B.Csaba: Kellemes nyaralás Harkány környékén. - Baranya Hotel Harkány

Baranya Hotel Harkány értékelése
16. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Kellemes nyaralás Harkány környékén.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Baranya Hotel Harkány az ajánlatban, és foglalásban írt minden szinten teljesítette az elvártakat. A szállás a három csillagos kiírásnak megfelelő színvonalú, a wellness teljesen jól használható, elfogadható. A szobákból alapvetően hiányzik a hűtő, de kérésre azonnal rendelkezésünkre bocsátották, kiválóan működött. Az étkezéssel, és ahhoz kapcsolódó kiszolgálással semmi kifogásunk nem volt. A fogyasztási számla szobához kapcsolhatósága nem lenne rossz, jelenleg ez nem működött.
A város viszont felkészületlen a nagyszámú vendéghez, a strand hétvégén nem győzi a beléptetést, esténként, délutánonként a városban nincs semmi program, ajánlott Pécs, Siklós, Mohács stb.

Személyzet:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni B.Csaba felhasználót?    Igen

Baranya Hotel Harkány
7815 Harkány
Bajcsy-Zsilinszky u. 5-7.

2019. augusztus 28.
Az érkezés napján csak 14óután kaptuk meg a szobát, elöre kifizetteték az egész összeget, a szoba megmutatása nélkül mely rettenetes volt,igy másnap már szobacserét kértünk v.a fennmaradó összeg visszafizetését ami elől elzárkóztak végül a 2-ik napon adtak másik szobát. Az egész nyaralásunkat...

2019. augusztus 28.
Az üdvözlő italról szó sem esett. Megérkezésünkor rögtön kérték a teljes összeg megfizetését. Ugyanakkor a szobánk még 14 órakor sem volt kész. Nem müködött a TV , 35 fok a szobában. Nem volt benn kis törölköző, pohár a két szobához 1 db.A recepciós lekezelő, kioktató módon beszélt velünk.Ide...

2019. augusztus 20.
Talán nekem voltak nagy elvárásaim, de a hotel mélyen alatta volt! Beköltözésünk után 5 perccel takarítást kértem, pontosabban legalább egy feltörlést, hogy ne lássuk az előző lakó hosszú ősz hajszálait és a port. Az ablakokban pókháló volt. A fürdőszoba viszont nagyon szépen rendben volt....

Baranya Hotel, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi hétvégi piknik extrákkal (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, késői kijelentkezéssel, utazás napján snack-ebéddel, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-04 - 2019-12-01
 - Akciós wellness hétköznapok (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-01 - 2019-11-29
 - Hátborzongató kalandozás a Halloween világában (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, halloweeni üdvözlőitallal, rémséges halloweeni vacsorával, különleges szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, animációs és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03