Park Hotel Harkany Harkány

2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Gyenge 2022. november 18.egyedül járt itt
Személyzet kissé unott, nem vendég-barát viselkedése, ez különösen a recepcióra jellemző. Többször jártam Harkányban, eddig ehhez hasonló "negatív" hozzáállást nem tapasztaltam. WIFI gyakorlatilag nincs, központi recepció előterében sem megbízható. Termálfürdő belépő a recepción nem vásárolható.
Gyenge 2022. november 2.barátokkal járt itt
A szálloda több épületből áll, mi az állítólag felújított, illetve nem olyan régen épülhetett D épületben voltunk. A padlószőnyegek a közös terekben, folyósókon, szobákban borzalmasan koszosak, hatalmas foltok rajtuk. Brrrrr. A frissen átvett szoba fürdőszobájában, a wc kefe tartójában fekália maradékok.
Szörnyű 2022. november 2.a párjával járt itt
Kb. húsz éve járjuk feleségemmel az ország wellnes szállodáit, de ilyen gyenge, igénytelen helyre nem emlékszem. Piszkos, gusztustalan bútorzat, fűtés, takarítás nem volt. Az étterembe hideg volt, csak jól felöltözve ülhettünk asztalhoz. Áporodott zsír szag terjengett. Unott kiszolgáló személyzet a recepciós hölgy állandóan a telefonjával volt elfoglalva.
Szörnyű 2022. október 29.a párjával járt itt
Borzasztó kosz volt mindenütt. Nem működött a lift csak a második emeletig, ezért utána cipelni kellett a harmadikra. Rossz volt a mozgásérzékelő lámpa, ezért este botladoztunk a sötétben. A fürdőszobában nincs egy polc amire felpakolhatjuk a fürdéshez szükséges dolgokat. A zuhanykabinban nem lehetett felakasztani a zuhanyrózsát, csak a tartó mögé lehetett betuszkolni.
Átlagos 2022. október 22.a párjával járt itt
Csak az Orhidea hotel volt jó. Előszőr a 602 szobát akarták adni. az borzasztó volt. Az Orhidea is a szálloda része. A félpanzió tökéletes volt. A welnes részleg nyithatna korábban is. A tv az érdekes csak 4 csatorna volt. A fő adó a tv2 volt. A hir tv hiányoltam? ? ! ! Hogy sikerült másik szobát kapni a 602 helyett, már elfogadható volt.
Kiváló 2022. október 18.a párjával járt itt
Kellemesen töltöttük az időnket, voltunk a gyógyfürdőben, élveztük a hotel wellness reszlegét. Nagyon jó, hogy közel van a gyógyfürdő bejárata. A személyzet nagyon udvarias. A szoba igényeinknek megfelelt. A tv nézéssel voltak gondjaink, kicsi a készülék, kevés az élvezhető csatorna.
2022. október 15.a párjával járt itt
Nincs hajszárító,a szőnyegpadlóra ,és a hűtőre kicsit több gondot kéne fordítani,időseknek a lépcsőzés nehézkes mivel az épület több részből áll, S nincs lift minden épületben.Összességében elfogadható az ár érték arányában.Nagyon jó viszont hogy közvetlen szemben van a gyógy és strandfürdő bejárata.
Kiváló 2022. október 5.barátokkal járt itt
Nagyon régen már jártam Harkányban, de nem voltak emlékeim. Most nagyon pozitív élményekkel jöttünk haza Barátnőmmel. Meglepetés volt, mert nem néztem utána, hogy a szállásunk pont a Fürdővel szemben volt, így köntösben is átmehettünk fürdeni. Tetszett, hogy a parkolást megoldották, az autónk zárt helyen volt és nem kellett fizetni.
Átlagos 2022. október 2.a párjával járt itt
Ami tetszett: kellemes környezet, gondozott park, megfelelő parkolás, kedves személyzet és finom ételek.
Nem tetszett: a szobában a padlószőnyeg rendkívül igénytelen, a szoba elrendezése zsúfolt, a fürdőszobai tusolókabin elhasználódott és kopott, ajtaja leesik, a televizió felesleges, mert nem működik, két hűtőszekrény indokolatlan, mert az egyik nem működött. Ennek ellenére Mi jól éreztük magunkat.
Átlagos 2022. október 1.a párjával járt itt
Utószezonban voltunk a szállodában, a wellness talán ezért csak részlegesen üzemelt. Ami működött az jó,és tiszta volt. A park csodálatos. A gyógyfürdő két perc séta. Étterem tiszta, ételek választéka bőséges, ízletes. Mivel a szálloda több épületből áll, csak a mi szállásunkról tudok véleményt mondani: a szálláshely kicsit "retró" jellegű. Itt-ott javításra, felújításra szorul. Mi jól éreztük magunkat.