Átrium Hotel Harkány ★★★

Átrium Hotel Harkány értékelése:

14. helyezett a 84 harkányi szállás közül
57. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Átrium Hotel Harkány bemutatkozása

A Harkány fürdővárosának központjában levő Átrium Hotel csupán száz méter sétára van a strandtól. A vendégek kikapcsolódását a kellemes, vendégszerető személyzet, a kulturált megjelenés és a hotel számos szolgáltatása segíti elő.

Átrium Hotel Harkány képei

Átrium Hotel Harkány

Átrium Hotel Harkány vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szimpatikus hely, minden közel van. A személyzet készséges, udvarias, az ellátás jó. Jól éreztük magunkat, más alkalommal is igénybe vesszük a hotelt. Igaz, hogy nem egy extra, kiemelkedő hely, de az árhoz viszonyítva teljes mértékben korrekt. Jó ár/érték arány! Mindenben megfelel, az előzetes tájékoztatóban foglaltaknak. Korábban is jártunk már itt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Utazásszervező oldal alapján választottuk a hotelt. 2 éjszakát töltöttünk itt,elég is volt! A szoba már erősen felújításra szorul:ócska padlószőnyegek,rozsdás fűtéscső,kopott csaptelep. A tisztaság rendben volt. Félpanziós étkezést kértünk-bár ne tettük volna! A vacsora menza színvonalú ételízesítős leves,rágós hús,vadasnak csúfolt szörnyű mártással.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
A hotel elhelyezkedése nagyon jó, közel a fürdő és a becsatangolható helyek. Az étkezések és a szállás a három csillagnak megfelelő. Nem vártunk csodát ár-érték arányban, így nem is csalódtunk. Személyzet kedves, szolgálatkész, amennyiben nem értünk vissza vacsira, eltették számunkra. . :-) Este a szolgálati sör mellé a tulaj hangulatot is csinált.

Fülöp TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése az ami kiváló a többi körülmény tekintetében jobbra számítottam. Az épület ill. a szobák eléggé lelakottak, a napi takarítás abból állt, hogy a szemeteskosarat kiürítették, porszívózásnak, portörlésnek nyoma nem volt tapasztalható az egy hét alatt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018-ban töltöttünk el 6 napot a hotelben. A szállás közel van a strandhoz valóban 2-3 perc séta. A szoba berendezése átlagos arra elég, hogy este lefeküdjünk benne. A beköltözés után vettük észre, hogy az ágynemű (lepedő, paplanhuzat) ki van szakadva, a szobában található kárpitozott szék kárpitja szintén szakadt.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 4.
Koszos mindenhol pókhálók lógnak
A szőnyeg olyan szakadt hogy az ember a betonon jár . Idegenekkel kell ülni az étkezéseknél. Rozsdás csaptelepek
A légkondiért külön fizetni kell egy tetőtéri szobába . Ételek ehetetlenek .
Személyzet flegma .

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem hiszem, hogy a városban még egy ilyen kiváló ár/érték arányos szállás lenne. Néhányan az értékelésnél erről nem vesznek tudomást. Nagyon segitőkész mindenki. Már foglaláskor mindent meglehet beszélni, még a szobaszámot is, ha kérem. Évek óta ide járunk, évente többször egy-egy hétre. Tavaly óta a vacsora választás már három féléből lehetséges.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó volt minden, mintha egy családban lettünk volna. Barátnőmmel voltunk lazítani, csak Soprontól nagyon messze van busszal. De megérte ! A kaja 3 fogásos, és nagyon finom, Ami egy kicsit fájt nem volt wellnes, de a gyógyfürdőben minden igényünket kielégítettünk. Január utosló 4 napján voltunk, az idő remek volt. Télben nyár!

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hatalmas csalódás, sajnálom, hogy nem olvastam előre az értékeléseket! Vastag pókhálók a szoba sarkaiban, utolsó nap reggel a "készítője" is megjelent. Kopott szőnyeg, olcsó wc ülőke. A vacsora kritikán aluli, szeretek enni és àltalában meg is eszek mindent, de itt kétszer is otthagytam a vacsorát! Reggelihez nem jár a kv, svédasztalos reggeli, ami egyáltalán nem változatos.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 23.
Rendszeresen visszatérő vendégként 4 éjszakát töltöttünk a párommal
a szállodában. A fogadtatás barátságos, segítőkész volt, a kért szo-
bát kaptuk. A szoba szépen berendezett, minden szükségessel ellátott
volt. A svédasztalos reggeli és a három fogásos vacsora választéka
kifogástalan volt.

Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.245,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.02.29.
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, egy alkalommal privát wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szerelmi bájitallal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Baranya Hotel
Harkány
2-5 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.02.28.
Komfort Hotel Platán
Harkány
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.13-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Gabriella Apartman
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gere Apartmanház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Harkányban
Ametiszt Hotel Harkány
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Évindító gasztronómiai wellness napok (min. 2 éj)
Valentin hétvége (min. 2 éj)

HarkányX