MMariann: Nem felhőtlen nyaralás a Baranya Hotelben - Baranya Hotel Harkány

Baranya Hotel Harkány értékelése
16. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Nem felhőtlen nyaralás a Baranya Hotelben

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Két szobában voltunk (ezt tudtuk előre), egyikben hűtő nem volt, a másikban fogmosó pohár. Mindkettőben MŰSZÁLAS, VÉKONY ANYAGÚ függőnyös (!!) zuhanyzó, MINI kuka a mosdóban, aminek a teteje nem billent! Szárítási lehetőség nincs, max egy-két fogas és vállfa.
Az ágyterÍtők foltosak, koszosak voltak, pókhálók sokasága. Látszott azért, hogy éppen takarítottak.... szemre. Nem ezt jelenti számomra a három csillag. Szeretem a retro dolgokat, de nem ilyen minőségben.
Pozitívum viszont, hogy az ágynemű tiszta volt, és mindig volt elég wc papír. A pezsgőfürdő és a szauna szuper volt.

Az étkezésnél kevés volt a személyzet, sokszor kellett várni pl. poharakra. Amúgy látszott, hogy lelkesek és dolgosak a kiszolgáló fiatalok. Az ételek minősége megfelelő volt, bár csak 18-20 óra között lehetett vacsorázni, ezért minden programról igyekezni kellett vissza.

Ennyire tetszett: Gyenge

Baranya Hotel Harkány
7815 Harkány
Bajcsy-Zsilinszky u. 5-7.

2019. szeptember 4.
A Baranya Hotel Harkány az ajánlatban, és foglalásban írt minden szinten teljesítette az elvártakat. A szállás a három csillagos kiírásnak megfelelő színvonalú, a wellness teljesen jól használható, elfogadható. A szobákból alapvetően hiányzik a hűtő, de kérésre azonnal rendelkezésünkre...

2019. augusztus 28.
Az érkezés napján csak 14óután kaptuk meg a szobát, elöre kifizetteték az egész összeget, a szoba megmutatása nélkül mely rettenetes volt,igy másnap már szobacserét kértünk v.a fennmaradó összeg visszafizetését ami elől elzárkóztak végül a 2-ik napon adtak másik szobát. Az egész nyaralásunkat...

2019. augusztus 28.
Az üdvözlő italról szó sem esett. Megérkezésünkor rögtön kérték a teljes összeg megfizetését. Ugyanakkor a szobánk még 14 órakor sem volt kész. Nem müködött a TV , 35 fok a szobában. Nem volt benn kis törölköző, pohár a két szobához 1 db.A recepciós lekezelő, kioktató módon beszélt velünk.Ide...

Baranya Hotel, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi hétvégi piknik extrákkal (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, késői kijelentkezéssel, utazás napján snack-ebéddel, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-04 - 2019-12-01
 - Akciós wellness hétköznapok (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-01 - 2019-11-29
 - Hátborzongató kalandozás a Halloween világában (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, halloweeni üdvözlőitallal, rémséges halloweeni vacsorával, különleges szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, animációs és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03