tomsa: A környék legjobb étterme Halásztelken (érdemes kipróbálni!) - Hermina Étterem Halásztelek

Hermina Étterem Halásztelek értékelése
2. helyezett az 5 halásztelki étterem közül

A környék legjobb étterme Halásztelken (érdemes kipróbálni!)

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Több étteremben is voltunk már a környéken, de ez az étterem volt a legbarátságosabb, szép, hangulatos környezetet, változatos kínálatot, barátságos kiszolgálást és finom ételeket kapunk.
Mindenkinek tudom ajánlani, mint egy nagyobb összejövetelre, vagy csak egy egyszerű ebédre vagy vacsorára!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni tomsa felhasználót?    Igen

2013. december 3. - Hermina Étterem válasza tomsa értékelésére:
Köszönjük a szép szavakat...
INCZE GERGELY, tulajdonos
Hermina Étterem Halásztelek
2314 Halásztelek
Kossuth Lajos utca 1.

2016. július 28.
A konyhát elérte a hazai akut szakember hiány. A szakács(ok) lassúak és nem tudnak főzni. A főpincér sületlenségeket talál ki, hogy úgy tünjön: a vendég a hülye. Nem ez volt az első eset, hogy a konyha gyengén teljesített és valószínűleg nem is az utolsó...de ez engem már nem fog érinteni. Én...

2015. december 8.
+ figyelmes kiszolgálás, barátságos légkör, jó hangulat, szépen tálalt ételek, fantázia dús szezonális ajánlatok - csak a multik által forgalmazott üdítő van a kínálatban, lehetne házi szörp vagy limonádé is, esetleg egy kancsó víz citrom karikával. Ez csak egy pici mínusz, hisz az éttermek nagy...