Baranya Hotel Harkány ★★★

Baranya Hotel Harkány
7815 Harkány, Bajcsy-Zsilinszky u. 5-7.

Baranya Hotel Harkány a térképen

Baranya Hotel Harkány értékelése:

13. helyezett a 84 harkányi szállás közül
60. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Akciós csomagok

Baranya Hotel Harkány bemutatkozása

A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos színvonalú Baranya Hotel, amely három szárnyban két wellness-részleggel, kényelmes szobákkal áll vendégei rendelkezésére.

Baranya Hotel Harkány képei

Baranya Hotel Harkány

Baranya Hotel Harkány vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kicsi a szoba, benne az ágy még kisebb. Nincs meleg víz, nincs wifi. Kérésemre a válasz a recepción. . . pedig van. A wellness részen lepotyogva a csempe, rajta lépkedünk. A szoba zuhanyzója kopott, szörnyen néz ki. Tv. . . régi, kicsi és attól színes, hogy lila a teljes kép. Az ablakon akkora a sötétítő függöny, hogy két oldalt belátni.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Szálláson érkezésünkkor 2 szobából tudtunk választani(négyen mentünk volna de ketten mentünk) ,és ez volt a szerencsénk. Csatorna szagú volt a szoba,kényelmetlenek az ágyak,koszos volt a padlószőnyeg,kb 2000 éves tv és berendezés. A pincérekre sem tudok sok jót mondani,több perces várakozás egy italra,amikor pedig ki kellett szolgálniuk vágták a pofákat.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
A beígért gyümölcsbekészítés elmaradt, sajnos ez megmaradt emléknek, pedig lényegtelen dolog, mégis ilyen apró hiányosságokról jegyzi meg az ember a szállásokat. Előre kellett fizetni a szobáért, ez fura, de végülis jó, mert így nem kell borravalót adni és nem kell várakozni távozáskor. A wellness részleg szuper volt, a szoba tisztaságával nem volt gond, és a személyzet kedves, segítőkész volt.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
Pókhálós a lakószoba,az ablak. . a fürdőszoba kicsit szétesve. . itt a fűtés hiányával,. Látszik az amortizálódás,a karbantartás elég gyenge. A nézhető tv csatornák száma igen komoly. . 3db ! ! ! ! ! ! ! ! egy kb. junoszt méretű 30cm átlójú tv-n . . . . ez 1 vicc. A konyha finom és bőséges,a wellness elfogadható és tiszta,a személyzet készséges és udvarias volt.
Tisztelt Kocsis Zoltán!

A Szálloda Vezetősége nevében szeretnénk megköszönni, hogy megtetszett osztani velünk észrevételeit, melyet igyekszünk kijavítani, hogy a jövőben ne legyen semmi probléma a vendégek részéről és semmi se zavarja a pihenésüket!

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Delux szoba , hát nagyon koszos volt a szőnyeg, függöny cafatokra szakadva.A szálloda nagyon jó helyen van, de borzasztóan igénytelen a szállodában egész környezete belülről.
Tisztelt Vendégünk !

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Standard szobatípust választottunk, és azt tapasztaltuk, hogy kellemetlen szag áradt a fürdőszobai lefolyókból. Tisztaság volt, de a szoba és a fürdőszoba berendezése eléggé elhasználódott, kopott volt. A hotel egyéb helyiségei sokkal igényesebb, hangulatosabb képet mutattak.
A személyzet kedves és figyelmes volt.
Válasz az értékelésre - 2020. január 9.

Tisztelt Stetani Mónika !

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 31.
A Baranya hotel pont a fürdővel szemközt van tehát kényelmesen a változatos reggeli után át ballaghatunk a fürdőbe .Még a lustábbaknak sem kell kilométereket gyalogolni .Harkány különben nagyon barátságos kis város kb 45-perc alatt be lehet barangolni.
Tisztelt Vass Imre!

Köszönjük pozitív értékelését, a jövőben is várjuk Önöket a jövőben is.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
1 Rossz hir:Szállodába érkezéskor már a hotel előtt sem lehet meg állni, mert a Harkányi parkoló hely-jegyszedők már elkérik a meg állásért is a jegyet pedig csak a hotelba szerettünk volna be menni be jelenkezni. 2 Rossz hir: Megérkezésünkor rögtön kérték a teljes összeg megfizetését,Más szállodában ez nem így működik szerintünk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
A visszatérő vendégként jártunk a Baranya Hotelben az "Őszi piknik" akciós hétvégén. A házassági évfordulónkat töltöttük itt. A szoba megfelelő volt, az ágy kényelmes. A wellness részleget könnyen meg lehet közelíteni a házon belül. Kár, hogy nem minden élményelem működik a medencetérben. Az étkezési lehetőség is remek, a svédasztalos megoldás tökéletes.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük pozitív értékelését, a jövőben is várjuk Önöket!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Meg voltunk elégedve az étkeztetéssel,a személyzet nagyon aranyos volt. A szoba jó lett volna ,de olyan fekete gusztustalan foltos volt a padlószőnyeg,hogy még papucsba is meg gondolta az ember,hogy rá álljon. Sok helyen üdültünk már,de ez túl lőtt minden célon. A Baranya Hotelbe is voltunk már,azért mentünk vissza,de nem hiszem,hogy egyhamar el felejtjük ezt az élményt.
Tisztelt Braunmüller Józsefné!

Tisztelt !

Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Harkány
2-5 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
4 nap/3 éjszaka 8.795,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.100,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.11.13.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.13. - 2020.11.01.
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Harkány
2-5 éjszaka 7.580,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.28. - 2020.05.31.

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Napi árak
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)

HarkányX