Átrium Hotel Harkány ★★★

Átrium Hotel Harkány értékelése:

16. helyezett a 84 harkányi szállás közül
86. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Átrium Hotel Harkány bemutatkozása

A Harkány fürdővárosának központjában levő Átrium Hotel csupán száz méter sétára van a strandtól. A vendégek kikapcsolódását a kellemes, vendégszerető személyzet, a kulturált megjelenés és a hotel számos szolgáltatása segíti elő.

Átrium Hotel Harkány képei

Átrium Hotel Harkány

Átrium Hotel Harkány vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hol is kezdjem. . . az egyetlen pozitívum a hotel elhelyezkedése /szemben a fürdővel/illetve az ingyenes parkolási lehetőség. Az igazat megvallva én még sosem voltam ilyen csalódott egyetlen szállással sem. A wc nem volt kitakarítva szörnyű büdös volt a takarítással kezdtem az ottlétet. :(
A segítő 2 hölgy alig tudott magyarul,bár nagyon kedvesek voltak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szimpatikus hely, minden közel van. A személyzet készséges, udvarias, az ellátás jó. Jól éreztük magunkat, más alkalommal is igénybe vesszük a hotelt. Igaz, hogy nem egy extra, kiemelkedő hely, de az árhoz viszonyítva teljes mértékben korrekt. Jó ár/érték arány! Mindenben megfelel, az előzetes tájékoztatóban foglaltaknak. Korábban is jártunk már itt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Utazásszervező oldal alapján választottuk a hotelt. 2 éjszakát töltöttünk itt,elég is volt! A szoba már erősen felújításra szorul:ócska padlószőnyegek,rozsdás fűtéscső,kopott csaptelep. A tisztaság rendben volt. Félpanziós étkezést kértünk-bár ne tettük volna! A vacsora menza színvonalú ételízesítős leves,rágós hús,vadasnak csúfolt szörnyű mártással.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
A hotel elhelyezkedése nagyon jó, közel a fürdő és a becsatangolható helyek. Az étkezések és a szállás a három csillagnak megfelelő. Nem vártunk csodát ár-érték arányban, így nem is csalódtunk. Személyzet kedves, szolgálatkész, amennyiben nem értünk vissza vacsira, eltették számunkra. . :-) Este a szolgálati sör mellé a tulaj hangulatot is csinált.

Fülöp TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése az ami kiváló a többi körülmény tekintetében jobbra számítottam. Az épület ill. a szobák eléggé lelakottak, a napi takarítás abból állt, hogy a szemeteskosarat kiürítették, porszívózásnak, portörlésnek nyoma nem volt tapasztalható az egy hét alatt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018-ban töltöttünk el 6 napot a hotelben. A szállás közel van a strandhoz valóban 2-3 perc séta. A szoba berendezése átlagos arra elég, hogy este lefeküdjünk benne. A beköltözés után vettük észre, hogy az ágynemű (lepedő, paplanhuzat) ki van szakadva, a szobában található kárpitozott szék kárpitja szintén szakadt.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 4.
Koszos mindenhol pókhálók lógnak
A szőnyeg olyan szakadt hogy az ember a betonon jár . Idegenekkel kell ülni az étkezéseknél. Rozsdás csaptelepek
A légkondiért külön fizetni kell egy tetőtéri szobába . Ételek ehetetlenek .
Személyzet flegma .

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem hiszem, hogy a városban még egy ilyen kiváló ár/érték arányos szállás lenne. Néhányan az értékelésnél erről nem vesznek tudomást. Nagyon segitőkész mindenki. Már foglaláskor mindent meglehet beszélni, még a szobaszámot is, ha kérem. Évek óta ide járunk, évente többször egy-egy hétre. Tavaly óta a vacsora választás már három féléből lehetséges.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó volt minden, mintha egy családban lettünk volna. Barátnőmmel voltunk lazítani, csak Soprontól nagyon messze van busszal. De megérte ! A kaja 3 fogásos, és nagyon finom, Ami egy kicsit fájt nem volt wellnes, de a gyógyfürdőben minden igényünket kielégítettünk. Január utosló 4 napján voltunk, az idő remek volt. Télben nyár!

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hatalmas csalódás, sajnálom, hogy nem olvastam előre az értékeléseket! Vastag pókhálók a szoba sarkaiban, utolsó nap reggel a "készítője" is megjelent. Kopott szőnyeg, olcsó wc ülőke. A vacsora kritikán aluli, szeretek enni és àltalában meg is eszek mindent, de itt kétszer is otthagytam a vacsorát! Reggelihez nem jár a kv, svédasztalos reggeli, ami egyáltalán nem változatos.

Ametiszt Hotel
Harkány
8 nap/7 éjszaka 10.952,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés vacsoraestekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Andrea & Mónika Vendégház
Érvényes: 2020.05.31-ig
Baranya Hotel
Harkány
2-5 éjszaka 7.580,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, állatbemutatóval, beltéri és szabadtéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gere Apartmanház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Anikó Vendégház
Harkány
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Harkányban és környékén
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Ametiszt Hotel Harkány
Mediterrán nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pihenés Harkányban (min. 7 éj)

HarkányX