tripolar: Sokadszor is ugyan olyan - Hermina Étterem Halásztelek

Hermina Étterem Halásztelek értékelése
2. helyezett az 5 halásztelki étterem közül

Sokadszor is ugyan olyan

2014. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. december 8.
+ figyelmes kiszolgálás, barátságos légkör, jó hangulat, szépen tálalt ételek, fantázia dús szezonális ajánlatok
- csak a multik által forgalmazott üdítő van a kínálatban, lehetne házi szörp vagy limonádé is, esetleg egy kancsó víz citrom karikával. Ez csak egy pici mínusz, hisz az éttermek nagy többségére ez a jellemző!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni tripolar felhasználót?    Igen

2015. december 15. - Hermina Étterem válasza tripolar értékelésére:
Köszönjük az értékelést.

Bizonyára elkerülte a figyelmét, de van Házi limonádénk 5 féle ízesítéssel, van házi főzésű citromos jeges teánk, és van málnaszörpünk is. Legközelebb kóstolja meg nagyon finom, mind!
Hermina Étterem, tulajdonos
Hermina Étterem Halásztelek
2314 Halásztelek
Kossuth Lajos utca 1.

2016. július 28.
A konyhát elérte a hazai akut szakember hiány. A szakács(ok) lassúak és nem tudnak főzni. A főpincér sületlenségeket talál ki, hogy úgy tünjön: a vendég a hülye. Nem ez volt az első eset, hogy a konyha gyengén teljesített és valószínűleg nem is az utolsó...de ez engem már nem fog érinteni. Én...