Baranya Hotel Harkány ★★★

Baranya Hotel Harkány
7815 Harkány, Bajcsy-Zsilinszky u. 5-7.

Baranya Hotel Harkány a térképen

Baranya Hotel Harkány értékelése:

19. helyezett a 84 harkányi szállás közül
69. helyezett Dél Dunántúlon - 494 szállás közül

Akciós csomagok

Baranya Hotel Harkány bemutatkozása

A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos színvonalú Baranya Hotel, amely három szárnyban két wellness-részleggel, kényelmes szobákkal áll vendégei rendelkezésére.

Baranya Hotel Harkány képei

Baranya Hotel Harkány

Baranya Hotel Harkány vélemények

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Baranya Hotel Harkány az ajánlatban, és foglalásban írt minden szinten teljesítette az elvártakat. A szállás a három csillagos kiírásnak megfelelő színvonalú, a wellness teljesen jól használható, elfogadható. A szobákból alapvetően hiányzik a hűtő, de kérésre azonnal rendelkezésünkre bocsátották, kiválóan működött.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Talán nekem voltak nagy elvárásaim, de a hotel mélyen alatta volt! Beköltözésünk után 5 perccel takarítást kértem, pontosabban legalább egy feltörlést, hogy ne lássuk az előző lakó hosszú ősz hajszálait és a port. Az ablakokban pókháló volt. A fürdőszoba viszont nagyon szépen rendben volt. Köntöst kértem, mert nem kaptunk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Étel kíválló volt,zene,welnesz is jó volt. Kevésbé elégedett tv-csatornák minősége nagyon rossz, nagy melleg miatt nem tudtuk hova rakni a hídeg italt mert nem volt a szobában hűttő,ágy és a fal között alig volt hely mert a telefont majd nem mindig levertük.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Két szobában voltunk (ezt tudtuk előre), egyikben hűtő nem volt, a másikban fogmosó pohár. Mindkettőben MŰSZÁLAS, VÉKONY ANYAGÚ függőnyös (! ! ) zuhanyzó, MINI kuka a mosdóban, aminek a teteje nem billent! Szárítási lehetőség nincs, max egy-két fogas és vállfa. Az ágyterÍtők foltosak, koszosak voltak, pókhálók sokasága. Látszott azért, hogy éppen takarítottak.

Értékelt: 2019. augusztus 13. - 3 látogató hasznosnak vélte
Így még sohasem jártunk, pedig hosszú évek óta egyik kedvenc szállodánk volt. Még most is ott kéne lennünk és este fogyaszthatnánk az igen finom, ízletes ételeket, - amiért a séfeket illeti dicséret. Mikor megláttuk a szobát, majdnem sírva fakadtunk! Az hogy kicsi volt, nem probléma, hisz nem akartunk táncolni. A két ágy (ágyacska!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Először a kellemes dolgok: az ételek íze és a wellnes részleg klímája. Bosszantó jelenségek: sorban állás az étkezéseknél; túlterhelt, udvariatlan és türelmetlen személyzet az étteremben; sűrűn kifogyó és sokára utántöltött fogások; utántöltés nem a svédasztal hátsó részénél, hanem a sorbanállók között; terítetlen, ételmaradékkal teli asztalok a nem először érkezőknek.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
A hotel, a személyzet, az étterem kiváló, a kapott szoba (Főépület 200-as) pocsék volt. (Nem lehetett kinyitni az ablakokat, az egyik klímából folyt a víz a szekrénybe és a padlószőnyegre.)

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Mi 6 éjszakát töltöttünk egy baráti párral. Előtte olvastam a véleményeket, sajnos szinte az összes hozzászólás találó. Kezdem azzal ami nem tetszett. Nagyon sokan dicsérték a félpanziós ellátást, ami részben jó is, de a 6 reggeli 6 vacsora szinte unalomig ugyan az. Azt nem mondanám hogy nincs mit enni.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
3 napot töltöttünk itt előre kell fizetni a szoba lepusztult koszos talán az étkezés ami pozitív volt. A welnes hideg víz langyos szauna stb. Ami szerencsés az az elhelyezkedés hiszen szemben van a gyógyfürdővel. Az esti program a teraszon zajlik aminek a bútorzata minimum ötven éves illik a helyhez. A zene hát hagy némi kifogásolni valót.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
2019. július 23-25-e között 2 éjszakát töltöttünk a fenti helyen a párommal és a felnőtt gyermekemmel. A gyenge értékelés okai az alábbiak:
- A megérkezéskor kb 15 óra körül a recepción várakoztunk fél órát, mert senki nem volt sehol. Jött arra egy pincér aki megkérdezte, hogy mit akarunk, mondtam, hogy szeretnénk becsekkolni. Majd szól valakinek, mondta és elment.

Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi díszvacsorával, karácsonyfa díszítéssel, wellness-részleg használattal, szauna felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Harkány
2-7 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, halloweeni üdvözlőitallal, rémséges halloweeni vacsorával, különleges szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, animációs és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.11.03.
Ametiszt Hotel
Harkány
5 nap/4 éjszaka 14.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, villányi kirándulással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.04.
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-7 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, naponta 1 óra privát wellness használattal, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2019.12.23.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vendégváróval, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.26.
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.17-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
4 nap/3 éjszaka 8.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.20-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, karácsonyi üdvözlőitallal, ünnepi koktél akcióval, élőzenés esttel, kedvezményes masszázzsal, szauna felöntésekkel, fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.26.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vacsorához italválasztással, fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Harkány
2-5 éjszaka 7.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HarkányX