Baranya Hotel Harkány ★★★

Baranya Hotel Harkány
7815 Harkány, Bajcsy-Zsilinszky u. 5-7.

Baranya Hotel Harkány a térképen

Baranya Hotel Harkány értékelése:

15. helyezett a 84 harkányi szállás közül
64. helyezett Dél Dunántúlon - 501 szállás közül

Akciós csomagok

Baranya Hotel Harkány bemutatkozása

A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos színvonalú Baranya Hotel, amely három szárnyban két wellness-részleggel, kényelmes szobákkal áll vendégei rendelkezésére.

Baranya Hotel Harkány képei

Baranya Hotel Harkány

Baranya Hotel Harkány vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
1 Rossz hir:Szállodába érkezéskor már a hotel előtt sem lehet meg állni, mert a Harkányi parkoló hely-jegyszedők már elkérik a meg állásért is a jegyet pedig csak a hotelba szerettünk volna be menni be jelenkezni. 2 Rossz hir: Megérkezésünkor rögtön kérték a teljes összeg megfizetését,Más szállodában ez nem így működik szerintünk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Meg voltunk elégedve az étkeztetéssel,a személyzet nagyon aranyos volt. A szoba jó lett volna ,de olyan fekete gusztustalan foltos volt a padlószőnyeg,hogy még papucsba is meg gondolta az ember,hogy rá álljon. Sok helyen üdültünk már,de ez túl lőtt minden célon. A Baranya Hotelbe is voltunk már,azért mentünk vissza,de nem hiszem,hogy egyhamar el felejtjük ezt az élményt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12.
3 napot töltöttünk a szálloda régebbi épületében. A szoba elég retro, de nem okozott különösebb problémát, a célnak megfelelt,leszámítva a csatorna szagot a fürdőben. Első nap délután átmentünk a wellness részlegbe ahol sajnálattal vettük tudomásul hogy a medencékben hideg a víz, az ott tartózkodó vendégek elmondása szerint már napok óta.

Értékelt: 2019. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szörnyű az egész szálloda! Alkalmazottak mogorvák, kimértek, nem segítőkészek! Szoba koszos, medencében a víz hideg, sok minden nem működik a wellnessben, étel íztelen és mindig ugyanaz! Kávé pocsék! ! Nincs semmi tájékoztatás semmiről! Zsúfolt étterem mert be van szorítva a svédasztal a fal mellé és így csak az egyik oldalról lehet megközelíteni!

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Baranya Hotel Harkány az ajánlatban, és foglalásban írt minden szinten teljesítette az elvártakat. A szállás a három csillagos kiírásnak megfelelő színvonalú, a wellness teljesen jól használható, elfogadható. A szobákból alapvetően hiányzik a hűtő, de kérésre azonnal rendelkezésünkre bocsátották, kiválóan működött.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pihenésre készültünk, rémálom lett mindkét éjszakánk,mivel a három napos Szüreti fesztivál belerondított. A rettenetes hangerejű nagyszínpad majdnem az ablakunk alatt dübörgött hajnali fél kettőig. Reggel 6-kor meg a zúgó utcai takarítógépek zajongtak. Ez nem a szálloda hibája, de,ha tudtunk volna előre erről a programról, nem ezt a szállást választjuk.

Értékelt: 2019. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az érkezés napján csak 14óután kaptuk meg a szobát, elöre kifizetteték az egész összeget, a szoba megmutatása nélkül mely rettenetes volt,igy másnap már szobacserét kértünk v.a fennmaradó összeg visszafizetését ami elől elzárkóztak végül a 2-ik napon adtak másik szobát.
Az egész nyaralásunkat elrontották.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Az üdvözlő italról szó sem esett. Megérkezésünkor rögtön kérték a teljes összeg megfizetését. Ugyanakkor a szobánk még 14 órakor sem volt kész. Nem müködött a TV , 35 fok a szobában. Nem volt benn kis törölköző, pohár a két szobához 1 db.A recepciós lekezelő, kioktató módon beszélt velünk.Ide többet soha nem jövünk, ismerőseinknek nem ajánljuk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Talán nekem voltak nagy elvárásaim, de a hotel mélyen alatta volt! Beköltözésünk után 5 perccel takarítást kértem, pontosabban legalább egy feltörlést, hogy ne lássuk az előző lakó hosszú ősz hajszálait és a port. Az ablakokban pókháló volt. A fürdőszoba viszont nagyon szépen rendben volt. Köntöst kértem, mert nem kaptunk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Étel kíválló volt,zene,welnesz is jó volt. Kevésbé elégedett tv-csatornák minősége nagyon rossz, nagy melleg miatt nem tudtuk hova rakni a hídeg italt mert nem volt a szobában hűttő,ágy és a fal között alig volt hely mert a telefont majd nem mindig levertük.

Harkány
2-5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.29-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, késői kijelentkezéssel, utazás napján snack-ebéddel, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.245,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szaunafalu használattal, harkányi gyógyvíz ívókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, egy alkalommal privát wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2019.12.30.
Dráva Hotel Thermal Resort
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj/ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, ünnepi vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.26.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Gabriella Apartman
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harkány
2-3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2019.12.30.

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Adventi hétvége (min. 2 éj)

HarkányX