1. helyezett Halásztelek

2314 Halásztelek, Kossuth Lajos utca 1.

Hermina Étterem Halásztelek a térképen

Hermina Étterem Halásztelek értékelése:

2. helyezett az 5 halásztelki étterem közül
333. helyezett Budapest környékén - 661 étterem közül

magyar, mediterrán
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Heineken, Soproni

Hermina Étterem Halásztelek bemutatkozása

Üdvözöljük az ide látogatókat!

Engedjék meg, hogy röviden bemutassuk vállalkozásunkat.

Üdvözöljük az ide látogatókat!

Engedjék meg, hogy röviden bemutassuk vállalkozásunkat.

Éttermünket családi vállalkozásként üzemeltetjük, több évtizedes szakmai tapasztalattal és gyakorlattal hoztuk létre, remek munkatársak segítségével. Éttermünk 1991 óta működik sikeresen Halásztelek (a hajdan volt Hermina telep, innen ered a névválasztás) központjában, a főútvonal mellett, Budapesttől karnyújtásnyira.

1995-ben alakultunk át és fogtunk bele a jelenleg is eredményesen működő kettős tevékenységbe. A melegkonyhás éttermünk mellé saját tulajdonunkban lévő hidegkonyhai termelőüzemet hoztunk létre, partiszerviz szolgáltatással. Sikerünk a szakembergárdánk hozzáértésében és saját készítésű hideg és meleg fogások házias, friss ízében rejlik.
Az éttermünk a nyolcvanas években cukrászdaként működött. E vállalkozás megszűntével előbb egy klasszikus vidéki osztrák sörözővé, majd, igazodva a vendégeink igényéhez, átalakult étteremmé.

2006 májusában megnyitottuk emeleti termünket, amely akár 100-110 vendég kényelmes fogadására is alkalmas. 40 vendéget a földszinti dohányzó helyiségben, nyáron pedig további 40-50 főt a teraszunkon illetve a kerthelyiségben tudunk elhelyezni. Így lehetőségünk nyílik nagyobb létszámú rendezvényeket, esküvőket, állófogadásokat is lebonyolítani.

Ételválasztékunkat úgy alakítottuk ki, hogy lehetőleg minden igényt kielégítsünk vele. Egyaránt megtalálhatóak benne magyaros fogások is, illetve nemzetközi ételek is. A folyamatos változatosság kedvéért napi, heti illetve hétvégi ajánlatokat kínálunk vendégeinknek, szem előtt tartva a felhasznált alapanyagok szezonalitását, változékonyságát is.
2005. közepétől új házhoz szállítási szolgáltatást nyújtunk, mely azóta is kedvelt vendégeink körében.

Hermina Étterem Halásztelek képei

Szállások Halásztelek városában
Wellness csomagok Halásztelek városában

Hermina Étterem Halásztelek vélemények

2016. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. július 28.
A konyhát elérte a hazai akut szakember hiány. A szakács(ok) lassúak és nem tudnak főzni. A főpincér sületlenségeket talál ki, hogy úgy tünjön: a vendég a hülye. Nem ez volt az első eset, hogy a konyha gyengén teljesített és valószínűleg nem is az utolsó...de ez engem már nem fog érinteni.
Én ide többet nem jövök.

2014. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. december 8.
+ figyelmes kiszolgálás, barátságos légkör, jó hangulat, szépen tálalt ételek, fantázia dús szezonális ajánlatok
- csak a multik által forgalmazott üdítő van a kínálatban, lehetne házi szörp vagy limonádé is, esetleg egy kancsó víz citrom karikával. Ez csak egy pici mínusz, hisz az éttermek nagy többségére ez a jellemző!
Válasz az értékelésre - 2015. december 15.
Köszönjük az értékelést.

Bizonyára elkerülte a figyelmét, de van Házi limonádénk 5 féle ízesítéssel, van házi főzésű citromos jeges teánk, és van málnaszörpünk is. Legközelebb kóstolja meg nagyon finom, mind!
Hermina Étterem, tulajdonos

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 1.
A legjobb étterem Szigetszentmiklós környékén!Hangulatos környezet,barátságos kiszolgálás.Az ételek nagyon finomak(levestől a pizzáig!)és hatalmas adag!Az ár is megfizethető.Csak ajánlani tudom mindenkinek a fiataltól az idősebb korosztály számára,legyen szó akár egy randevúról,akár egy kis beszélgetéshez a barátokkal,vagy egy nagyobb eseményről!
Válasz az értékelésre - 2014. január 7.
Köszönjük szépen...
Hermina Étterem, tulajdonos

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Több étteremben is voltunk már a környéken, de ez az étterem volt a legbarátságosabb, szép, hangulatos környezetet, változatos kínálatot, barátságos kiszolgálást és finom ételeket kapunk.
Mindenkinek tudom ajánlani, mint egy nagyobb összejövetelre, vagy csak egy egyszerű ebédre vagy vacsorára!
Válasz az értékelésre - 2013. december 3.
Köszönjük a szép szavakat...
INCZE GERGELY, tulajdonos

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
2001 óta lakunk Halásztelken, több éttermet is kipróbáltunk már azóta, de mind minőségét, mind pedig árait, a kiszolgálás, és ételek felszolgálását tekintve a legjobb. Külön érdemük, hogy időről-időre változtatják az étlapon szereplő kínálatot és időszakos ételsoraik is vannak (pl: görög napok)!

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 13. - 9 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes a környezet. Tiszta, kulturált, és udvarias a kiszolgálás. A kerthelyiség is üdítő, azzal a sok virággal, és a szökőkút csobogásával. Érdemes elmenni, és kipróbálni, azután már többször is lesz ott vendég. A hidegkonyhai termékeik is említésre méltóak, és finomak. Ha
családi összejövetel van, csak onnan rendelünk hidegtálat.

Legnépszerűbb csomagok Halásztelken és környékén
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot, csónak vagy kerékpár kölcsönzéssel, wellness zsetonnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2017.12.31.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn szauna- és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.17.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2-4 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, meseszínházzal, szaunaszeánsszal, ingyenes fogászati állapotfelméréssel, töklámpás faragással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.27. - 2017.11.06.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, aromamasszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2017.12.29.

Szállodák Halásztelek környékén
Thermal Hotel Visegrád Halásztelek
Hotel Bellevue Halásztelek
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Halásztelek
Legjobb ár (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)

Hermina Étterem HalásztelekX