Piri Feri: Hát voltunk már ennél jobb helyen!!! - Baranya Hotel Harkány

Baranya Hotel Harkány értékelése
15. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Hát voltunk már ennél jobb helyen!!!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12.
3 napot töltöttünk a szálloda régebbi épületében.A szoba elég retro, de nem okozott különösebb problémát, a célnak megfelelt,leszámítva a csatorna szagot a fürdőben. Első nap délután átmentünk a wellness részlegbe ahol sajnálattal vettük tudomásul hogy a medencékben hideg a víz, az ott tartózkodó vendégek elmondása szerint már napok óta. A jakuzziban csak néhány fúvóka működött, a gőzkabin nem volt használható. Mivel a csomag tartalmazta az" őszi hangulatú szauna ceremóniákat és felöntéseket előzetes időpont egyeztetéssel", szerettük volna igénybe venni, de kiderült hogy a szállodában nincs szaunamester, és úgy gondolták hogy a vellness részleget felügyelő szobalányok fogják elvégezni ezt a feladatot, akiknek fogalmuk sem volt róla hogy egyáltalán mi is ez. Szerettük volna a masszás szolgáltatást (nem tartalmazta a csomag) igénybe venni, de ezek után már nem mertük mert feltételeztük hogy masszőr hiányában esetleg a karbantartót, vagy valami más alkalmazottat küldenek masszírozgatni. Reggel a kávézó -bár a feltüntetett 7 órai nyitás ellenére egyetlen reggel volt nyitva. A legfőbb oka hogy a Baranya szállót választottuk a wellness szolgáltatás volt, amiből szinte semmi nem teljesült, ezért kénytelenek voltunk ezt máshol igénybe venni, természetesen plusz pénzért. A kérdésemre hogy mivel tudják az elmaradt szolgáltatásokat kompenzálni választ sajnos nem kaptam, így csalódottan távoztunk. Nyilván többet nem mennék oda, és senkinek sem ajánlanám.

Ennyire tetszett: Gyenge

Baranya Hotel Harkány
7815 Harkány
Bajcsy-Zsilinszky u. 5-7.

2019. október 31.
A Baranya hotel pont a fürdővel szemközt van tehát kényelmesen a változatos reggeli után át ballaghatunk a fürdőbe .Még a lustábbaknak sem kell kilométereket gyalogolni .Harkány különben nagyon barátságos kis város kb 45-perc alatt be lehet barangolni.

2019. október 30.
1 Rossz hir:Szállodába érkezéskor már a hotel előtt sem lehet meg állni, mert a Harkányi parkoló hely-jegyszedők már elkérik a meg állásért is a jegyet pedig csak a hotelba szerettünk volna be menni be jelenkezni. 2 Rossz hir: Megérkezésünkor rögtön kérték a teljes összeg megfizetését,Más...

2019. október 27.
A visszatérő vendégként jártunk a Baranya Hotelben az "Őszi piknik" akciós hétvégén. A házassági évfordulónkat töltöttük itt. A szoba megfelelő volt, az ágy kényelmes. A wellness részleget könnyen meg lehet közelíteni a házon belül. Kár, hogy nem minden élményelem működik a medencetérben. Az...

Baranya Hotel, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Ünnepközi akciós napok (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-30
 - Őszi hétvégi piknik extrákkal (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, késői kijelentkezéssel, utazás napján snack-ebéddel, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-04 - 2019-12-01
 - Egyedi ajánlatkérés