Baranya Hotel Harkány ★★★

Baranya Hotel Harkány
7815 Harkány, Bajcsy-Zsilinszky u. 5-7.

Baranya Hotel Harkány a térképen

Baranya Hotel Harkány értékelése:

11. helyezett a 86 harkányi szállás közül
61. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Akciós csomagok

Baranya Hotel Harkány bemutatkozása

A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos színvonalú Baranya Hotel, amely három szárnyban két wellness-részleggel, kényelmes szobákkal áll vendégei rendelkezésére.

Baranya Hotel Harkány képei

Baranya Hotel Harkány

Baranya Hotel Harkány vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 20.
Nagyon meg voltunk elégedve,a nyugdijas barátnőimmel voltunk A személyzet kedves,mindenben segítettek,felcipelni a böröndöt. Minden kérdésre barátságosan válaszoltak. A szobánk a vártnál js jobb volt. Kitőnő,hogy van saját welnesz részleg ,ami kimondottan jó volt! Az étkezés bőséges és nagyon finom,udvarias a kiszolgálás.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 20.
2020. szeptemberben a párommal három éjszakát töltöttünk a Deluxe szárnyban. Annak ellenére, hogy a Standard szobát cseréltük fel erre, miután elolvastuk a véleményeket, nagy csalódás volt ez a szoba is a kopott, foltos szőnyegével, az ágy állapota is alvásra alkalmatlan volt, de a helyiségek nagysága, a szép nagy erkély kárpótoltak a kezdeti bosszúságokért.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 12.
A feleségemmel töltöttünk 2 éjszakát a Baranya Hotelben,jól éreztük magunkat,az ételek finomak,az ellátás kifogástalan.A szobában hiányoltam,hogy nincs hűtő,és nekem rövid volt az ágy,egyébként minden rendben volt,még visszajövünk.Külön előny,hogy a fürdő az út túloldalán van,kb.30m-re.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 17.
Nem volt feltüntetve, hogy a helyi fürdőért fizetni kell. A szállodában vásárolt nyugdíjas termál fürdő belépővel a gyógyvizet nem lehetett használni. Pótdíjat kellett fizetni. A szobánkban nem volt meleg víz, az ágyak egymás melletti elhelyezése kényelmetlen volt. Az félpanziós szolgáltatás kiváló volt.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
2020. márciusában utaztunk volna a szállodába ajándékba kapott voucherrel. A koronavírus helyzet miatti veszélyhelyzet kihirdetése után módosítani szerettük volna foglalásunk időpontját egy későbbi időpontra (a kifizetett utalvány érvényességi idején belül- mely június vége), melyet a szálloda teljes mértékben elutasított.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Egy hete jártunk ott.Tudtuk,hogy régi épület és nyilván nem versenyezhet egy modern új építésű épülettel,de a takarítás hagyott némi kívánni valót.Különösen a közös helyiségekben tűnt ez fel.(például:étteremben az első este lepottyant rántott hús darabka 2 nap múlva is ott éktelenkedett.) A wellness-ben több minden üzemen kívül.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Tavaly már jártunk a Baranya Hotelben, és ár-érték arányban megfelelőnek találtuk. Sajnos az idén több negatív tapasztalat arra sarkall, hogy legközelebb egy másik szállodában töltsük el ezt a pár napot. A Comfort szoba sajnos nem hozta a hozzá fűzött reményeket.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
25. alkalommal voltunk Harkányban, szállodában. Nagyon jól éreztük
magunkat, bár a szoba belakására némi kreatívitásra volt szükség. A szoba egyébként kényelmes és meleg volt, a hideg-meleg víz biztosí-
tott. A félpanziós ellátás a svédasztalos rendszerben kifogástalan,
az ételek megfelelő választékban és hőmérsékleten voltak.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Számomra pozitív csalódás volt a Baranya Hotel, miután odafelé utazva olvastam azt a sok negatív kommentet. A gyógyfürdő bejáratával szemben található. A welness este 10-ig nyitva. Szaunák, pezsgőmedence, úszómedence. A személyzet kedves, segítőkész. A reggeli és vacsora finom . Az árak elfogadhatóak.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Sajnos nagyon kicsi a szoba és az ágyak rövidek, matracok ezer évesek.Fürdőszoba csatorna szagú, kopott,töredezett.....Tv 30 cm-es,régi,csak fekete-fehérben üzemel,távirányító sincs.Reggelinél hideg minden, még a tea víz is.......Vödörből töltik fel az italautomatát...Biztos nem jövünk ide mégegyszer.....

Baranya Hotel
Harkány
2-7 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, rémséges halloweeni vacsorával, különleges szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, animációs és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Baranya Hotel
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.870,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3-4 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, karácsonyi meglepetéssel, süteménnyel, gyümölcsteával és forralt borral, wellness-részleg használattal, ivókúrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Siesta Club Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, napi 1 alkalom wellness használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2023.12.22-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal büféebéddel, wellness-részleg használattal, karácsonyi koktél akcióval, élőzenés karácsonyi esttel, stand up show-val, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Hotel Xavin
Gere Apartman
Harkány
2 nap/1 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Andrea & Mónika Vendégház

Szállodák Harkányban
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
LoveBOX (min. 2 éj)
Meghitt karácsony (min. 3 éj)

HarkányX