Baranya Hotel Harkány ★★★

Baranya Hotel Harkány
7815 Harkány, Bajcsy-Zsilinszky u. 5-7.

Baranya Hotel Harkány a térképen

Baranya Hotel Harkány értékelése:

13. helyezett a 84 harkányi szállás közül
59. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Akciós csomagok

Baranya Hotel Harkány bemutatkozása

A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos színvonalú Baranya Hotel, amely három szárnyban két wellness-részleggel, kényelmes szobákkal áll vendégei rendelkezésére.

Baranya Hotel Harkány képei

Baranya Hotel Harkány

Baranya Hotel Harkány vélemények

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 17.
Nem volt feltüntetve, hogy a helyi fürdőért fizetni kell. A szállodában vásárolt nyugdíjas termál fürdő belépővel a gyógyvizet nem lehetett használni. Pótdíjat kellett fizetni. A szobánkban nem volt meleg víz, az ágyak egymás melletti elhelyezése kényelmetlen volt. Az félpanziós szolgáltatás kiváló volt.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
2020. márciusában utaztunk volna a szállodába ajándékba kapott voucherrel. A koronavírus helyzet miatti veszélyhelyzet kihirdetése után módosítani szerettük volna foglalásunk időpontját egy későbbi időpontra (a kifizetett utalvány érvényességi idején belül- mely június vége), melyet a szálloda teljes mértékben elutasított.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Egy hete jártunk ott.Tudtuk,hogy régi épület és nyilván nem versenyezhet egy modern új építésű épülettel,de a takarítás hagyott némi kívánni valót.Különösen a közös helyiségekben tűnt ez fel.(például:étteremben az első este lepottyant rántott hús darabka 2 nap múlva is ott éktelenkedett.) A wellness-ben több minden üzemen kívül.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Tavaly már jártunk a Baranya Hotelben, és ár-érték arányban megfelelőnek találtuk. Sajnos az idén több negatív tapasztalat arra sarkall, hogy legközelebb egy másik szállodában töltsük el ezt a pár napot. A Comfort szoba sajnos nem hozta a hozzá fűzött reményeket.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
25. alkalommal voltunk Harkányban, szállodában. Nagyon jól éreztük
magunkat, bár a szoba belakására némi kreatívitásra volt szükség. A szoba egyébként kényelmes és meleg volt, a hideg-meleg víz biztosí-
tott. A félpanziós ellátás a svédasztalos rendszerben kifogástalan,
az ételek megfelelő választékban és hőmérsékleten voltak.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Számomra pozitív csalódás volt a Baranya Hotel, miután odafelé utazva olvastam azt a sok negatív kommentet. A gyógyfürdő bejáratával szemben található. A welness este 10-ig nyitva. Szaunák, pezsgőmedence, úszómedence. A személyzet kedves, segítőkész. A reggeli és vacsora finom . Az árak elfogadhatóak.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Sajnos nagyon kicsi a szoba és az ágyak rövidek, matracok ezer évesek.Fürdőszoba csatorna szagú, kopott,töredezett.....Tv 30 cm-es,régi,csak fekete-fehérben üzemel,távirányító sincs.Reggelinél hideg minden, még a tea víz is.......Vödörből töltik fel az italautomatát...Biztos nem jövünk ide mégegyszer.....

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kicsi a szoba, benne az ágy még kisebb. Nincs meleg víz, nincs wifi. Kérésemre a válasz a recepción. . . pedig van. A wellness részen lepotyogva a csempe, rajta lépkedünk. A szoba zuhanyzója kopott, szörnyen néz ki. Tv. . . régi, kicsi és attól színes, hogy lila a teljes kép. Az ablakon akkora a sötétítő függöny, hogy két oldalt belátni.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Szálláson érkezésünkkor 2 szobából tudtunk választani(négyen mentünk volna de ketten mentünk) ,és ez volt a szerencsénk. Csatorna szagú volt a szoba,kényelmetlenek az ágyak,koszos volt a padlószőnyeg,kb 2000 éves tv és berendezés. A pincérekre sem tudok sok jót mondani,több perces várakozás egy italra,amikor pedig ki kellett szolgálniuk vágták a pofákat.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Étterem az nagyon zsufolt volt nem lehetet elférni az asztalok között. A személyzet és az étel kritikán aluli volt. A ugynevezett teremfönök az melegitőben flangált a konyhán és a vendégek között, ápolatlan koszos. A pék árú száraz nyomott, szörnyű volt.

Harkány
2-3 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, masszázs kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Harkány
2-4 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.09.30.
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.870,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.13.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.04-ig
Harkány
2-3 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 2 éj)

HarkányX