Kerekvilág: Így még sohasem jártunk! - Baranya Hotel Harkány

Baranya Hotel Harkány értékelése
19. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Így még sohasem jártunk!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Így még sohasem jártunk, pedig hosszú évek óta egyik kedvenc szállodánk volt. Még most is ott kéne lennünk és este fogyaszthatnánk az igen finom, ízletes ételeket, - amiért a séfeket illeti dicséret.

Mikor megláttuk a szobát, majdnem sírva fakadtunk! Az hogy kicsi volt, nem probléma, hisz nem akartunk táncolni. A két ágy (ágyacska!) össze volt tolva, - egyik oldalán fal. Első gondolatunk az volt, mi lesz éjjel, ha valakinek folyós ügyei támadnak, - átmászik a másikon keresztül?! Persze átrendeztük, amilyennek eredetileg lennie kellett volna.

Ennek ellenére életünk egyik legszerencsétlenebb éjszakáját éltük át, - egyikünk sem tudott aludni. Fél évszázaddal előtti rugós fekhelyeken nehezen, sőt egyáltalán képtelenek voltunk elhelyezkedni, kinyújtózni nem lehetett a kb. 150 cm hosszú ágynak sem nevezhető fekhelyen, mert még a fal is behatárolta testhelyzetünket.

Hagytuk elveszni a befizetett 2 éjszakás csomagot, elfogyasztottunk pár falatot reggelire, - "szégyen a futás, de hasznos", még egy éjszakát már nem tudtunk volna ott tölteni...
Még arra sem terjedt ki a figyelmük, hogy legalább a törzsvendégeknek kijáró kevés pluszt megadják az elhelyezést illetően.

Köszönjük, hogy meghallgattak!

Nyugdíjas pár

Ennyire tetszett: Szörnyű

Szeretnéd követni Kerekvilág felhasználót?    Igen

Baranya Hotel Harkány
7815 Harkány
Bajcsy-Zsilinszky u. 5-7.

2019. szeptember 4.
A Baranya Hotel Harkány az ajánlatban, és foglalásban írt minden szinten teljesítette az elvártakat. A szállás a három csillagos kiírásnak megfelelő színvonalú, a wellness teljesen jól használható, elfogadható. A szobákból alapvetően hiányzik a hűtő, de kérésre azonnal rendelkezésünkre...

2019. augusztus 20.
Talán nekem voltak nagy elvárásaim, de a hotel mélyen alatta volt! Beköltözésünk után 5 perccel takarítást kértem, pontosabban legalább egy feltörlést, hogy ne lássuk az előző lakó hosszú ősz hajszálait és a port. Az ablakokban pókháló volt. A fürdőszoba viszont nagyon szépen rendben volt....

2019. augusztus 19.
Étel kíválló volt,zene,welnesz is jó volt. Kevésbé elégedett tv-csatornák minősége nagyon rossz, nagy melleg miatt nem tudtuk hova rakni a hídeg italt mert nem volt a szobában hűttő,ágy és a fal között alig volt hely mert a telefont majd nem mindig levertük.

Baranya Hotel, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Idilli Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi díszvacsorával, karácsonyfa díszítéssel, wellness-részleg használattal, szauna felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-27
 - Hátborzongató kalandozás a Halloween világában (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, halloweeni üdvözlőitallal, rémséges halloweeni vacsorával, különleges szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, animációs és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03
 - Őszi hétvégi piknik extrákkal (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, késői kijelentkezéssel, utazás napján snack-ebéddel, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-04 - 2019-12-01