Sildike: Jobbra számítottam ennyi pénzért - Baranya Hotel Harkány

Baranya Hotel Harkány értékelése
15. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Jobbra számítottam ennyi pénzért

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szörnyű az egész szálloda! Alkalmazottak mogorvák, kimértek, nem segítőkészek!Szoba koszos, medencében a víz hideg, sok minden nem működik a wellnessben, étel íztelen és mindig ugyanaz!Kávé pocsék!!
Nincs semmi tájékoztatás semmiről!Zsúfolt étterem mert be van szorítva a svédasztal a fal mellé és így csak az egyik oldalról lehet megközelíteni!Sokat kell várni!

Ennyire tetszett: Szörnyű

Baranya Hotel Harkány
7815 Harkány
Bajcsy-Zsilinszky u. 5-7.

2019. október 31.
A Baranya hotel pont a fürdővel szemközt van tehát kényelmesen a változatos reggeli után át ballaghatunk a fürdőbe .Még a lustábbaknak sem kell kilométereket gyalogolni .Harkány különben nagyon barátságos kis város kb 45-perc alatt be lehet barangolni.

2019. október 30.
1 Rossz hir:Szállodába érkezéskor már a hotel előtt sem lehet meg állni, mert a Harkányi parkoló hely-jegyszedők már elkérik a meg állásért is a jegyet pedig csak a hotelba szerettünk volna be menni be jelenkezni. 2 Rossz hir: Megérkezésünkor rögtön kérték a teljes összeg megfizetését,Más...

2019. október 27.
A visszatérő vendégként jártunk a Baranya Hotelben az "Őszi piknik" akciós hétvégén. A házassági évfordulónkat töltöttük itt. A szoba megfelelő volt, az ágy kényelmes. A wellness részleget könnyen meg lehet közelíteni a házon belül. Kár, hogy nem minden élményelem működik a medencetérben. Az...

Baranya Hotel, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Ünnepközi akciós napok (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-30
 - Őszi hétvégi piknik extrákkal (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, késői kijelentkezéssel, utazás napján snack-ebéddel, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-04 - 2019-12-01
 - Egyedi ajánlatkérés