Átrium Hotel Harkány ★★★

Átrium Hotel Harkány értékelése:

14. helyezett a 86 harkányi szállás közül
77. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Átrium Hotel Harkány bemutatkozása

A Harkány fürdővárosának központjában levő Átrium Hotel csupán száz méter sétára van a strandtól. A vendégek kikapcsolódását a kellemes, vendégszerető személyzet, a kulturált megjelenés és a hotel számos szolgáltatása segíti elő.

Átrium Hotel Harkány képei

Átrium Hotel Harkány

Átrium Hotel Harkány vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 17.
Jöttünk, láttunk… visszamennénk? ? ? Avagy nagy adag retró, azonos köntösbe csomagolva. A szálloda elhelyezése kiváló, központban van, mindenhez (is) közel. A parkolás tényleg olyan, mint előzőleg páran megírták. A szervizúton parkoló járművek és a szűk hely miatt tényleg elég nehéz ráfordulni a kapura, de nem megoldhatatlan.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 8.
Sok helyen jártunk de ez alul múlt minden várakozásunkat. Először is a recepcióst cserélném le! Jobban örült volna ha nem megy senki,udvariatlan,barátságtalan életúnt volt. Előre megbeszéltek alapján erkélyes szobát kértünk,kaptunk erkély nélkülit. Reklamáció után kaptunk erkélyeset. A wc büdös,a szőnyegpadló koszos,toldott,az erkély koszos.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hol is kezdjem. . . az egyetlen pozitívum a hotel elhelyezkedése /szemben a fürdővel/illetve az ingyenes parkolási lehetőség. Az igazat megvallva én még sosem voltam ilyen csalódott egyetlen szállással sem. A wc nem volt kitakarítva szörnyű büdös volt a takarítással kezdtem az ottlétet. :(
A segítő 2 hölgy alig tudott magyarul,bár nagyon kedvesek voltak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szimpatikus hely, minden közel van. A személyzet készséges, udvarias, az ellátás jó. Jól éreztük magunkat, más alkalommal is igénybe vesszük a hotelt. Igaz, hogy nem egy extra, kiemelkedő hely, de az árhoz viszonyítva teljes mértékben korrekt. Jó ár/érték arány! Mindenben megfelel, az előzetes tájékoztatóban foglaltaknak. Korábban is jártunk már itt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Utazásszervező oldal alapján választottuk a hotelt. 2 éjszakát töltöttünk itt,elég is volt! A szoba már erősen felújításra szorul:ócska padlószőnyegek,rozsdás fűtéscső,kopott csaptelep. A tisztaság rendben volt. Félpanziós étkezést kértünk-bár ne tettük volna! A vacsora menza színvonalú ételízesítős leves,rágós hús,vadasnak csúfolt szörnyű mártással.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
A hotel elhelyezkedése nagyon jó, közel a fürdő és a becsatangolható helyek. Az étkezések és a szállás a három csillagnak megfelelő. Nem vártunk csodát ár-érték arányban, így nem is csalódtunk. Személyzet kedves, szolgálatkész, amennyiben nem értünk vissza vacsira, eltették számunkra. . :-) Este a szolgálati sör mellé a tulaj hangulatot is csinált.

Fülöp TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése az ami kiváló a többi körülmény tekintetében jobbra számítottam. Az épület ill. a szobák eléggé lelakottak, a napi takarítás abból állt, hogy a szemeteskosarat kiürítették, porszívózásnak, portörlésnek nyoma nem volt tapasztalható az egy hét alatt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018-ban töltöttünk el 6 napot a hotelben. A szállás közel van a strandhoz valóban 2-3 perc séta. A szoba berendezése átlagos arra elég, hogy este lefeküdjünk benne. A beköltözés után vettük észre, hogy az ágynemű (lepedő, paplanhuzat) ki van szakadva, a szobában található kárpitozott szék kárpitja szintén szakadt.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 4.
Koszos mindenhol pókhálók lógnak
A szőnyeg olyan szakadt hogy az ember a betonon jár . Idegenekkel kell ülni az étkezéseknél. Rozsdás csaptelepek
A légkondiért külön fizetni kell egy tetőtéri szobába . Ételek ehetetlenek .
Személyzet flegma .

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem hiszem, hogy a városban még egy ilyen kiváló ár/érték arányos szállás lenne. Néhányan az értékelésnél erről nem vesznek tudomást. Nagyon segitőkész mindenki. Már foglaláskor mindent meglehet beszélni, még a szobaszámot is, ha kérem. Évek óta ide járunk, évente többször egy-egy hétre. Tavaly óta a vacsora választás már három féléből lehetséges.

Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.870,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, ivókúrával, animátori programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, napi 1 alkalom wellness használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2023.12.22-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vendégváróval, karácsonyi esttel, egy alkalommal büféebéddel, stand up fellépéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Baranya Hotel
Harkány
2-7 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, rémséges halloweeni vacsorával, különleges szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, animációs és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.27-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal büféebéddel, wellness-részleg használattal, karácsonyi koktél akcióval, élőzenés karácsonyi esttel, stand up show-val, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Gere Apartmanház

Szállodák Harkányban
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)