagy csend és nyugalom és mégis mozgalmas programok.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 1.
A szálláshely a Zselic csodálatos dimbes-dombos környezetében helyezkedik el, tökéletes kikapcsolódást nyújtva mindazoknak, akik elvágyódnak a városi zsivajtól a természet lágy ölére. Gyönyörű zöld legelők, domboldalon legelő lovak, kristály-tiszta levegő, pazar tó a völgyben, igazi élmény-terápia!
2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
Gyönyörű őszi hétvégét töltöttünk el a Zselicvölgy szívében. Csodálatos helyszíne a pihenésnek. Nagyon kedves volt a személyzet, az ételek kifogástalanok. Nagyon jól éreztük magunkat. Ellátogattunk Bőszénfára a szarvasfarmra, és Patcára a Katica élményközpontba. Csak ajánlani tudjuk az összes helyszínt.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31.
Nagyon szép helyen van a szabadidőfarm és ötletes, hogy nem szállodakomplexumban, hanem kis 4 szobás házakban helyezik el a vendégeket, ami szerintem nagyon hangulatos. A szállás tiszta, abszolút igényes, a személyzet maximálisan segítőkész. A környéken nagyon sok a látnivaló, nem is értem, miért volt olyan kevés turista az erőben.
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Öt éjszakát töltöttem unokáimmal a szabadidőfarmon. A táj gyönyörű, gyerekeknek felnőtteknek minden rendelkezésre áll a szórakozáshoz, pihenéshez. A szobák tiszták, a park ápolt, rendezett. Az étteremben finom ételekkel kínálnak. Véletlenül választottuk ezt a szállást, de olyan jól éreztük magunkat, hogy feltétlen visszatérünk.

Hajmás
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, bowlingozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Hajmás
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3-4 éjszaka 28.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri show műsorokkal, szilveszteri gálavacsorával és élőzenével, gyermekjátszó használattal, wellness kuponnal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Harkányi Psoriasis Centrum
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Diana Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Tókert Fogadó
Nagymányok
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetősségel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 37.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri vacsorával és korlátlan italfogyasztással, bulival, tűzijátékkal, pálinka- és sörkóstolóval, Pezsgőpince látogatással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hubertus Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Wellamarin
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 18.125 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.04.09.
Hajmás
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.05.03.

Szállodák Hajmás környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Évindító gasztronómiai wellness napok (min. 2 éj)
WELLANights (1 éjtől)

HajmásX